4 על 4

ביום ראשון הקרוב ייערכו משחקי חצאי גמר ליגת האלופות לנשים (הגומלין כעבור שבוע) וסוף סוף נדע מי הן שני הפינאליסטיות של השנה. ליון כמובן פייבוריטית, ברצלונה עושה קולות של איום על הכתר הצרפתי, צ’לסי ובאיירן בעיקר ינסו לא לשמש כתפאורה ולתת פייט רציני.

ליון – צ’לסי

המפגשים: יום ראשון הקרוב 18:00 בצרפת, הגומלין ביום ראשון הבא 16:00 בלונדון.

שחקניות המפתח: אמאנדין הנרי, אאוז’ני לה סומה, דז’ניפר מארושז’אן, אדה הגרברג, שרה בוהאדי (ליון), פראן קירבי , מארין מיילדה, ארין קאת’ברט, רמונה באכמן, אן-קאת’רין ברגר (צ’לסי).

הדרך למעמד: בשלב 32 האחרונות, ליון רמסה 7:0 את אוואלדסנס הנורבגית, צ’לסי השמידה את SFK הבוסנית 11:0. בשמינית הגמר ליון התעללה באייאקס 13:0 בזמן שצ’לסי רושמת 7:0 על פיורנטינה. רבע הגמר כבר היה רציני יותר וליון פגשה יריבה מרה, וולפסבורג, ועברה אותה עם 6:3. צ’לסי נתקלה בפ.ס.ז’ החזקה והפתיעה אותה עם 3:2 כדי לשריין את המפגש הנוכחי.

סיכויי ההעפלה לגמר: ליון ללא ספק הפייבוריטית לא רק להגיע לגמר אלא גם להיות זו שתניף את הגביע בבודאפשט באמצע מאי. אם צריך לדבר באחוזים אז הסיכויים 80%-20% לטובת הצרפתיות כאשר צ’לסי תסתפק במחמאות ובזה שהצליחה להדיח את פ.ס.ז’.

באיירן מינכן – ברצלונה

המפגשים: יום ראשון הקרוב 19:00 במינכן, הגומלין ביום ראשון הבא 13:00 במיניאסטאדי בברצלונה.

שחקניות המפתח: ג’ינה לבנדובסקי, מלאני לאופולץ, ג’יל רורד, לינה מאגול, מנדי איסלאקר (באיירן), מריונה קאלדנטיי, אלכסיה פוטייאס, טוני דאגן, חיירה חמראוי, לייקה מרטנס (ברצלונה).

הדרך למעמד: בשלב 32 האחרונות באיירן רמסה 11:3 את BIIK הקזאחית בזמן שבארסה ניצחה את קבוצת האקדמיה שלה בקפריסין. בשמינית הגמר הדבר הלכו טיפה יותר קשה לגרמניות ובכלזאת ציריך נכנעה עם 5:0 כאשר הספרדיות מדיחות את גלזגו סיטי עם 8:0. ברבע הגמר באיירן טיילה מול סלאביה פראג עם 6:2 בזמן שברצלונה הדיחה את LSK לילסטרום הנורבגית אחרי 4:0 בסיכום.

סיכויי ההעפלה לגמר: ברצלונה פייבוריטית במפגש אם כי באיירן לא תיתן לה לעלות לגמר בקלות. הסיכויים 60%-40% לטובת הספרדיות.

השאר תגובה