רוסיה: לוקומוטיב מוסקבה נוצחה על ידי קרסנודאר

המחזור השישי בליגה הרוסית הפגיש הערב בין לוקומוטיב מוסקבה לקרסנודאר. מצד אחד, האחרונה מדורגת במקום התשיעי בליגה לאחר חמישה מחזורים עם מאזן בינוני למידי של שני ניצחונות, תיקו ושני הפסדים. ניצחון הערב מול היריבה הקשה ממוסקבה, שמדורגת במקום השישי עם שני ניצחונות, שתי תוצאות תיקו והפסד בודד, יקפיץ את קרסנודאר אל המקום השישי. אם לוקומוטיב תנצח, הוא תקפץ אל המקום הרביעי, לפחות זמנית.

מהלך המשחק:

מי שהתחילה להכתיב שליטה במרכז המגרש במהלך המחצית הראשונה עם החזקת כדור של 58 אחוזים היא דווקא קרסנודאר שבאה במטרה להשיג שלוש נקודות הערב. לצערה הרב, מי שעלתה ראשונה ליתרון היא דווקא לוקומוטיב מוסקבה. בדקה ה-33, האחרונה זכתה לפנדל מפוקפק שאותו תירגם מנואל פרננדז לשער יתרון. 0:1 למוסקבה.

קרסנודאר לא קפאה על השמרים והחלה לתקוף בצורה אינטנסיבית את שערה של מוסקבה. שש דקות סך הכל חלפו מהפנדל של יריבתה והיא הצליחה להשוות את התוצאה. גזינסקי מצא את וומברטו חופשי, הוא לא התבלבל ועל סף הרחבה קבע 1:1, תוצאה שנשמרה עד סיום המחצית הראשונה.

המחצית השנייה נפתחה עם אדישות לא מוסברת אצל שתי הקבוצות, שנמשכה עד סיום המשחק. מלבד מצב גדול של סמולוב ממוסקבה בדקה ה-59, לא נרשמו מצבים ממשיים במחצית הזו. אולם, ממש בדקה ה-94 דווקא קרסנודאר כבשה שער דרמטי מאין כמוהו. מאגומד סוליימאנוב הוא זה שכבש את שער הניצחון הקריטי, ושלח את קרסנודאר לחגוג. 

תוצאות נוספות מהיום:

קריליה סובייטוב 0:1 אנז’י – כבש קורנילקו.

צסק”א מוסקבה 0:4 אוראל – כבשו פיודור צ’אלוב (שלושער) וכריסטיאן ביסטרוביץ’.

תגובה