Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'alchemists_instafeed_widget_load' not found or invalid function name in /home/jsportco/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 287

MONDAY NIGHT RAW 30.1.17

ברון סטרומן חזק בתמונת האליפות, הקלאב במבחן הראשון שלהם כאלופי הזוגות של ראו, המאבק בין טריפל אייץ’ ורולינס עולה רמה וכוכב NXT לשעבר תוקף את רולינס!

המופע נפתח בכניסתם של קווין אוונס וכריס ג’ריקו לזירה. אוונס התחיל לומר שהוא הוכיח את עצמו לכל האנשים שאמרו שהוא לא יכול במשך כל הקריירה שלו ושאם הוא ישים את השמות שלהם ברשימה היא תהיה ארוכה יותר מהרשימה של ג’ריקו. אוונס הוסיף לומר שמיק פולי מנסה רק להפריד בין ג’ריקו ובינו ושהוא ניצח את ריינס אתמול והקיר תודה לג’ריקו שעזר לו לנצח. ג’ריקו המשיך את אוונס ודיבר על השבירת שיא שלו בשהייה ברויאל ראמבל ושנשאל למה לא שבר את השיא של ריי מיסטריו הוא אמר שהוא הודח בגלל שהוא נפצע בכלוב למעלה. פתאום ברון סטרומן נכנס והתחיל לומר שהוא לא צריך את התודה של אוונס והא תקף את רומן ריינס רק בגלל שקווין אוונס עדיין חייב קרב על התואר נגד סטרומן. קווין אוונס אמר שזה לא יקרה וסטרומן הראה לו סרטון מצולם שבו אוונס הבטיח קרב אליפות לסטרומן אם הוא יהרוס את רומן ריינס. לאחר מכן מיק פולי נכנס לזירה והכריז על קרב אליפות בין אוונס וסטרומן בהמשך הערב.

סטרומן דורש קרב (האתר הרשמי של ה-WWE)
סטרומן דורש קרב (האתר הרשמי של ה-WWE)

סמי זיין מנצח את כריס ג’ריקו

איזה ניצחון חשוב לזיין! זיין הצליח לנצח את האלוף וכאמור אמור להיות לו בעתיד קרב על האליפות עצמה נגד ג’ריקו. לאחר ”הלוובה קיק” של זיין על ג’ריקו זיין הצמיד אותו לניצחון. כאמור היה בעבר קרבות בין השניים מספר פעמים ואולי אפילו יכולה להיות פה התחלה של פיוד.

הלובה קיק! (האתר הרשמי של ה-WWE)
הלוובה קיק! (האתר הרשמי של ה-WWE)

לאחר מכן רואים מאחורי הקלעים את סזארו ושיימוס מתווכחים אחרי שאיבדו את תארי הזוגות שלהם לילה שעבר ברויאל ראמבל לקלאב. לאחר מכן ביילי נכנסה והרגיעה את הרוחות ואמרה שכדאי להתרכז בקרב שלהם נגד גאלוס, אנדרסון ושארלוט אבל פתאום הגיעו האלופים החדשים גאלוס ואנדרסון ואלופת הנשים שארלוט והתחילו לרדת עליהם ולהגיד עליהם שהם לוזרים ומפסידנים.

טוני ניס מנצח את מוסטפה עלי

טוני ניס עם עוד ניצחון והפעם זה נגד מוסטפה עלי. לאחר שטוני ניס הפיל את עלי מהחבל השלישי לאחר שניסה לעשות ”מונסולט” ניס נתן לעלי ברך לפרצוף והצמיד אותו בדרך לניצחון.

הרשים, טוני ניס (האתר הרשמי של ה-WWE)
הרשים, טוני ניס (האתר הרשמי של ה-WWE)

לאחר מכן סת’ רולינס נכנס לזירה וישר קרא לסטפני מקמהון לזירה. סטפני אמרה שטריפל אייץ’ לא כאן הלילה וסת’ ענה בתגובה שיפה שהיא שומרת על הבעל הפחדן שלה. סטפני ענתה שזאת היא שביקשה ממנו להתרחק מהעניין ודרשה מרולינס להתנצל בפניה ובפני כל המעריצים אז סת’ התנצל על זה שבמשך חודשיים פלוס הוא מוכיח עד כמה HHH פחדן. אחרי עוד כמה ויכוחים לסטפאני נמאס והיא אומרת לרולינס שהיא שיקרה וש-HHH בדרך לאולם להתעמת איתו.

רולינס דורש את HHH (האתר הרשמי של ה-WWE)
רולינס דורש את HHH (האתר הרשמי של ה-WWE)

סזארו, שיימוס וביילי מנצחים את הקלאב ושארלוט

בעיה גדולה לשארלוט שהוצמדה על ידי ביילי ולקלאב שזה ההפסד הראשון שלהם בתור אלופים. עובדה מעניינית על שארלוט של קשה לשים לב זה שבראו שארלוט תמיד מפסידה אך ב-PPV שארלוט שולטת למדי. ואומנם אף אחד מהקלאב לא הוצמד אבל כדאי שהם יתחילו לשים לב ולשמור על האליפות שלהם כי הם יכולים לאבד את האליפות בקלות.

ציוות מעניין. סזארו, שיימש וביילי (האתר הרשמי של ה-WWE)
ציוות מעניין. סזארו, שיימש וביילי (האתר הרשמי של ה-WWE)

אליפות היוניברסלית: ברון סטרומן וקווין אוונס נגמר ללא הכרעה

קרב מצוין היה בין השניים שברובו דווקא ברון סטרומן שלט אפילו על קווין אוונס ברוב הקרב למרות מספר פעמים קצרים שבהם אוונס חזר אבל באמצע רומן ריינס נכנס והתחיל לתקוף את סטרומן ללא הפסקה וביצע ספיר על סטרומן ועל אוונס והלך מהזירה. יריבות חדשה מתפתחת בין ריינס וסטרומן והפעם זה רק התחיל.

ריינס בא לנקום על הראמבל (האתר הרשמי של ה-WWE)
ריינס בא לנקום על הראמבל (האתר הרשמי של ה-WWE)

לאחר מכן ברוק לסנר ופול היימן נכנסו לזירה והיימן החל לומר שכל מה שיש לו עכשיו בראש זה את אותם אנשים שאומר “כן, אבל”. לדבריו, ב-24 השעות האחרונות כל פעם שהוא מדבר עם אנשים ברחוב על כך שהוא גאה להיות סניגורו של ברוק לסנר הגדול, אנשים קוטעים אותו ואומרים “כן, אבל זה אותו ברוק שגולדברג השפיל בדקה ו-26 שניות” או “כן, אבל זה אותו לסנר שהודח אמש בראמבל על ידי גולדברג”. היימן אומר שהגיע הזמן לשים את “כן, אבל…..גולדברג” עמוק מתחת לאדמה ולכן, לסנר קורא תיגר על גולדברג. להופיע נגדו בבמה הגדולה ביותר, רסלמאניה.

האם גולדברג יענה לתיגר? (האתר הרשמי של ה-WWE)
האם גולדברג יענה לתיגר? (האתר הרשמי של ה-WWE)

סשה באנקס נגד נאיה ג’אקס

ג’קס תקפה מיידית את הברך הפצועה של סשה (פאשלה במהלך הקרב כאשר הצלצול נשמע למרות שהשופט לא סימן לכך). זה נגמר מהר מאוד וביילי באה להציל את סשה מג’קס האלימה.

ג'קס מתעללת בבדרך הפגועה של סשה (האתר הרשמי של ה-WWE)
ג’קס מתעללת בבדרך הפגועה של סשה (האתר הרשמי של ה-WWE)

אנזו וקאס נגד רוסב וג’ינדר מאהאל

קאס ואנזו כרגיל עם פרומו נפלא סיפקו את חמשת דקות הסטנדאפ שלהם. לאחר מכן, בקרב זוגות בסגנון “טורניידו” (כל המשתתפים בו זמנית בזירה בלי חובת “טאג”) היה קרב שקול מאוד אבל לבסוף צמד ה-“Realest guys in the room” עשו את שלו עם “באדא-בום-שאקא-לאקה” על רוסב.

פרומו מנצח, כרגיל (האתר הרשמי של ה-WWE)
פרומו מנצח, כרגיל (האתר הרשמי של ה-WWE)

טריפל אייץ’ יוצא לזירה להתעמת עם סת’ רולינס

טריפל אייץ’ הגיע לזירה ופתח פרומו על עד כמה קשה לו להיות האיש מאחורי החליפה ולא הבנאדם שלא דופק חשבון לאף אחד וגומר קריירות של אנשים. הוא ישב בשקט וסבל את כל העלבונות של סת’ כפוי הטובה שקיבל ממנו הכל ובתמורה ירק לו בפרצוף אבל, למרות שסטפני ביקשה ממנו שלא, נמאס לו והוא יתערב ויסתום לסת’ את הפה אחת ולתמיד. HHH דורש מרולינס להתייצב בזירה והאחרון מגיע. רגע לפני שרולינס עולה לזירה הוא לפתע מותקף על ידי אלמוני שכעבור שניה מזוהה כלא אחר מסמואה ג’ו! טריפל אייץ’ עוזב את הזירה בזמן שג’ו מסנן “אתה הבעיה שלי עכשיו” לעבר רולינס וממשיך לחבוט בו. ג’ו מרסק את רולינס בזירה כדי לסגור את התוכניות ובפריים האחרון מבצע על רולינס אחיזת חניקה עד שהאחרון מתעלף. צפו להמשך לסיפור הזה-הולך להיות מאוד מעניין בגזרה.

איזו הופעת בכורה! סמואה ג'ו פותח את הקריירה ב-RAW בבום! (האתר הרשמי של ה-WWE)
איזו הופעת בכורה! סמואה ג’ו פותח את הקריירה ב-RAW בבום! (האתר הרשמי של ה-WWE)

השאר תגובה