ניצחון ענק לונצואלה שעולה לראשות בית F

קנדה – ונצואלה

הרבע הראשון שוחק בקצב איטי כאשר אף קבוצה לא הצליחה להשתלט על ההובלה. בונצואלה היה זה לואיס אשר הצליח לקלוע 7 נקודות כדי לדחוף את הקבוצה קדימה בצד השני היה זה רבע לא רע של וילצ’ר עם 5 משלו. ראוי לציין גם את גרגורי ורגאס אקס מכבי חיפה שהספיק לעלות על המגרש לעשות שתי עבירות תוך שתי דקות כאשר הרבע נגמר בשוויון 17.

הרבע השני נפתח צמוד כאשר קנדה נלחמת על כל פוזשן בהתקפה ולוקחת ריבאונד אחרי ריבאונד (13 ריבאונדים בהתקפה במחצית) אולם הונצואלים התחילו לרוץ, עבודה נהדרת של ורגאס (חוזה ורגאס אח של) יחד עם שלשה חשובה של לואיס פתחו מומנטום ונצואלי ושלחו את הקנדים לפסק זמן. הקנדים חזרו עם ריצת 5:0 של סקראב ווילצ’ר אבל ונצואלה לא הרפתה והשאירה את המשחק בשוויון בירידה למחצית 37. וילצ’ר נשאר נהדר כאשר הגיע ל12 נקודות יחד עם סקראב שתמך בו עם 11.

הרבע השלישי היה הראשון שלא להיגמר בשוויון, שתי הקבוצות היו צמודות רוב הרבע כאשר הבריחה התרחשה דווקא בהובלת היחידה השנייה של ונצואלה. ניהול משחק נהדר של גרגורי ורגאס יחד עם נקודות זאמורה יחד עם פעולות טובות של קולומנרה הביאה להם את היתרון. בצד השני וילצ’ר נשאר נהדר עם 18 נקודות אולם סקראב לא הוסיף נקודה הרבע ובלי עזרה ונצואלה השתלטה על היתרון ב59:55.

הרבע הרביעי נפתח עם פעולות טובות של ונצואלה שהצליחו לשמור על היתרון ואף להגדילו ל7 נקודות אחרי שלשה נהדרת של ורגאס אולם שתי שלשות של האסליפ שלחו אותם לפסק זמן. ונצואלה חוזרת טוב מאוד עם 4 נקודות רצופות שמעלים את ההפרש ל7 פעם נוספת. הקנדים לקחו פסק זמן אבל המשיכו להחטיא זריקות מתחת לסל בצד השני גרגורי ורגאס קלע סל חשוב כדי לעלות את ההפרש אף יותר. ניסיונות של הקנדים לחזור נגמרו באיבודי כדור כאשר למרות שאנטוני והאסליפ הצליחו לקלוע קצת לוילצ’ר כבר לא נשאר אוויר.

תוצאה סופית 84:76 ונצואלה

האחים לבית משפחת ורגאס היו נהדרים וחיברו 28 נקודות כדי לתת לונצואלה את הניצחון (13 לגרגורי, 15 לחוזה) בצד השני 21 של וילצ’ר לא הספיקו בכלל.

ניצחון לונצואלה (FIBA)

ברזיל – הרפובליקה הדומינקנית 82:100

משחק נהדר של ברבוסה עם 20 נקודות הזכיר נשכחות והביא את ברזיל לניצחון מוחץ על הרפובליקה הדומינקנית. בצד השני היה זה ליז עם 15 נקודות שלא הספיקו בכלל.

תגובה