פרויקט “דור העתיד” פרק 21

פרויקט “דור העתיד” של הכדורגל הישראלי של מגזין “JSport” מגיע לפרק מספר 21 בסדרה והוא חוזר לעיר הבירה כדי להציג בחור צעיר בשם יוראי מליח שמתרוצץ על הקו הימני בבית-וגן במדי קבוצת הנערים של בית”ר ירושלים וכדרך אגב הוא גם הקפטן של הקבוצה!

עם סרט הקפטן של קבוצת הנערים (מתוך תמונות אישיות של יוראי מליח)
עם סרט הקפטן של קבוצת הנערים (מתוך תמונות אישיות של יוראי מליח)

למרות גילו הצעיר, יוראי מליח מראה לכל מי שעוקב אחריו שהוא מוכן “לקפוץ כיתה” הן במדי בית”ר (לקבוצת הנוער) והן במדי הנבחרת (לנבחרת הנוער). שחקן לוחם ללא פשרות ולכן גם מתופקד מדי פעם בקישור ובסה”כ הוכחה שגם במחלקת הנוער של הירושלמים צומח כשרון. התחזית שלי לגבי הבחור- בוגרים בגיל 18 (חלק מהסגל) ונבחרת ישראל הבוגרת לקראת גיל 21-22 (גם בתור חלק מהסגל) רק שישמור על יציבות ועל אותה רמת התקדמות!

מבמדי קבוצת הנערים של בית"ר (מתוך תמונות אישיות של יוראי מליח)
מבמדי קבוצת הנערים של בית”ר (מתוך תמונות אישיות של יוראי מליח)

תעודת זהות:

שם יוראי מליח

גיל: 16 (תאריך יום הולדת 26.3.98  מזל טלה )

קבוצה:  בית”ר ירושלים

בכורה בבוגרים

שער בכורה:  –

 תפקיד מגן ימני

מודל לחיקוי ושחקן אהוב המודל שלי לחיקוי הוא פיליפ לאם (אנחנו גם חולקים את אותם תפקידים, קשר ומגן ימני) ולגבי שחקן אהוב קשה לי לציין מישהו ספציפי.

קצת על עצמי: מגיל 10 אני בבית”ר ירושלים ומשנה שעברה גם זומנתי לנבחרת (נערים ב’ ונערים א’) בתקווה להשתייך בקרוב כבר לסגל הסופי של נבחרת הנוער.

גם לנבחרת הנערים יוראי הגיע (מתוך תמונות אישיות של יוראי מליח)
גם לנבחרת הנערים יוראי הגיע (מתוך תמונות אישיות של יוראי מליח)

מטרות ל2015:  המטרה שלי היא לא בנויה רק ל2015 המטרה שלי היא לצאת שחקן כדורגל ברמה הגבוה ביותר שאני יכול להגיע אז אני משתדל לעבוד כמה שיותר על הנקודות החלשות שלי על מנת להשתפר.

סיפור מצחיק שקרה לך או סיפור מעניין עליך סיפור מצחיק לא עולה לי.

סיפור מעניין-יש לי סיפור על עצמי שבגיל צעיר יותר בבית”ר לא הייתי מקבל הרבה דקות משחק עד שרצו להעיף אותי מביתר אמרו לי שאני יכול להישאר אבל ״לא בונים עלי״ בכל זאת נשארתי וכבר בתחילת הליגה של אותה העונה הצלחתי להיכנס להרכב ולהיות שחקן מוביל. ועם השנים הפכתי להיות הקפטן של הקבוצה והצטרפתי לפני שנה לסגל של נבחרת ישראל שאני עד היום שם

צהוב-שחור מגיל צעיר, יוראי במדי בית"ר בגיל 12 (מתוך תמונות אישיות של יוראי מליח)
צהוב-שחור מגיל צעיר, יוראי במדי בית”ר בגיל 12 (מתוך תמונות אישיות של יוראי מליח)

 

בהצלחה בהמשך דרכך יוראי!

 

פרק 22 עם פרופיל של השחקן הבא יופיע בקרוב

 

השאר תגובה