רגע לפני הדרבי, הפועל חיפה הפסידה מול כפר סבא

הפועל חיפה פתחה את הסיבוב השני עם משחק ביתי מול הפועל כפר סבא.
המשחק נפתח עם הזדמנות בודדה של הפועל חיפה בדקה העשירית ממצב נייח, שחקן האדומים בן והבה עלה לנגוח את הכדור אך הכדור עלה הרחק מחוץ למסגרת. בדקה ה- 11′ מוחמד יוסף ניסה לראשונה לאיים על שערו של בוריץ’ אך ללא דיוק.
בדקה ב -14′ בנג’מין קוקו ניסה לעלות ליתרון כשקיבל כדור מול בוריץ’ אך השוער הדף. בדקה ה – 24′ כדור חופשי של עדן בן בסט הגובהה לרחבה אך הכדור הלך אל מעל השער.  בדקה ה – 28′ מוחמד יוסף עבר את הגנת האדומים ושלח פנימה וקבע 1:0. בדקה ה- 39′ השופט נאל עודה הורה על כדור עונשין מ – 11 מטרים לזכות כפר סבא, השוער בוריץ’ הדף את הבעיטה של בנג’מין קוקו. למרות תוספת זמן של 5 דקות, המחצית הסתיימה ללא סיום.

הפועל כפר סבא עם ניצחון שלישי העונה (jsport)

בדקה ה – 48′ בובר טראורה הגיעה לרחבת המארחים, שלח פנימה מקרוב וקבע 2:0. בדקה ה – 58′ הפועל חיפה ניסתה לצמק, דור מלול ניסה לאיים על שערו של איתמר ישראלי אך ללא דיוק בסיומת. בדקה ה – 71′ לאחר לחץ של האדומים עדן בסט בעט מחוץ לרחבה אך הכדור הגיע הרחק מן השער. עד לסיום המשחק למרות תוספת זמן של 6 דקות, המארחים לא הצליחו לצמק את התוצאה.
הפועל חיפה: יסמין בוריץ’, דור מלול, ניסו קפילוטו, בן והבה, ניקולה גולאן, קווין טאפוקו (גילי ורמוט 53′), לירן סרדל (פרנסיסקו ג’וניור 46′) , גל אראל, גידי קאניוק, נס זמיר, עדן בן בסט.

הפועל כפר סבא: איתמר ישראלי, תום שלח, ז’ניה ברקמן, טל מכלוף, סודיק רונדה, טריקו גטהון, קופי גרשון, קווין ריינשטיין (אדריאן רוצ’ט 13′), מוחמד יוסף (דן עזרי 20′) , בוקר טראורה (עומר פדידה 52′), בג’מין קוקו.

השאר תגובה