רוסטוב פספסה הזדמנות להיצמד לפסגה

המחזור ה-14′ בליגה הרוסית נפתח הערב עם המשחק המרכזי בין פ.ק רוסטוב שהתמקמה במקום הרביעי טרם ההתמודדות, לבין דינמו מוסקבה שנמצאת נקודה בלבד מעל הקו האדום המוביל למשחקי ההישרדות בליגה.

המשחק נפתח עם הזדמנות ראשונה של רוסטוב כבר לאחר דקה בלבד, הקשר דימיטרי סקופיניצב פרץ לרחבה לראשונה וניסה לאיים על הגנת דינמו שהייתה מסודרת והדפה את האיום. בדקה הרביעית הגיעה ההזדמנות הראשונה של האורחים, כאשר החלוץ יבגני לוטסנקו שלח כדור מחוץ לרחבה שהגיע אל מעל השער. בדקה השביעית, הקשר המקומי אלכסיי יונוב מצא עצמו חופשי ברחבה, אך הכדור הלך אל מחוץ למסגרת. בדקה ה-19′ פיודור צ’רניך החלוץ הליטאי של האורחים ניסה לאיים על שערו של סרגיי פסיאקוב שהיה במקום בכדי להדוף. עם התקדמות הדקות עיקר המשחק התנהל במרכז המגרש. אלכסנדרו  גטקאן , הקשר המולדובני המקומי ניסה גם הוא להעלות את הצהובים כחולים ליתרון אך השוער אנטון שונין היה במקום בכדי להרחיק. המחצית הראשונה הסתיימה ללא הכרעה.

משחק קצוות ברוסטוב ארנה (עמוד הטוויטר של רוסטוב)

המחצית השנייה נפתחה במספר ניסיונות של המקומיים אך ההגנה של הקבוצה ממוסקבה הייתה במקום בכדי להדוף. בדקה ה-57′ הקשר האורח יבגני מרקוס ניסה לאיים על שער היריבה כאשר נגח אל מעל השער. בדקה ה-72′ קשר דימנו גריגורי מורוזוב היה קרוב לנצל טעות של הגנת רוסטוב אך הבעיטה נעצרה ברורה. יש לציין מיד כי בדקה ה-79′ עלה על כר הדשא אקס מכבי תל אביב החלוץ האיסלנדי וידאר קיארטנסון במשחקו החמישי בליגה הרוסית כשרק באחד מהם פתח בהרכב. עד לסיום ההתמודדות לא הצליחו שחקני שתי הקבוצות למצוא את השער המיוחל המשחק הסתיים ללא הכרעה בתוצאה מאופסת.

שתי הקבוצות הגיעו להזדמנויות אך ללא הרגל המסיימת (עמוד הטוויטר של רוסטוב)

תוצאות נוספות ממשחקי היום בליגה הרוסית –

אוראל (ניקולאי דימיטרוב 31′, 86′) 2 – 1 אורנברג (בגיץ’ 89′)

קיריליה סוביטוב (מקסים קונוניקוב 69′) 1 – 2 אחמט גרוזני (רבנלי 64′, אולג איבנוב 81′)

 

 

תגובה