68 דק’ למנדג’ק בהפסד של קמרון למרוקו ושער ניצחון דרמטי לסאלח מול טוניסיה

שלב הבתים של מוקדמות אליפות אפריקה מגיע לשלביו האחרונים כשהרבה מוטל על הכף ונבחרות רוצות להבטיח את מקומן באליפות, הערב התקיימו שלושה משחקים: דרום סודאן תארח את ברונדיי המפתיעה ומצרים של מוחמד סאלח תפגוש את טוניסיה לקרב גדול וגם ג’ורג מנדג’ק ונבחרת קמרון תנסה להפתיע את נבחרת מרוקו ברבט.

מצרים – טוניסיה 2:3

על הנייר משחק פחות חשוב לשתי הנבחרות שכבר הבטיחו את מקומן כשתיים הראשונות של הבית אך משחק בין מצרים לטוניסיה הוא קודם כל משחק על הכבוד הערבי שבה כל מדינה תרצה להשיג העליונות על יריבתה מה גם שלמנצחת יובטח ככל הנראה המקום הראשון. מי שדווקא הימם את כולם היה סליטי שהעלה את הטוניסאים ליתרון מהיר בדקה ה-13 אך טרזגה דאג להשוות בדקה ה-32 וקבע 1:1 מוצדק במחצית.

אל מחמודי כבר הצליח להפוך את התוצאה עבור המצריים בדקה ה-60 אך סאליטי במשחק נהדר קבע צמד בדקה ה-72 כשהכל נראה גמור בא מוחמד סאלח והוכיח שוב איזה ווינר גדול הוא הפך להיות ורק כמו שהוא יודע סידר ניצחון מתוק מאוד למצרים 3:2 עמוק עמוק בתוך תוספת הזמן וקבע חגיגה בקהיר, בסיום 3:2 למצרים.

עוד יום במשרד, שער ניצצחון לסאלח מול טוניסיה, (טוויטר)

מרוקו – קמרון 0:2

ג’ורג מנדג’ק פתח בהרכבם של הקמרונים והשלים 68 דק’ ולא סייע לנבחרתו שספגה 2:0 מצמד של חאקים זייאש (54,66), שחקנה הכישרוני של אייאקס, קמרון גם נותרה בעשרה שחקנים לאחר הרחקה של אקמבי בדקה ה-80. למעשה תמונת הבית כמעט בוודאות הושלמה כשמרוקו תסיים במקום הראשון וקמרון בשני.

תוצאה נוספת:

דרום סודאן – ברונדיי 5:2

תגובה