איסנר עלה לשמינית גמר מאסטרס לאחר משחק צמוד

הסיבוב השני של טורניר המאסטרס בפריז הפגיש את ג'ון איסנר נגד דייגו סבסטיאן שוורצמן.
איסנר, בן ה-32, מדורג 14 בעולם, עם רצף של 2 הפסדים ברציפות כשאחד מהם היה נגד טרויקי, אותו שוורצמן ניצח אתמול, ירצה לחזור למסלול הנצחונות ולהתקדם לשמינית הגמר כאשר ינסה להוכיח שלמרות גילו, הוא עדיין יכול להשאר צמוד לטופ 10.
מגד שוורצמן, הארגנטינאי בן ה-25, מדורג במקום ה-25 בעולם, ירצה להמשיך את המסע בטורניר עם ניצחון נוסף ולנסות להפתיע בטורניר היוקרתי ולהתקדם בשלבי הדירוג אל מעבר הטופ 20.
זהו המפגש הראשון בין 2 הטינסאים כך ששני הטינסאים מגיעים נקיים מנקמות והמנצח יוכיח את עליונותו.

המערכה הראשונה:
המערכה נפתחה בהגשתו של איסנר כשהמשחקון היה צמוד, משחק חכם של שוורצמן כמעט ואיפשר לו לשבור כאשר הגיע לנקודת שבירה, אך הארגנטינאי לא עמד בפני המכות הגשה החזקות של איסנר שעם 3 אייסים לקח את המשחקון ועלה ליתרון 1:0.
כל אחד הצליח לשמור על ההגשות שלו כשכל משחקון לא ארך יותר מ-3 דקות, אם אחד מהם ירצה לשבור הוא יצטרך לשחק חזק יותר ולא לפחד לתקוף כפי שקרה עד עכשיו. התוצאה היא 2:2 .
איסנר המשיך לשמור על ההגשה עם ניצחון על אפס כאשר לקח את הנקודה עם אייס חזק, וכמעט הצליח לשבור את שוורצמן עם 2 נקודות שבירה, משחקון שארך כ-8 דקות, עם הרבה מהפכים הסתיים בסופו של דבר בניצחון של הארגנטינאי והתוצאה היא 3:3 .
שוב שני הטינסאים שמרו על  ההגשה שלהם כאשר שוורצמן עם 2 אייסים חזקים הצליח לנצח את המשחקון ב-2 דקות. התוצאה 4:4.

שוורצמן ניסה לשבור את איסנר (טוויטר PHIL)

האמריקאי הצליח לקחת את המשחקון שלו ולעלות ל-5:4, כשלאחר מכן שוורצמן הגיש.
איסנר הצליח לעלות ל-30:0, שוורצמן הצליח להשוות אך איסנר עלה לנקודת מערכה, שוורצמן לא וויתר ובמשחק חכם עם פורהנד שהכריע את הנקודה הוא הצליח לשמור על ההגשה והתוצאה היא שוויון 5:5.
שוורצמן נכנס למומנטום וכמעט הצליח לשבור כאשר הגיע לנקודת שבירה אך שוב משחק הגשה חזק של איסנר איפשר לו לעשות מהפך ולנצח את המשחקון עם 2 אייסים. איסנר עלה ליתרון 6:5.
שוורצמן לקח גם את הנקודה שלו לאחר שהשאיר את איסנר על האפס והמשחק נכנס לשובר שיוויון.
איסנר הראשון ששבר ואף עשה זאת פעמיים רצוף כשהגיע לתוצאת 5-1. שוורצמן הצליח לצמק אך  איסנר עלה ל6-2 ולבסוף הצליח לנצח 7-2. איסנר ניצח את המערכה הראשונה 7:6 בתוך כ-53 דקות.

המערכה השניה:
איסנר עם המכות פתיחה הטובות שלו איפשר לו לנצח את המערכה הראשונה כאשר הגיע ל10 אייסים לעומת 5 בלבד של הארגנטינאי.
האחוז מכות פתיחה אומנם נמוך (67% לאיסנר ו-63% לשוורצמן), אך האחוז נצחונות במכות פתיחה הראשונות של איסנר גבוה עם 86%, אם שוורצמן ירצה לנצח הוא יהיה חייב להגיב לו בהתאם.
שוורצמן התחיל עם ההגשה שלו במערכה כאשר לאחר כ-10 דקות התוצאה היא 2:1 לשוורצמן כשכל אחד מהם הצליח לשמור על ההגשה שלו, בעוד שהמשחקון של איסנר היה מהיר כשהצליח להכניע את שוורצמן ב-2 אייסים.
ההגשה של איסנר הגיע לנקודת שבירה למרות עוד 2 אייסים שלו, כאשר שוורצמן כמעט שבר לאחר שבבדיקת מצלמה ראו שהנקודה היא של איסנר ובכך איסנר המשיך את המומנטום והצליח לקחת את המשחקון.
שוורצמן התעשט על עצמו והצליח לקחת את המשחקון בהגשתו כאשר איסנר נשאר על האפס. התוצאה היא 3:2 לשוורצמן.

שוורצמן ניצח את המשחקון (טוויטר HABLEMONS DE TENIS)

איסנר הגיש כאשר הארגנטינאי ניסה בכל כוחו לקחת את הנקודה מהאמריקאי ולשבור אותו לראשונה במשחק, אך 3 אייסים של איסנר לא איפשרו לו להשבר והתוצאה היא 3:3.
בתוך כ-7 דקות, התוצאה כבר עמדה על 5:4 לזכות שוורצמן כשההגשה עברה לאיסנר, כאשר שוורצמן ניצח את 2 ההגשות שלו על האפס .
שני הטינסאים שמרו את ההגשות שלהם כאשר התוצאה היא 6:6 אך בקושי רב כאשר המשחקונים הגיעו עד 40:30 והאחרון בהגשתו של איסנר הגיע אף לנקודת מערכ לזכות שוורצמן שלא השכיל לקחת את הנקודה ולא צלח נגד ההגשות החזקות והמדויקות של איסנר כאשר שוב עם 2 אייסים השיג את הנקודה. המערכה נכנסה לשובר שיוויון.
ההגשה הראשונה הייתה של שוורצמן אך איסנר הצליח לשבור אותה לעלות 1-0.
איסנר שמר על ההגשה שלו ואף הצליח לשבור עוד הגשה בדרך כשהוא הגיע כבר ל4-0.
שוורצמן הצליח להפוך את התוצאה ל5-4 כאשר הצליח לשבור פעמיים את איסנר ולשמור על ההגשות שלו ! איזה מהפך התחולל כאן !
איסנר שמר על ההגשה שלו והצליח לעלות ל6-5 ולנקודת משחק, אך שוורצמן לא וויתר, השיג את 2 הנקודות הגשה שלו , הפך ל7-6 והגיע לנקודת מערכה.
איסנר עם אייס ועוד ניצחון בנקודה שוב הפך את התוצאה והשיג נקודת משחק כאשר התוצאה היא 8-7.
שוורצמן לא אמר נואש , שמר על קור רוח, הצליח להפוך את התוצאה ולעלות ליתרון 9-8 ונקודת מערכה לזכותו.
המשך נמשך עד שהארגנטינאי הצליח לשבור את איסנר ולעלות ל12-11, כאשר לאחר מכן גם הצליח לשמור על ההגשה שלו ולנצח את המערכה 13-11. שוורצמן ניצח את המערכה השניה 7:6 לאחר כשעה ו-4 דקות.

המערכה השלישית:
המערכה נפתחה צמוד כאשר איסנר הגיש. שני הטינסאים לא וויתרו על אף נקודה. לאחר כ-16 דקות התוצאה הייתה 2:1  לאיסנר כשהמשחק הגיע למצב שיוויון מספר פעמים אך ללא שבירה.
האמריקאי והארגנטינאי המשיכו לשמור על ההגשות שלהם כאשר לאחר כ-9 דקות התוצאה היא 3:2 לאיסנר. כששוב המשחקונים עברו לשיוויון מספר פעמים אך ללא אף נקודת שבירה.
ההגשות החזקות של איסנר והמהירות של שוורצמן הראו משחק טניס יוצא מן הכלל.
השבירה הראשונה של המערכה הגיעה. בתוצאת 4:3 לאיסנר, ההגשה עברה לשוורצמן שלא הצליח לשמור על ההגשה שלו , איסנר עם מכות החזרה מצויינות נתנו לו 2 נקודות שבירה שהצליח לנצל אותן ועלה ליתרון 5:3 כאשר ההגשה עברה אליו.
איסנר פתח את ההגשה חזק כאשר עלה ליתרון 30:0 מהיר, שוורצמן לא וויתר והצלחי לצמק אך האמריקאי הוותיק הראה מהניסיון הרב שלו והצליח להגיע ל2 נקודות משחק ולנצח את המשחק.
איסנר ניצח את המערכה השניה 6:3 בתוך כ-39 דקות.

איסנר ניצח את המשחק (טוויטר PHIL)

איסנר ניצח את המשחק 6:7 7:6 3:6 לאחר כשעתיים ו-37 דקות.
איסנר עם משחק הגשות חזק שלא השאיר סיכוי לשוורצמן כאשר הצליח להגיע למספר מטורף  של 29 אייסים במשחק, כששוורצמן הצליח להגיע רק ל-7.
האחוזי הגשה של שורצמן (54%) לא איפשרו לו יותר מידי אופציות כאשר ההגשות השניות שלו היו חלשות  בעוד שאיסנר עם 69% הצליח להשיג על כך ייתרון.
איסנר יפגוש בשמינית גמר המאסטרס את המנצח בין גריגור דמיטרוב לבין ריצ'ארד רוסקט.

אולי יענייך אותך גם

רגע לפני שאתם הולכים

אנחנו שמחים שקראת את הכתבה הזו, ומקווים שהיא עניינה אותך. אנחנו ב-JSPORT משקיעים מאמצים רבים כדי להביא לכם את התוכן האיכותי, האמין והכי מהר. אין מאחורינו טייקונים ובעלי עניין, אנחנו עובדים קשה כדי להביא לכם את התוכן הכי איכותי שיש בלי שום אינטרסים. כל שיש לנו הוא את הגולשים, אתם, שמחזיקים אותנו בתרומות שלכם. אז אם אהבתם את התכנים שלנו, נשמח אם תשקלו להצטרף אלינו ולתמוך בנו בהמשך הפעילות.
[give_form id="105984"]

מערכת jsport עושה מאמצים לאתר זכויות על תמונות וסרטונים המתפרסמים בו ולהעניק להם קרדיט בולט והוגן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא ניתן לאתר את המקור או שזהותו אינה ידועה, לכן בהתאם לסעיף 27א' לחוק זכויות היוצרים כל אדם הרואה עצמו נפגע עקב בעלות על זכויות היוצרים של תמונה או סרטון מוזמן לפנות אלינו בכתובת המייל  [email protected]

השאירו תגובה

האימייל לא יוצג באתר.