גרנד סלאם אבו דאבי: סיכום היום השלישי

המשלחת הישראלית נעלה היום את השתתפותה בגרנד סלאם אבו דאבי עם שתי מדליות ארד של אורי ששון ופיטר פלצ'יק. הנבחרת שהתחרתה ללא דגל ישראל סוגרת תחרות מוצלחת עם חמש מדליות: זהב וארבע ארד, יכולת טובה של הג'ודאים ונקודות דירוג חשובות לקראת ההמשך.

ירדן מאירסון (78- ק"ג) פגשה בסיבוב הראשון את רמירז הפורטוגלית. שתי היריבות הציגו קרב שקול ולא סיכנו אחת את השנייה. דקה ו-27 שניות מהפתיחה רמירז קיבלה שידו שלישי שהעניק ניצחון לירדן. ברבע הגמר מול נטלי פוול הבריטית, שתי היריבות הציגו קרב שקול. פוול ניצלה כניסה לא מספיק אגרסיבית של מאירסון להשגה וואזארי. מאירסון ניסתה להשיג ניקוד אך לא הייתה חדה מספיק והבריטית השיגה וואזארי ממנו ניסתה להמשיך לריתוק אך מאירסון חמקה. בסיום פוול המשיכה לחצי הגמר. בבית הניחומים מול שמלבה, הרוסייה פתחה את הקרב מעולה והשיגה וואזארי. כדקה לסיום שמלבה הצליחה לרתק את הישראלית הדרך לניצחון. ירדן מסיימת את התחרות במקום השביעי.

פיטר פלצ'יק (100- ק"ג) פגש בסיבוב השני את ויקטור דמינקו הקזחי. שני היריבים הציגו קרב שקול. פיטר השיג וואזארי ממנו ניסה להמשיך לריתוק אך הקזחי חמק. הישראלי ניסה להשיג ניקוד נוסף אך הקזחי מנע ממנו. לקראת הסיום פלצ'יק השיג וואזארי נוסף בדרך לניצחון. ברבע הגמר מול ג'וליאנו האיטלקי, שני היריבים הציגו קרב שקול ולא סיכנו אחד את השני. בהמשך פיטר היה טוב יותר אך פחות מ-10 שניות לסיום האיטלקי השיג וואזארי ממנו המשיך לריתוק ששלח אך הישראלי לבית הניחומים. בבית הניחומים מול רפאל הברזילאי, פיטר תקף אך לא היה חד מספיק ולא הצליח להשיג ניקוד. 38 שניות לסיום הברזילאי קיבל שידו שלישי שהעניק ניצחון לישראלי. בקרב על הארד מול מיקלוס ההונגרי פיטר השיג וואזארי מהיר ממנו המשיך לריתוק אך ההונגרי חמק. פלצ'יק המשיך לתקוף בניסיון להכריע את הקרב אך לא הצליח להשיג ניקוד נוסף. פיטר מסיים את התחרות במקום השלישי.

אורי ששון (100+ ק"ג) פגש בסיבוב הראשון את אולטיבוייב האזרי. ששון שלט בקרב אך לא הצליח להשיג ניקוד. 57 שניות לסיום אורי זרק את האזרי באיפון. ברבע הגמר מול וחביאק הבלרוסי, אורי שלט בקרב והשיג וואזארי אחרי דקה ו-9 שניות. אורי המשיך לתקוף והשיג איפון בדרך לחצי הגמר. בחצי מול סרנצ'י, הפולני פתח את הקרב מעולה וזרק את ששון באיפון 32 שניות מהפתיחה. בקרב על הארד מול הרמגינס, הבלגי פתח את הקרב טוב יותר אך לא הצליח להשיג ניקוד. בהמשך הקרב התאזן וששון השיג וואזארי שהעניק לו ניצחון בסיום. אורי מסיים את התחרות במקום השלישי.

מערכת jsport עושה מאמצים לאתר זכויות על תמונות וסרטונים המתפרסמים בו ולהעניק להם קרדיט בולט והוגן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא ניתן לאתר את המקור או שזהותו אינה ידועה, לכן בהתאם לסעיף 27א' לחוק זכויות היוצרים כל אדם הרואה עצמו נפגע עקב בעלות על זכויות היוצרים של תמונה או סרטון מוזמן לפנות אלינו בכתובת המייל  [email protected]

תהל עמר

כתבה קודמת

סכנין ונתניה נפרדו ב-0:0 מהנה ורב מצבים

הכתבה הבאה

בורדו מפסידה בבית שלה לאחר 11 משחקים 2-0 למונאקו

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *