רוסטוב נשארת בלתי מנוצחת במותחן נגד צסק”א מוסקווה

סגנית האלופה ניסתה להשיג היום ניצחון ראשון בליגה במגרשה הביתי, הצסק”א ארנה, נגד רוסטוב. הקבוצה מהבירה הופתעה על ידי העולה החדשה, קיריליה סבטוב, במחזור הראשון בתיקו מאופס. צסק”א ששואפת להשגת אליפות ראשונה מזה שלוש שנים לא יכולה להפסיד משחקים כאלו. רוסטוב דווקא טיפלה בעניינים במחזור הראשון במשחק קשוח נגד אחמט גרוזני עם ניצחון 1:0 זעום אך מספק משער של סיגורדארסון בתוספת הזמן של המחצית הראשונה.

אף על פי שצסק”א הייתה עליונה על רוסטוב מבחינה היסטורית, הם חלקו את הנקודות בחמשת המפגשים האחרונים שלהם: שתי ניצחנות לכל קבוצה ותוצאת תיקו אחת.

צסקא מגיעה כפייבוריטית ברורה אך רוסטוב עלולה להוות בעיה עם ההגנה האיתנה שלה, ששמרה על שער נקי ב-3 מ-5 המפגשים האחרונים נגד צסקא.

מהלך המשחק:

מחצית ראשונה:

דקה 7′-גול- האנדרדוג מרוסטוב עולה ליתרון מול הקהל ההמום. הרמה של סקופינסטב מצאה את ראשו של פריאנצ’וק לנגיחה עוצמתית, המומנטום של  לקח אותו הרחק ממיקום הנגיחה לאחר לא הפסיק להגיב בזמן. 1:0 רוסטוב

מחצית שנייה:

דקה 46′- חילוף כפול למקומיים שבפיגור, הרננדז ואכמוטוב עלו, שניקוב ואפרמוב ירדו.

דקה 50′- החילוף הטרי אכמוטוב קיבל כרטיס צהוב.

דקה 52′- הצהוב הראשון גם לרוסטוב לא איחר להגיע, יוסופוב עם פאול לא מוצרך מקבל כרטיס מוצדק.

דקה 60′- חילוף ראשון לאורחים, קלצ’ב לרענן את ה-11 על המגרש במקום סלסטרוס שנראה מותש.

דקה 65′- הרכש החדש והנוצץ של מוסקווה, אבל הרננדז, הגיע למצב טוב מול השער בכדי להשוות. לצערו הבעיטה הייתה לא מדויקת והכדור ניתן לשוער.

דקה 66′- ביסטורוביץ’ חוטף כרטיס צהוב, ניכר כי העניינים מתחילים להתחמם בצד של צסק”א, הם לא רוצים להפסיד את המשחק הזה כמובן.

דקה 68′- הרננדז עם עוד הזדמנות, הפעה הוא הסתנן מאחורי רוב שחקני ההגנה האורחים חוץ מאחד שבלם את הבעיטה שלו לשער.

דקה 74′- לוגאשוב קיבל קצת דקות במקומו של סקופינטב בכנף השמאלית.

דקה 84′- חילוף אחד לכל קבוצה שמסיים את מכסתם, זלמנטינוב במקום צ’רנוב אצל רוסטוב, מירזוב במקום אינוב אצל צסקא.

דקה 94′- שריקת הסיום נשמעת, צורמת לאוהדים המקומיים שעדיין לא ראו ניצחון מקבוצתם בעונה החדשה. 1:0 לרוסטוב שעדיין לא איבדה נקודה העונה.

תוצאות נוספות:

קרילייה סוביטוב-אורנבורג 3:0

אחמט גרוזני-יניסיי 0:1

תגובה