רוסיה: לוקומוטיב מוסקבה גברה על טרק 0:2

הקדמה:

במסגרת המחזור התשיעי של הליגה הרוסית, ה-RZD ארנה יכיל הערב התמודדות מרתקת בין המדורגת במקום ה-12 לוקומוטיב מוסקבה שתפגוש את המדורגת שישית טרק. המשחק יתרחש בשעה 19:00 ויהווה המשחק הרביעי במסגרת המחזור התשיעי, כאשר שלושה משחקים הקדימו אותו.

על לוקומוטיב מוסקבה עוברת עונה משונהמצד אחד, הם מציגים יכולת נהדרת, ניצחו במחזור שעבר את בלטיקה קלינינגרד והמשיכו ל-16 הגדולות בגביע הרוסי, אך מצד שני הם מדורגים בתחתית הטבלה ולא מצליחים להביא מספיק נקודות, כשהשיא הגיע להפסד 0:3 לאלופת טורקיה גלאטסראיי בליגת האלופות. הערב יש להם הזדמנות להתאושש מול יריבה ששווה להם במצב הנוכחי.

טרק גם היא התקדמה בשבוע שעבר בגביע אל 16 הגדולות והמזל מעיר להם פנים עד כה העונה. מעבר לניצחון מרשים במחזור הקודם על ספרטק מוסקבה, היא מדורגת במקום השישי וניצחון הערב ידביק לצמרת הגבוהה של הליגה הרוסית.

הרכבים:

לוקומוטיב מוסקבה – מארינטו, הובדס, קבירקבליה, ברינוב, אידוו, קריכוביאק, מירנצ’וק, אינגטייב, פרננדז, מיראנצ’וק, אדר.

טרק – גורודוב, סמיונוב, אנחל, רודולפו, מוחמדי, דומביה, מאהל, שווץ, אוטסייב, איבנוב, מבנג’ו.

מהלך המשחק:

המשחק נפתח בשליטה מוחלטת של לוקומוטיב מוסקבה, כאשר במהלך המחצית הראשונה היא זו שהכתיבה את הקצב עם הנאת כדור מצוינת במרכז המגרש, שבאה לידי ביטוי כבר בדקה התשיעית עם מצב גדול של אדר מול גורודוב באחד על אחד, אך הוא פגע בעמוד ופיספס מצב נהדר.

טרק לא קפאה על השמרים אך המצב היחידי שלה במחצית הראשונה הגיע רק בדקה ה-26, כאשר איבנוב שלח את אוטסייב בכדור עומק נהדר, אך הוא בעט חלש מידי ומארינטו לא התקשה לקלוט את הכדור.

בסופו של דבר לא היו עוד מצבים ממשיים במחצית הראשונה, שהסתיימה ב-0:0 מאכזב.

גם במחצית השנייה הקצב הגבוה של לוקומוטיב מוסקבה נשמר, אך היא יצאה קדימה הרבה פחות וחיפשה בעיקר התקפות מעבר שכמעט הצליחו להביא לה שער בדקה ה-57 עם החמצה גדולה של פרננדז עם בעיטה נהדרת מחוץ לרחבה, ובנוסף גם אדר שפיספס בדקה ה-69 מול גורודוב מצב נוח. טרק לא קיימת במחצית השנייה.

בדקה ה-81, הגיע השער המיוחל. פרננדז הצליח להשתלט על כדור שנמסר לכיוונו והוא כבש מקרוב, 0:1 מוצדק ללוקומוטיב מוסקבה המקרטעת.

היתרון הזה הוכפל בדקה ה-93, כאשר זמאלדינוב המחליף שיחרר כדור נפלא מסף הרחבה הישר לרשת, 0:2 למוסקבה שמנצחת בצדק ומקבלת רוח גבית לקראת המשך העונה.

תוצאות נוספות:

אוראל 1:2 ארסנל טולה – אנדריי פאניוקוב (63, 84), סקאצ’יוב (27).

אופה 1:2 יניסיי קרסנויארסק – קרוטוב (46), איגבון (69), קוסקיוטוב (35).

תגובה