2:1 לזניט סנט פטרסבורג על קראסנודר

לאחר עשרה מחזורים, שתי הקבוצות ניצבות בצמרת הטבלה בליגה הרוסית- זניט סנט פטרסבורג וקראסנודר. זניט מובילה בשלוש נקודות על קראסנודר, שיודעת שהפסד היום בסנט פטרסבורג עלול לסבך אותה, ולהציב את זניט רחוק משאר המתחרות על האליפות. זניט לעומת זאת, מגיעה למשחק פייבוריטית, מכיוון שהיא במשחק בבית שלה, עם האוהדים הנהדרים שלה, וגם כי למען האמת היא קבוצה טובה יותר, עם יותר ניסיון במשחקים מהסוג הזה. אך למרות זאת לזניט אסור להיות שאננים מול החבורה של מוראד מושאב, כי הירוקים משחקים מצוין השנה ויודעים שנצחון חוץ יתן להם את המקום הראשון, וללא ספק יהווה גם הצהרת כוונות.

מהלך המשחק:

דקה 7: דזיובה עלה גבוהה להרמה של ירוחין, ונגח כדור קופץ אל ידיו של השוער.

דקה 17: וונדרסון ספק בעט ספק מסר, ואיבאנוביץ’ הצליח בשניה האחרונה למנוע ממאמאייב לדחוק מקרוב את שער היתרון של קראסנודר.

דקה 20:  דריוסי הגיע למצב אדיר ונותר לבד מול קריציוק, אבל השוער הצליח להציל באחד על אחד.

דקה 26: וונרדסון בעט מחוץ לרחבה כדור שעבר מעל המשקוף.

דקה 31: קלאסון ניצל החלקה של צ’רנוב כדי להשתלט על הרמה ולהישאר לבד מול לונב, אבל הבעיטה החזקה של השוודי נעצרה על על ידי הקורה.

דקה 37: גאזינסקי הטעה נהדר ברחבה 3 שחקני הגנה של זניט, וממצב מצוין בעט לקורה והשיג רק קרן לאחר שאיבנוביץ’ הסיט את הכדור.

מחצית: לאחר מחצית מאופסת השחקנים ירדו לחדרי ההלבשה.

דקה 49: שער! ארבע דקות אחרי פתיחת המחצית, וזניט עלתה ליתרון. דריוסי הרים מהצד, ודזיובה הקדים את מרטינוביץ’ ונגח לרשת את ה1:0 של זניט.

דקה 65: שער! דריוסי מסר מסירה גדולה למאק, שהגיע למצב של אחד על אחד מול קריציוק, הפציץ את הרשת העליונה, והעלה את זניט ליתרון 2:0.

דקה 73: קלאסון התרומם להרמה של סטוצקי ונגח כדור חזק שנהדף על ידי לונב.

דקה 80: שער! קראסנודר זכתה בפנדל לאחר טעות של איבנוביץ’, ופאבל מאמאייב צימק ל2:1 מהנקודה הלבנה.

דקה 85: דזיובה ניסה לעבור את פטרוב, אבל המגן הימני נגע ביד והורחק.

סיום המשחק: זניט מנצחת 2:1 ופותחת פער 6 נקודות בפסגה. דזיובה (49) ומאק (65) העלו את התכולים ליתרון כפול, בעוד מאמאב (80) רק צימק בפנדל.

תגובה