מכביה 2017: סיכום יום ראשון 9.7

רכיבת אופניים 21 ק"מ 60+ (גברים)

גמר:

RELATED POSTS

1-גיל אולשאנסקי (ישראל)
2- עופר פוזנר (ישראל)
3-אריה אלון (ישראל)

מדליות: ישראל 1 זהב, 1 כסף, 1 ארד

מכבי-מן 18-29 (גברים)

1-עומרי בהט (ישראל)
2-רועי זוארץ (ישראל)
3-עידן אפסימון (ישראל)

מדליות: ישראל 1 זהב, 1 כסף, 1 ארד

מכבי-מן 30-39 (גברים)

1-טום מרמרלי (ישראל)
2-עמית שקד (ישראל)
3-ניר ריכמן (ישראל)

מדליות: ישראל 1 זהב, 1 כסף, 1 ארד

מכבי-מן 40-49 (גברים)

1-ג'ושוע גולדשטאד (אוסטרליה)
2-גבריאל סטרנברג (ונצואלה)
3-דייויד מילסטון (ארה"ב)

מדליות: אוסטרליה 1 זהב, ונצואלה 1 כסף, ארה"ב 1 ארד

מכבי-מן 50-59 (גברים)

1-יהורם לבב (ישראל)
2-אלאן רובינשטיין (אוסטרליה)
3-אלאן קפלן (אוסטרליה)

מדליות: ישראל 1 זהב, אוסטרליה 1 כסף, 1 ארד

מכבי-מן 60+ (גברים)

1-ניל סלונים (אוסטרליה)
2-ריקארדו מרגוליס סובול (מקסיקו)
3-אדוארדו ריין (ישראל)

מדליות: אוסטרליה 1 זהב, מקסיקו 1 כסף, ישראל 1 ארד

מכבי-וומן 18-29 (נשים)

1-ליאן ויתקין (ישראל)
2-סופיה בורוש (הונגריה)
3-נועה כפרי (ישראל)

מדליות: ישראל 1 זהב, 1 ארד, הונגריה 1 כסף

מכבי-וומן 30-39 (נשים)

1-קיילה סגל (קנדה)
2-יקטרינה קוקוש (ישראל)
3-מארי אליאס (ישראל)

מדליות: קנדה 1 זהב, ישראל 1 כסף, 1 ארד

מכבי-וומן 40-49 (נשים)

1-ניה פקרמאן (ישראל)
2-עמנואלה אסקולי (איטליה)
3-שרון אלמגור (ישראל)

מדליות: ישראל 1 זהב, 1 ארד, איטליה 1 כסף

מכבי-וומן 50-59 (נשים)

1-אמה גרבר (בריטניה)
2-מרים גרינברג (ארגנטינה)
3-ברוריה בובליל (ישראל)

מדליות: בריטניה 1 זהב, ארגנטינה 1 כסף, ישראל 1 ארד

רכיבת אופניים 21 ק"מ 50+ (נשים)

1-שולי מורן (ישראל)
2-רינה גבאי (ישראל)
3-שלומית דב (ישראל)

מדליות: ישראל 1 זהב, 1 כסף, 1 ארד

רכיבת אופניים 21 ק"מ 50+ (גברים)

1-איסי צימרמאן (דרום אפריקה)
2-אדוארד שטרן (ארה"ב)
3-סילבן אדאמס (ישראל)

מדליות: דרום אפריקה 1 זהב, ארה"ב 1 כסף, ישראל 1 ארד

רכיבת אופניים 21 ק"מ 30-49 (נשים)

1-ג'ודי זולברג (דרום אפריקה)
2-לימור מלכה חגאני (ישראל)
3-מורן נווה (ישראל)

מדליות: דרום אפריקה 1 זהב, ישראל 1 כסף, 1 ארד

רכיבת אופניים 21 ק"מ 40+ (גברים)

1-קרסטן להרר (אוסטרליה)
2- שון בלוך (אוסטרליה)
3- ג'ושוע גולדשטאד (אוסטרליה)

מדליות: אוסטרליה 1 זהב, 1 כסף, 1 ארד

רכיבת אופניים 21 ק"מ 30+ (גברים)

1-גיל צוויק (ישראל)
2- עמית שקד (ישראל)
3- רפי בכר (ישראל)

מדליות: ישראל 1 זהב, 1 כסף, 1 ארד

רכיבת אופניים 21 ק"מ 17-29 (נשים)

1-פז בש (ישראל)
2- אלינור ווסנר (ישראל)
3- אביטל גז (ישראל)

מדליות: ישראל 1 זהב, 1 כסף, 1 ארד

רכיבת אופניים 21 ק"מ 17-18 (גברים)

1-אלון יוגב (ישראל)
2- רועי רובינשטיין (ישראל)
3- שחר מלמד (ישראל)

מדליות: ישראל 1 זהב, 1 כסף, 1 ארד

רכיבת אופניים 21 ק"מ 19+ עלית (גברים)

1-ג'ארד פולטון (דרום אפריקה)
2- אנטון מיכאילוב (ישראל)
3- יואב בר (ישראל)

מדליות: דרום אפריקה 1 זהב, ישראל 1 כסף, 1 ארד

כדורגל (גברים)

מוקדמות:  בית  A

ונצואלה-אוסטרליה 1:2
בריטניה-ארה"ב 0:1
ארה"ב-ליטא 1:3

מוקדמות:  בית  B

צרפת-ארגניטנה 0:1

גרמניה-דרום אפריקה 2:3

מוקדמות: בית C

ברזיל-פרו 1:2

אורוגוואי-קנדה 1:1

מוקדמות: בית D

בלגיה-מקסיקו 2:1

ישראל-קולומביה 0:4

 

כדורגל (נשים)

מוקדמות: בית A

ארה"ב-ברזיל 0:3

אוסטרליה-בריטניה 1:7

מוקדמות: בית B

ישראל-גרמניה 0-10

מקסיקו-ארגנטינה 0:7

סופטבל (גברים)

מוקדמות:

ארה"ב-צרפת 10:17

ישראל-קנדה 2:6

מקסיקו-קובה 0:14

קנדה-צרפת 0:10

ארה"ב-ישראל 2:9

סופטבל (נשים)

מוקדמות:

קנדה-ארה"ב 3:4

ארה"ב-ישראל 0:12

 

שחייה  200 מטר גב (גברים)

מוקדמות:

1-יעקב תומרקין (ישראל)
2-יונתן בטשה (ישראל)
3-דוד פרידלנדר (ישראל)
4-ארתור פוליאק (ישראל)
5-אנדרו וינטון (ארה"ב)
6-ג'ורדן חזן (אוסטרליה)
7-דניאל קפלן (ישראל)
8-רודריגו פלר (ברזיל)
9-ברק גורן (ג'מייקה)
10-אלעד פריימן (ארה"ב)
11-ג'ייסון פירס (בריטניה)
12-דניאל רושיצקי (גרמניה)

גמר:

1-יעקב תומרקין (ישראל)
2-דוד פרידלנדר (ישראל)
3-יונתן בטשה (ישראל)

מדליות: ישראל 1 זהב, 1 כסף, 1 ארד

שחייה  200 מטר חזה (גברים)

מוקדמות:

1-בי.ג'יי ג'ונסון
2-יונתן בטשה (ישראל)
3-דוד פרידלנדר (ישראל)
4-ארתור פוליאק (ישראל)
5-אנדרו וינטון (ארה"ב)
6-ג'ורדן חזן (אוסטרליה)
7-דניאל קפלן (ישראל)
8-רודריגו פלר (ברזיל)
9-ברק גורן (ג'מייקה)
10-אלעד פריימן (ארה"ב)
11-ג'ייסון פירס (בריטניה)
12-דניאל רושיצקי (גרמניה)

גמר:

1-בי ג'יי ג'ונסון (ארה"ב)
2-יונתן בטשה (ישראל)
3-דוד פרידלנדר (ישראל)

מדליות: ארה"ב 1 זהב, ישראל 1 כסף, 1 ארד

שחייה 200 מטר חזה (גברים)

מוקדמות:

1-בי ג'יי ג'ונסון (ארה"ב)
2-ג'וד האווארד (ארה"ב)
3-איליה גלאדישב (ישראל)
4-רונן פאור (ישראל)
5-גל הדר (ישראל)
6-נוח סטיבנס (ארה"ב)
7-תומר גולדפדן (ישראל)
8-יונה רובין (ברזיל)
9-תאו קולינס (קנדה)
10-יוסף סמואל (קנדה)

שחייה 200 מטר פרפר (גברים)

מוקדמות:

1-איתי גורביץ' (ישראל)
2-ויקטור בלחסן (ישראל)
3-ג'ושוע גולד (קנדה)
4-תומר פרנקל (ישראל)
5-זק פרויידן (אוסטרליה)
6-טום גולן (ישראל)
7-מייקל ווהל (ארה"ב)
8-אביב חלפון (ישראל)
9-מורגן וולף (ארה"ב)
10-צ'אד וולט (קנדה)
11-רודריגו פלר (ברזיל)
12-ברק גורן (ג'מייקה)
13-מרכוס מסרי (מקסיקו)

גמר:

1-איתי גורביץ' (ישראל)
2-תומר פרנקל (ישראל)
3-ג'ושוע גולד (קנדה)

מדליות: ישראל 1 זהב, 1 כסף, קנדה 1 ארד

שחייה 100 מטר חופשי (גברים)

מוקדמות:

1-דוד גמבורג (ישראל)
2-אנת'וני ארווין (ארה"ב)
3-אלכסי קונובלוב (ישראל)
4-מרקוס שלזינגר (ישראל)
5-ג'רמי פרקר (ארה"ב)
6-זכרי פישר (ארה"ב)
7-ג'ורדן גרינברג (ארה"ב)
8-תומר פרנקל (ישראל)
9-מארק שפרקין (ישראל)
10-מייקל ווהל (ארה"ב)
11-קיירון יזראלסון (אוסטרליה)
12-דוד הרטאל (קנדה)
13-ג'ושוע צבי (אוסטרליה)
14-ג'רמי פיט (אוסטרליה)
15-ג'יידן האריס (דרום אפריקה)
16-גדי פרידמן (דרום אפריקה)

גמר:

1-אנת'וני ארווין (ארה"ב)
2-דוד גמבורג (ישראל)
3-אלכסי קונובלוב (ישראל)

מדליות: ארה"ב 1 זהב, ישראל 1 כסף, 1 ארד

שחייה גב 200 מטר (נשים)

מוקדמות:

1-טסיה קרוסאס (ארה"ב)
2-קלי פרטל (ארה"ב)
3-שחר מנחם (ישראל)
4-יעל דניאלי (ישראל)
5-רוני בווה (ישראל)
6-ניקול פירסי (ארה"ב)
7-אורי פרייבאך (ישראל)
8-ליילה ראובן (אוסטרליה)
9-קרולינה קלאר (ברזיל)

גמר:

1-טסיה קרוסאס (ארה"ב)
2-קלי פרטל (ארה"ב)
3-שחר מנחם (ישראל)

מדליות: ארה"ב 1 זהב, 1 כסף, ישראל 1 ארד

שחייה 200 מטר חזה (נשים)

מוקדמות:

1-מאיה רוסס (ארה"ב)
2-פייטון גרינברג (ארה"ב)
3-קרן ווסרמן (ישראל)
4-איזבלה גולדסמית' (ארה"ב)
5-גל סידי (ישראל)
6-רותם וינר (ישראל)
7-גאיה זהר (ישראל)
8-אריאלה לוי (אוסטרליה)
9-עדן אזימוב (ישראל)
10-מישל גאבור (ונצואלה)
11-חנה בננסון (גרמניה)
12-סברינה פנקין (אוסטרליה)

גמר:

1-מאיה רוסס (ארה"ב)
2-פייטון גרינברג (ארה"ב)
3-קרן ווסרמן (ישראל)

מדליות: ארה"ב 1 זהב, 1 כסף, ישראל 1 ארד

שחייה 200 מטר פרפר (נשים)

מוקדמות:

1-קרן זיבנר (ישראל)
2-איזבל הניג (ישראל)
3-קטרין שפיר (ישראל)
4-גרייס וליהורה (קנדה)
5-שיר ווסרמן (ישראל)
6-בר גולדינג (ישראל)
7-מרטינה מרקס (ישראל)
8-שרלוט רוזנברג (ארה"ב)
9-ולרי יושימורה (ארה"ב)
10-ונסה גולד (קנדה)

גמר:

1-קרן זיבנר (ישראל)
2-איזבל הניג (ישראל)
3-קטרין שפיר (ישראל)

מדליות: ישראל 1 זהב, 1 כסף, 1 ארד

שחייה 100 מטר חופשי (נשים)

מוקדמות:

1-אנדי מורז (ישראל)
2-לאה גולדמן (ארה"ב)
3-קרן זיבנר (ישראל)
4-איזבל הניג (ארה"ב)
5-קלי פרטל (ארה"ב)
6-שחר מנחם (ישראל)
7-עדן פסקרה (ישראל)
8-היילי הרצברג (ארה"ב)
9-ולרי יושימורה (ארה"ב)
10-גרייס וליהורה (קנדה)
11-שרה פדר (קנדה)
12-מיכאלה ריפקין (אוסטרליה)
13-דנה שררד (קנדה)
14-בוורלי שוורץ (קנדה)
15-ונסה גולד (קנדה)
16-ליילה ראובן (אוסטרליה)
17-חנה אונגר (אוסטרליה)
18-חנה בננסון (גרמניה)
19-דניאלה פרדריקסון (שבדיה)
20-קרולין קלאר (ברזיל)
21-קריסטל ליברמן (ברזיל)
22-מריוליין וינק (הולנד)
23-ג'וזפינה אגרסט (שבדיה)
14-זוהר שיקלר (ישראל)

גמר:

1-אנדי מורז (ישראל)
2-לאה גולדמן (ארה"ב)
3-זוהר שיקלר (ישראל)

מדליות: ישראל 1 זהב, 1 ארד, ארה"ב 1 כסף

כדורעף (גברים)

מוקדמות:

ברזיל-קוסטה ריקה 0:3 (25:5, 25:8, 25:6)

ארה"ב-אוקראינה 1:3 (18:25, 22:25, 28:25, 20:25)

ישראל-צרפת 0:3 (14:25, 16:25, 21:25)

כדורעף (נשים)

מוקדמות: בית A

ישראל-מקסיקו 0:3 (10:25, 6:25, 11:25)

מוקדמות: בית B

ארגנטינה-ארה"ב 0:3 (20:25, 23:25, 12:25)

היאבקות עד 57 ק"ג (גברים)

חצי גמר:

יבגני ניקאנוב (ישראל)-נתן אנגל (ארה"ב)

דניאל פופוב (ישראל)-משה שווארץ (ארה"ב)

קרב על הארד:

משה שווארץ (ארה"ב)-נתן אנגל (ארה"ב)

מדליות: ארה"ב 1 ארד

היאבקות עד 61 ק"ג (גברים)

קרב על ארד:

גבריאל שווקה (קנדה)-גנאדי בנגוייב (ישראל)

מדליות: קנדה 1 ארד

היאבקות עד 65 ק"ג (גברים)

מוקדמות:

ג'ק מוצ'ניק (ארה"ב)-ראמון אסאייב (ישראל)

קרב על ארד:

בו שלוסר (ארה"ב)-ג'ק מוצ'ניק (ארה"ב)

מדליות: ארה"ב 1 ארד

היאבקות עד 70 ק"ג (גברים)

מוקדמות:

מארק פופוב (ישראל)-ירוסלאב גולדמן (ישראל)

חצי גמר:

יעקוב גלמן (ישראל)-ודים גונצ'רנקו (ישראל)

מדליות: ישראל 1 ארד

היאבקות עד 86 ק"ג (גברים)

מוקדמות:

גורדון וולף (ארה"ב)-דימיטרי פורמן (ישראל)

רבע גמר:

דוד רדצ'נקו (ישראל)-קלייד רודקובסקי (ישראל)

חצי גמר:

חנוך רחמים (ישראל)-שגיא הלר (ארה"ב)

מדליות: ישראל 1 ארד

היאבקות עד 97 ק"ג (גברים)

חצי גמר:

תומר רז (ישראל)-משה קליימן (קנדה)

מדליות: ישראל 1 ארד

קריקט (גברים)

מוקדמות:

בריטניה 98/6-אוסטרליה 94/10

פוטסל (גברים)

מוקדמות: בית A

ברזיל-קובה 0:30

אוסטרליה-שבדיה 1:10

מוקדמות: בית B

צרפת-הונג קונג 0:7

מקסיקו-הונגריה 3:4

ארגנטינה-ישראל 1:3

הוקי קרח (גברים)

מוקדמות:

קנדה-גרמניה 0:20

רוסיה-ישראל 3:5

כדורמים (גברים)

מוקדמות:

מקסיקו-גרמניה 11:9

ברזיל-הונגריה 12-5

ארה"ב-ישראל 18:6

כדורמים (נשים)

מוקדמות:

ישראל-ארה"ב 3:7

 

כדורעף חופים (גברים)

מוקדמות: בית A

קנדה-מקסיקו 1 0:2 (13:21, 13:21)

ישראל 1-ברזיל 1:2 (15:21, 23:21, 8:15)

קנדה-ישראל 1  1:2 (23:21, 16:21, 12:15)

ברזיל-ארה"ב 0:2 (11:21, 11:21)

מוקדמות: בית B

אוקראינה-מקסיקו 2 0:2 (10:21,18:21)

אוקראינה-ישראל 2 0:2 (17:21, 18:21)

כדורעף חופים (נשים)

מוקדמות:

ישראל 2-ישראל 1 0:2 (15:21, 16:21)

ארה"ב-רוסיה 0:2 (10:21, 5:21)

כדוריד (גברים)

מוקדמות:

ארנגנטינה-צרפת 24:34

ברזיל-ישראל 30:39

כדורשת (נשים)

מוקדמות:

ישראל-ארגנטינה 25:50

אוסטרליה-בריטניה 29:35

כדורסל (גברים)

מוקדמות: בית A

קנדה-מקסיקו 56:79

ארה"ב-צרפת 70:89

מוקדמות: בית B

ארגנטינה-אוסטרליה 61:69

ישראל-יוון 71:92

כדורסל (נשים)

מוקדמות:

רוסיה-ארה"ב 101:71

ישראל-אוסטרליה 40:84

הוקי דשא (נשים)

מוקדמות:

ארגנטינה-ארה"ב 0:3

הולנד-ישראל 0:7

הוקי דשא (גברים)

מוקדמות:

גרמניה-ישראל 0:7

סיכום מדליות כללי:

ישראל 19 זהב, 20 כסף, 27 ארד
אוסטרליה 5 זהב, 4 כסף, 2 ארד
דרום אפריקה 4 זהב, 1 ארד
ארה"ב 3 זהב, 4 כסף, 3 ארד
קנדה 1 זהב, 1 כסף, 1 ארד
בריטניה 1 זהב, 1 ארד
גרמניה 1 זהב
אוקראינה 2 כסף
ארגנטינה 1כסף, 1 ארד
ונצואלה 1 כסף
מקסיקו 1 כסף
הונגריה 1 כסף
איטליה 1 כסף

רגע לפני שאתם הולכים

אנחנו שמחים שקראת את הכתבה הזו, ומקווים שהיא עניינה אותך. אנחנו ב-JSPORT משקיעים מאמצים רבים כדי להביא לכם את התוכן האיכותי, האמין והכי מהר. אין מאחורינו טייקונים ובעלי עניין, אנחנו עובדים קשה כדי להביא לכם את התוכן הכי איכותי שיש בלי שום אינטרסים. כל שיש לנו הוא את הגולשים, אתם, שמחזיקים אותנו בתרומות שלכם. אז אם אהבתם את התכנים שלנו, נשמח אם תשקלו להצטרף אלינו ולתמוך בנו בהמשך הפעילות.
[give_form id="105984"]

מערכת JSport עושה מאמצים לאתר זכויות על תמונות וסרטונים המתפרסמים בו ולהעניק להם קרדיט בולט והוגן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא ניתן לאתר את המקור או שזהותו אינה ידועה, לכן בהתאם לסעיף 27א' לחוק זכויות היוצרים כל אדם הרואה עצמו נפגע עקב בעלות על זכויות היוצרים של תמונה או סרטון מוזמן לפנות אלינו בכתובת המייל  [email protected]

השאר תגובה

מומלצים עבורך

לוח משחקים
יולי 2024
א ב ג ד ה ו ש
« אפר    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
טבלת ליגת העל
מיקוםקבוצהמשנצ׳תי׳הפ׳שע׳נק
165105-1716
264118-1513
363215-1011
463216-1011
5613212-86
6611414-84
7611416-74
8601514-51
escort
Are you sure want to unlock this post?
Unlock left : 0
Are you sure want to cancel subscription?