סטומפינג גראונדס 2019

בקי לינץ׳ (c) נגד לייסי אבנס על אליפות הנשים של ראו
בקי ולייסי נותנות עבודה בזירה אבל נופלות מהתחום של קרב טוב. הדיסארמר מסיים את זה ובקי שומרת על התואר

קווין אוונס וסמי זיין נגד הניו דיי
קרב טאג מאוד כיפי. וודס וביג אי נותנים לזיין ואוונס אחלה של קונטרה הומוריסטית וקלילה ועובדים בכימיה מושלמת אחד עם השני. הקרב הגמר עם סטאנר של קווין על וודס וניצחון של הקנדים.

סמואה ג׳ו (c) נגד ריקושה על אליפות ארה”ב
ג׳ו וריקושה הם סגנונות מאוד שונים שיכולים לעבוד ממש טוב ביחד אם מנסים לחבר ביניהם. ריקושה עושה מהלכים מאוד מרהיבים ופסיכיים בעוד שג׳ו עובד על הצד הטכני. הסקוונס סיום של ריקושה היה 630, קודברייקר ו630 מדגים כמה ג׳ו חסין לנזק. אחרי הסקוונס ריקושה הצמיד את ג׳ו וזכה באליפות. קרב הערב מבחינתי.

הבי מאשינרי נגד בריאן ורוואן (c) על אליפות הזוגות של סמאקדאון
הבי משינרי תוקפים את בריאן ורוואן חזק ומסבירים לנו טוב למה קוראים להם הבי מאשינרי. בריאן ורוואן מתגברים עליהם לתקופה קצרה אבל מאשינרי חוזרים לעמוד איתנים עד שבריאן מכניס רולאפ משום מקום ושומר על האליפות.

ביילי (c) נגד אלכסה בליס על אליפות הנשים של סמאקדאון
ביילי סוחבת את אלכסה שנראית לא בכושר. בקרב מתערבת ניקי קרוס ומבטיחה לעצמה כניסה לתמונת האליפות אבל למרות ההתערבות שלה ביילי מנצחת את אלכסה עם בלי טו ביילי נקי. קרב טוב אבל אלכסה צריכה לחזור לעצמה.

רומן ריינס נגד דרו מקינטייר
הקרב הזה היה כל מה שהיו יכולים לעשות נכון עם השניים האלו, חוץ מהזמן שעבר מההתחלה עד לסוף. היה פה בראוול רצחני עם התערבות של שיין שנגמר בניצחון של רומן על דרו עם הספיר. תקצצו קצת את הקרב הבא ביניהם והוא יקבל אחלה דירוג

קופי קינגסטון (c) נגד דולף זיגלר על אליפות העולם
זה היה בדיוק מה שראינו בקרבות הקודמים שלהם רק ארוך יותר ושניהם היו מוקפים בכלוב. קופי עושה סוסייד דייב מהדלת של הכלוב כדי לשמור על התואר ואחרי הקרב הוא והניו דיי מטפחים את האגו של זיגלר. קרב חלבי בלי הרבה מחשבה.

סת׳ רולינס (c) נגד ברון קורבין על האליפות האוניברסלית
הקרב עצמו היה משעמם והבחירה של קורבין בלייסי אבנס להיות שופטת הייתה מאולצת כדי להפוך את הפיוד לפיוד זוגות. בקי מתערבת בקרב כשלייסי תוקפת את רולינס ומאלצת להכניס שופט חדש ורולינס מנצח עם סופרקיק ובלאק אאוט. מאולץ, צ׳יזי וצפוי.

לסיכום, האירוע היה ממש מפתיע לטובה. לא ציפיתי לאירוע טוב אבל קיבלתי אירוע טוב ואני מרוצה. עבודה טובה WWE, תמשיכו לעלות ברמה.

תגובה