נמוכות: נווה שאנן אלדד עלתה לליגה ב'

ליגה א'

דרום

מכבי הרצליה – הפועל בקעת הירדן 0:3 נור ביסאן (30'), אילן שאולסקי (38'-עצמי) ודור יצחק הלוי (90'-בפנדל).

בית"ר נורדיה – מכבי יבנה 2:2 לנורדיה: ליאור עדיקה (61') ונאור אסרף (70'), ליבנה: נתי ארזואן (23') ויצחק אבישדיד (88').

שמשון כפר קאסם – הפועל מחנה יהודה 0:4 מוחמד בדיר (44' ו-60'), סראג' נסאר (81') ואבי צבאג (89').

מכבי שעריים – בית"ר כפר סבא 0:3 תום מדהלה (28'), אסף חקאק (45') ורז מזרחי (72').

הפועל אזור – הכוח עמידר רמת גן 3:0 סתיו זלאיט (40'), מוטי אוחיון (71') ושרון גורמזנו (86').

"אדומים" אשדוד – קביליו יפו 1:1 לאשדוד: עידן שריקי (17'), ליפו: מתן בית-יעקב (65').

עירוני קרית גת – מ.ס. כפר קאסם 1:0 יוסף אסייג (40').

הפועל כפר שלם – מ.כ. חולון 0:2 אדיר רחמים (58') ועומר ארצי (80').

צפון

אסי גלבוע – עירוני נשר 3:0 לואי חלף (51'), בר שמש (77') ואופק אטיאס (88').

מכבי צור שלום – מ.ס. טירה 2:2 לצור שלום: רועי רבינוביץ (28') ועדן יניב (90'), לטירה: אדם סלטאן (21') ואליחי צברי (30').

עירוני טבריה – הפועל אום אל פאחם 5:0 תימור אביטן (10', 21' ו-37'), מועמר קראקרה (60') וסארי חאג' יחיא (70').

הפועל כפר כנא – הפועל באקה אל גרבייה 2:3 לכפר כנא: מוחמד פודי (18'), עמיר אבלס (24'-בפנדל) ומוחמד קנואתי (90'), לבאקה: אחמד אעמר (14'-עצמי) וגיא כהן (53').

הפועל ירושלים – הפועל כאוכב 1:0 כרם עבדאללה (88').

הפועל מגדל העמק – עירוני קרית אתא 0:0

בני זלפה – הפועל הרצליה (נדחה ל-8.4)

ליגה ב'

דרום א'

בני ג'ת – הפועל הוד השרון 0:3 שחף נעימי (23' ו-39') וכרם מסארוי (70').

נחלת יהודה – שמשון ת"א 3:0 ריף פרץ (29'), נאור יצחק הלוי (51') וקורל אזולאי (71').

רו"ח ת"א – עירוני בית דגן 3:1 לרו"ח: משה מסלטי (3'), לבית דגן: אלמוג סמט-כהן (24'), אדיר מנשה (75') ואילן כהן (84').

צעירי טייבה – בית"ר ר"ג 0:1 אור אליהו (54').

אורתודוקסים יפו – עירוני אור יהודה 5:0 קרלוס צ'קנה (30'), עומרי אהרוני (53' ו-90') ומתן ארביב (65' ו-83').

הפועל כפר ברא – בית"ר פ"ת 1:1 לכפר ברא: עומר עראקי (57'-בפנדל), לפ"ת: ליאב פרנקו (21').

עמישב פ"ת – הפועל כפר קאסם 2:1 לפ"ת: דניאל אילמו (13'), לכפר קאסם: סהר אזולאי (85') ואיסלם אלזינטי (89').

הפועל קרית אונו – שמשון טייבה 0:0

דרום ב'

עירוני מודיעין – מ.ס. ב"ש 2:0 אלירן בנימין (61') ודור נגר (90+5').

עירוני כסייפה – מ.ס. דימונה 3:2 לכסייפה: וסים אלאטרש (34') ונדר אלקרינאוי (37'), לדימונה: משה אסולין (10'-בפנדל), דוד כהן (90') ואבירם אוחנה (90+9').

בני יצ'לאל – הפועל ירוחם 3:1 ליצ'לאל: איתן יחייס (79'), לירוחם: משה אביטן (35', 55' ו-73').

בני אילת – הפועל לוד 1:1 לאילת: דניאל אלמלח (12'), ללוד: אפי מלכה (33'-בפנדל).

בית"ר גבעת זאב – שיכון המזרח 2:1 לגבעת זאב: יוני קים (47'), לשיכון: גל אסולין (17') ושמואל בן חמו (60').

מכבי שדרות – עירוני נתיבות 0:2 רפאל עמוס (18') ומתן כהן (90+4').

בית"ר מעלה אדומים – מכבי אשדוד 3:2 לבית"ר: דוד צור (25' ו-46'), לאשדוד: תומר בן חיים (27'-בפנדל ו-40') וליאור היילה (35').

עירוני קרית מלאכי – בית"ר קרית גת 1:4 לקרית מלאכי: אריאל טרבלסי (19', 53' ו-81') ואליעזר איילין (36'-בפנדל), לקרית גת: אלמוג מור יוסף (25').

צפון א'

צעירי כפר כנא – בני מג'ד אל כרום 2:2 לכפר כנא: מוחמד מחאמיד (21') ואור חודדה (90'), למג'ד אל כרום: מחמוד מנאע (53') ועבד אל רחמאן חמודה (64').

מכבי טמרה – סקציה מעלות 2:7 לטמרה: אחמד דיאב (8' ו-19'), אחמד חג'יר (23'), אדהם שיבלי (48'), עלי זבידאת (53' ו-68') ועודאי דראושה (80'), למעלות: איתן אדרי (3') וגל יצחק (36').

בני נחף – הפועל בועיינה 5:0 ח'אלד סלימאן (13'), עומר סבע (20' ו-57'), נאג'י אבו ג'בל (66') ומוחמד סלימאן (76').

בני כאבול – הפועל כפר מנדא 2:0 מוחמד אבוריא (19'), ועלי חביבאללה (75').

בית"ר נהריה – בני ממב"ע 4:1 לנהריה: רון בן בסט (50'), לממב"ע: עאמר אבו ג'בל (65'), יוסף דרויש (75'), עדי אלישע (80') ואיהם זהוה (88').

אלנאהדה נצרת – צעירי טמרה 2:0 תאופיק עאבד (50'-עצמי) ומוחמד אבודפוס (90+2'). בעקבות הניצחון טמרה הבטיחה עלייה לליגה א'.

צפון ב'

הפועל סנדלה/גלבוע – הפועל רמות מנשה/מגידו 0:4 שמעון בוסקילה (9'), מחמוד זירעיני (22' ו-56')' ואביב הרוניאן (60').

מ.ס. דבוריה – הפועל בית שאן/מסילות 0:3 אסעד עמאשה (8'), עומר מחאמיד (62') ואחמד ג'בארין (90+2').

בני באקה – בני ערערה/עארה 4:1 לבאקה: ניר ואנה (56'), לערערה: מוחמד מסעוד (18'), מג'ד ג'יש (18'), אחמד יונס (60') ומחמוד ג'והג'אה (80').

בני ריינה – הפועל טירת הכרמל 2:1 לריינה: מוהנד ריאן (8'), לטירת הכרמל: רז לב טוב (45') וראזי מנסור (89').

בני כפר קרע – הפועל דליית אל כרמל 3:2 לכפר קרע: מונא סאגברייה (17 'ו-27'), לדליה: אימן אבו סאלח (1'-בפנדל ו-6') ואיל חלבי (49')

אח"י אכסאל – בני פורדיס 2:2 לאכסאל: פאדי דראושה (21') ומוראד דראושה (87'), לפורדיס: מוחמד טאהא (11') ויותם נגר (23').

ליגה ג'

גליל עליון

הפועל נהריה – מ.ס. חצור הגלילית 7:0 נתנאל גולני (9' ו-57'), אושרי לוי (40'-בפנדל), יאיר שריקי (61' ו-81'), איליה זאיקה (75') ומאור בן לולו (89').

מכבי עראמשה – בני ביר אל מכסור 3:4 לעראמשה: אהרון בן שושן (20') ומוניר עלי (27', 67' ו-85'), לביר אל מכסור: אחמד עיסאוי סייד (22'), מוחמד חוג'ראת (37'), חאלד עמרייה (48').

בני סמיע – אחווה שעב 2:4 לסמיע: סאלח סאלח (11', 13' ו-46') ומרואן פלאח (86'), לשעב: נג'ואן ח'ואלד (40' ו-65'-בפנדל).

בני בענה – אחווה סחנין 1:0 ח'אלד בשיר (6').

בני דיר אל אסד – צעירי סחנין 3:0 טכני. הניצחון העניק לצעירי סחנין עלייה לליגה ב', חבל רק שזה קרה בבית הדין ולא על המגרש.

גליל תחתון

מכבי קרית ים – מכבי יפיע 3:1 לקרית ים: ירין אסולין (24'), ליפיע: פארס מרג'יה (12'), אחמד עבאד (70') ומוחמד ח'ליליה (86').

מכבי כפר מנדא – בית"ר כפר כנא 2:5 לכפר מנדא: סאמר זידאן (1' ו-59'), קאסם נסאר (77'), חוסאם חמוד (80') ופהד טאהא (90'), לכפר כנא: אוסאמה עבאס (3') וטארק זריעיני (57').

בני שעב – אהלי טמרה 2:3 לשעב: אג'א פארס (22' ו-89') וג'אסר דקואר (62'), לטמרה: ראפת נאטור (38') וראפת דיאב (43').

צעירי עילוט – מכבי בסמת טבעון 2:0 אדם רחייל (46') ומוחמד טאהא (88').

צעירי כעביה – מ.כ. בועיינה/נוג'ידאת 3:0 טכני.

בני ביר אל מכסור – מ.ס. שפרעם (נדחה).

דרום

מכבי דימונה- הפועל מטה יהודה 4:1 לדימונה: רון פרץ (82'), למטה יהודה: אבבה אטנאו (10' ו-58'), פיקדו אמרה (76') ויהב אוחנה (78').

הפועל מרחבים – מ.כ. ב"ש 1:2 למרחבים: אדיר מדלסי (4') ואבישי צור (69'), לב"ש: גל סרוסי (57').

עירוני חורה – מכבי ב"ש 3:1 לחורה: מואיית אבו לקיעאן (50'), לב"ש: נאוריי בוסקילה (14'), רועי אללוף (38') ומשה אוחיון (49').

צעירי אלהושלה – הפועל שדרות 2:0 יואל בן שטרית (36') מאור גוזלן (90+3').

מ.כ. ירוחם – הפועל שגב שלום (פוצץ)

מ.כ. ערד- מכבי אשקלון (פוצץ)

יזרעאל

מכבי גבעת אולגה – מ.ס. כפר קמא 6:0 שלומי אלבז (3', 13', 20', 47' ו-52') והרון שמסי (26').

מ.ס. פרדס חנה/כרכור – צעירי אכסאל 0:10 יוני רנקיביץ' (6'), מאור מלכה (8'-בפנדל ו-70'), אסף אטיאס (30', 40', 42' ו-45'), אחמד זחאלקה (75'), רועי דרעי (78') וואיל טאירה (81').

הפועל אלבטוף – בית"ר עין מאהל 2:3 לאלבטוף: ת'איר אבו חמד (6') ומוחמד רחאל (9' ו-52'), לעין מאהל: מוחמד ספדי (11') וחמזה עזאיזה (72').

בני מושריפה – בית"ר אום אל פאחם 3:3 למושריפה: עלא ג'בארין (42') ושאדי חג'וג' (72' ו-90'), לאום אל פאחם: מוחמד אגברייה (13' ו-77'-בפנדל) ומחאמיד נוראלדין (30').

אח"י ערערה/עארה – איתיחאד נצרת 4:1 לערערה: ג'אבר זאמל (64'), לנצרת: ויסאם סח'ניני (33'), חאתם עואיסה (49'), אמיר ג'ואמיס (75') וג'רייס דבס (80').

עירוני אום אל פאחם – בני מוקיבלה (נדחה).

מרכז

אשדוד סיטי – מכבי בת ים 3:3 לאשדוד: שמעון בן לולו (9'), יוסף מזרחי (28'), נתנאל לוי (71'), לבת ים: שלומי עמוס (34') ואביב כהן 36' ו-39'-בפנדל).

עירוני בית שמש – הפועל רמלה 4:8 לבית שמש: נמרוד שמש (5', 52' ו-56') אסף עזו (15', 65' ו-79') ומיכאל אפרגן (42' ו-47'), לרמלה: עמנואל טרזי (20' ו-78') ואברהם מלסה (43' ו-82').

מ.ס. רמלה – בני אשדוד 3:1 לרמלה: ליאור אשטו (90+3'), לאשדוד: חי שמואלוב (23'), אבשלום ביטון (25') ועומרי אטיה (83').

מ.ס. רשל"צ – הפועל גדרה 2:1 לרשל"צ: שני טוהר (60'), לגדרה: ליאור סוויסה (17' ו-65').

בית"ר אשדוד – הפועל מצליח 3:11 לאשדוד: שמעון ביטון (10', 24', 51', 60' ו-60'), רועי ביסמוט (29'), ולדיסלב ריבלקו (42'), יוחאי עזרן (56'), יוסי כנפו (80') ויואב מלאכי (85' ו-90'), למצליח: רם לוי (57'-בפנדל) ומשה נונה (72' ו-79')

צעירי לוד – הפועל טירת שלום 0:0

מכבי קרית עקרון – בית"ר יבנה 0:0

בית"ר גדרה – הפועל מבשרת ציון (פוצץ)

שומרון

מ.ס. טירת הכרמל – בית"ר פרדס חנה 1:0 פז בן דקון (24').

בני קלאנסווה – עירוני אור עקיבא 1:3 לקלנסווה: אברהים אבו שאח (26'), עיסא מרעי (65') וסלים גנטוס (67'), לאור עקיבא: מקסים מוגיליובסקי (44').

בית"ר קרית אתא – הפועל קרית חיים 3:2 לקרית אתא: שי דהן (30') ועומר מידני (67'), לקרית חיים: ראובן שימשילאשווילי (75') ואדם סלביאנו (77' ו-87').

מכבי ברקאי – מ.ס. קרית חיים 3:1 לברקאי: ולדיסלאב וייסר (4'), לקרית חיים: אתגר שורקי (48' ו-79') ואנדלוו קסהון (49').

נוון שאנן – בית"ר חיפה 1:1 לנווה שאנן: שלומי ביטון (8'), לבית"ר: גל מזרחי (60'). התוצאה חתמה סופית על עלייתה של נווה שאנן לליגה ב'.

אחווה פורדיס – בני ג'סר א זרקה 0:1 מוחמד דאר אל חאג' (10').

שרון

הפועל ג'לג'וליה – בית"ר טוברוק 2:2 לג'לג'וליה: עודי ג'אבר (76') ומחמוד קוטאיבה (83)', לטוברוק: עודי גאבר (57'-עצמי) ויוסי קפיטל (65').

הפועל קלאנסווה – בני רעננה 1:4 לקלאנסווה: אלעד דן (31'), ארז פוניה (53'), שירן היימן (66') ונתנאל ועקנין (85'), לרעננה: יניב אוסטרובסקי (42').

הפועל פרדסייה – בני טירה 0:11 יאן סוליימנוב (1', 27', 34' ו-47'), נתן זרקה (60'), אילן בבייב (67' ו-81'), עומר סמינה (72' ו-75'), תומר מלאכי (76') ואור לוסקי (85').

עירוני אריאל – מ.כ. כפר קאסם 1:5 לאריאל: עבד ווהב סרסור (5', 14' ו-16'), משה ריי (72') וליאור פזטל (87'-בפנדל), לכפר קאסם: מחמוד בדיר (70').

צעירי טירה – הפועל אורנית 2:1 לטירה: עבד אל חפיז מנצור (6'), לאורנית: אבירן בניטה (4' ו-15').

השרון נתניה – מ.ס. נתניה 2:1 להשרון: זוהר חסן (14'), למ.ס: יוסף מולאט (22') ועמית עזרא (61').

תל-אביב

אינטר ת"א – צפרירים חולון 2:3 לאינטר: אנדרס גבאי (18'), ולאדילן קארט (20') ויוני גולפור (77'), לצפרירים: גדי סולומוביץ' (38') ורועי ועקנין (46').

הפועל רמת ישראל – אליצור יפו 0:12 ברקט אקלה (17', 48', 51' ו-75') ניסים פרשה (21'), יניב אבדר (45', 62'-בפנדל, 66', 69', 70' ו-80') ויעקב סבג (83').

מכבי השקמה/חן – עוצמה חולון 1:3 להשקמה: שחר שלפר (50' ו-56') ואביתר נדלר (90+2'), לעוצמה: אבי ביטון (65'-בפנדל).

בית"ר יפו – אליצור יהוד 1:2 ליפו: אבירן ראובן (1') וירין חרמון (68'), ליהוד: אלעד שקד (87').

הפועל נווה גולן – עירוני אור יהודה 3:4 לנווה גולן: אייל דואק (15', 30', 41' ו-55'), לאור יהודה: שלמה עמר (46'), מיכה סויסה (56') ושלמה נחום (90').

מכבי פרדס כץ – ספרטק ר"ג 5:1 לפרדס כץ: משה כהן (80'), לר"ג: נתנאל ג'וליאן (6'), ארטיום סליוז'צקי (55' ו-85'), תומר אייר (75') ורון בוארון (81').

בני יהוד – בית"ר עזרא 0:6 עמית מגול (22'), אלירן מגול (38', 47' ו-77') גל חיימוב (46') ועדי שמאי (52').

שיכון ותיקים ר"ג – א.ס. חולון 1:7 לר"ג: בר יולזרי (3', 17', 78' ו-88'), צח זוהר (61') ואבירן דלל (66' ו-69'), לחולון: אידר בלו (11').

מערכת jsport עושה מאמצים לאתר זכויות על תמונות וסרטונים המתפרסמים בו ולהעניק להם קרדיט בולט והוגן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא ניתן לאתר את המקור או שזהותו אינה ידועה, לכן בהתאם לסעיף 27א' לחוק זכויות היוצרים כל אדם הרואה עצמו נפגע עקב בעלות על זכויות היוצרים של תמונה או סרטון מוזמן לפנות אלינו בכתובת המייל  [email protected]

חורן סריבקיאן

כתבה קודמת

well done : חולון גברה על מכבי במשחק נפלא, וולדן להט עם 28 נק'

הכתבה הבאה

התפוח לא נפל רחוק מהעץ

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *