ניצחון ענק של הפועל חולון על הפועל ירושלים

הפועל ירושלים והפועל חולון נפגשו במסגרת המשחק השני של חצי גמר גביע המדינה בכדורסל. שתי הקבוצות הגיעו למשחק במומנטום לא כל כך טוב בליגה, כאשר הפועל ירושלים מגיעה לאחר שני הפסדים בחמשת המשחקים האחרונים וכשהיא במקום ה-3 .ואילו חולון נמצאת במקום ה-2 עם שני ניצחונות בלבד בחמשת המשחקים האחרונים. הפועל ירושלים ניצחה בשלב הקודם את הפועל באר שבע והפועל חולון גברה על הפועל ראשון לציון .

רבע 1 :

הפועל חולון היא זאתי שפתחה את הרבע הראשון בצורה טובה יותר עם ריצה מטורפת 10:3 אבל הפועל ירושלים היא לא ויתרה והפכה את התוצאה עם שלשות של אוחיון והלפרין . תוצאת הרבע הראשון הייתה : 26 :19 להפועל חולון .

רבע 2 :

הפועל חולון שוב פתחה את הרבע השני בצורה נהדרת ,עם רייס גוניוור שקלע עד לרבע השני 6 נקודת .הפועל ירושלים חזרה למשחק עם שלשה של פניני וירושלים השיגה שוויון חמש דקות לסיום המחצית .לוקאס היה פשוט נהדר והוא הוריד לירושלים את הנקודות עם ריצה של 8:2 והמחצית הראשונה הסתיימה ביתרון של הפועל ירושלים .

רבע 3 :

הפועל ירושלים היא זאת שפתחה את הרבע השלישי בצורה נהדרת עם לוקאס שקלעה שני דאנקים נהדרים .גיא פניני הראה לנו מה הוא יודע וקלע שתי שלשות שהחזירו את היתרון להפועל חולון . אצל ירושלים אוחיון היה לוהט וקלע שלשה שצימקה את הפער מחולון . הרבע השלישי הסתיים בשלשה של רייס והפועל חולון ירדה לרבע האחרון ביתרון 56:48 .

רבע 4 :

הרבע האחרון נפתח בפתיחה סוערת של הפועל חולון עם שלשות מכל עבר של רייס גוניור. לוקאס לבד ניסה להחזיר את ירושלים עם חדירות לצבע ודאנקים. 4 דקות לסיום המשחק חולון הייתה כבר ביתרון 62:74 . לקראת הסיום ירושלים ניסתה לצמק את התוצאה עם גויבות של ליאור אליהו .תוצאת הרבע הרביעי :76:67.

הפועל חולון עולה לגמר לאחר ניצחון ענק על הפועל ירושלים והיא תפגוש את מכבי תל אביב .

תגובה