סיפור האגדה הסתיים: ליולה הפסידה למישיגן

במסגרת הפיינל פור של טורניר המכללות הפסידה מכללת ליולה לאוניברסיטת מישיגן 69:57. ליולה הייתה ההופעה המרעננת וסיפור הסנדרלה של הטורניר, כשדורגה במקום ה- 11 והגיעה עד לפיינל פור. מולה עמדה מישיגן המנוסה שדורגה במקום השלישי.

מחצית ראשונה

המשחק נפתח עם הגנות חזקות משתי הקבוצות. אמנם מישיגן פספסה לא מעט זריקות קרובות לסל, אבל קלעה באחוזים טובים מהשלוש, שהעלו אותה ליתרון. בצד השני, שחקני ליולה התקשו לקלוע במשך דקות ארוכות. מאמנה של מישיגן לקח פסק זמן, וכששחקניו חזרו ממנו, הם חזרו מפוקסים יותר והגדילו את היתרון ל- 8 נק’ הפרש. אז ליולה התעוררה והתחילה לקלוע באחוזים טובים יותר, שצמצמו את הפער, אך עדיין ההגנה של מישיגן הקשתה. כשנשארו 6:30 דק’ עד לסיום המחצית, ליולה הצליחה להשיג את השיוויון. ליולה המשיכה לשלוט בקצב המשחק ועלתה ליתרון, ולאחר 18 דק’ משחק התוצאה עמדה על 25:19 לליולה. למרות ריצה קצרה של מישיגן, שחקני ליולה הצליחו לשמור על היתרון, כשהתוצאה בסיום המחצית 29:22.

מחצית שנייה

בפתיחת המחצית השנייה שחקני מישיגן המשיכו לרדוף אחרי ליולה, אך כל פעם שהצליחו לצמצמם את הפער ולו במעט, הגיע קלסטר עם סל גדול שהחזיר את היתרון ל- 7 או יותר נק’. לבסוף המרדף השתלם, כאשר מישיגן הצליחה לצמצם את הפער ל- 3 נק’ בלבד, עשר דק’ לסיום המשחק. שלשה גדולה של ווגנר, שבע דק’ לסיום, השוותה את המשחק והרימה את הקהל, התקפה לאחר מכן, היא כבר השיגה את היתרון. ווגנר המשיך לשחק מצויין והעלה את היתרון ל- 7 נק’, התפקידים של הקבוצות התהפכו, וליולה החלה לרדוף אחרי מישיגן. הריצה האחרונה של מישיגן הייתה גדולה מדי לליולה, שלבסוף הפסידה 69:57

תגובה