Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'alchemists_instafeed_widget_load' not found or invalid function name in /home/jsportco/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 287

ניצחון למערב בגמר האולסטאר. אנתוני דיוויס ה-MVP לאחר שריסק את שיאו של צ׳מברליין

חגיגת האלוסטאר בניו אורלינס הסתיימה הלילה (בין ראשון לשני) בקרם דה לה קרם, המשחק המתוקשר בין כוכבי המזרח לכוכבי המערב, זה נגמר עם ניצחון נוסף לנבחרת המערב 182:192 והניצחון השישי שלה בסך הכל מתוך שבע העונות האחרונות ולמעשה מתחילה ליצור סוג של קונצזוס בין השתיים. לאחר שנתיים רצופות שראסל ווסטברוק סיים כ-MVP הלילה זה היה תורו של אנתוני דיוויס לאחר מופע אדיר אל מול קהלו הביתי עם 52 נק׳ ו-10 ריבאונדים

קבלו את ה-MVP של הערב, אנתוני דיוויס(טוויטר)
קבלו את ה-MVP של הערב, אנתוני דיוויס(טוויטר)

מזרחמערב 192:182

לאחר ששברו את שיא הנק’ במשחק אשתקד בניצחון המוחץ של המערב 196:173 ובחירתו של ראסל ווסטברוק בתואר ה-MVP הלילה המזרח ינסו להשיב אליהם את התואר מאז 2014. מי שרושם הופעת בכורה במשחק האלוסטאר ועוד בחמישייה הוא “הגריק פריק” הלא הוא יאניס אנטטקומפו הפווארפורד/ רכז של מילווקי באקס ויהיה הנציג היחידי שלהם במשחק היוקרתי הזה הופעת בכורה נוספת באולסטאר יערוך קמבה ווקר משארלוט אך יעלה רק מהספסל ומי שהחליף ברגע האחרון את קווין לאב הפצוע הוא כרמלו אנתוני שירשום משחק אולסטאר עשירי ושמיני ברציפות סה”כ ויעמוד לראשותו של קואץ’ סטיבנס שידריך את נבחרת המזרח. מן העבר השני חניכיו של סטיב קר ינסו לשמור על ההגמוניה ולנצח בפעם השלישית ברציפות והשישית סה”כ ב-7 שנים האחרונות. מי שמסומן כמועמד ודאי לתואר ה-MVP של העונה הסדירה הוא מר טריפל דאבל, ראסל ווסטברוק שפותח במפתיע על ספסל המערב וינסה לשמור את מעמדו כ-MVP לאחר שנתיים רצופות. מאוד יהיה מעניין לראות את מערכת היחסים בין ראס לKD כשאנו יודעים ש”אינם החברים הכי טובים” שהיו ועד כמה זה יפגע בחגיגת האולסטאר.

יצליח לשים את המשקעים מאחוריו ולהתנהג דומה עם KD? (טוויטר)
יצליח לשים את המשקעים מאחוריו ולהתנהג דומה עם KD? (טוויטר)

מהלך המשחק:

חמישיות:

מזרח: קיירי אירווינג, ג’ימי באטלר, דמאר דרוזן, לברון ג’יימס ויאניס אנטטקומפו.

מערב: סטף קרי, ג’יימס הארדן, קווין דוראנט, קוואי לאנרד ואנתוני דיוויס.

החמישיות (טוויטר)
החמישיות (טוויטר)

רבע ראשון: 48:53 מזרח

קרי ולברון פתחו עם שלשות את המשחק ויתרון נע מצד לצד בפתיחת המשחק. מישהו צריך לעדכן את הגריק פריק שמשחק האולסטאר הוא ללא הגנות לאחר מספר חטיפות וחסימות של היווני שפתח נהדר את האולסטאר הראשון שלו. לאחר 6 דק׳ של כדורסל לראשונה ראסל ווסטברוק עולה לשחק ביחד עם קווין דוראנט מאז העזיבה של KD. וכבר בדקה הראשונה דוראנט הקפיץ את ווסטברוק להאלי הופ בדרך לכל הנראה שבירת הקרח לפחות בערב הזה. הרבע הראשון מצליח להישאר צמוד עד לסוף הרבע ונגמר ביתרון 5 למזרח 53:48 די מפתיע יש לומר כשיאניס אנטטקומפו בולט במזרח בעוד אנתוני דיוויס נותן את הטון במגרשו הביתי במערב.

התחיל נהדר את האולסטאר הראשון שלו, יאניס אנטטקומפו (טוויטר)
התחיל נהדר את האולסטאר הראשון שלו, יאניס אנטטקומפו (טוויטר)

רבע שני: 97:92 מערב

בתחילת הרבע השני המזרח טיפה התחיל לברוח למערב ועלה ל-8 נק׳ הפרש (60:52), לאחר שלשה של תומאס. אך המערב בהנהגתו של ראסל ווסטברוק הMVP של השנתיים האחרונות דאג להחזיר את המערב לעניינים והשווה את התוצאה (62:62) ואף דרג להעלות את המערב ליתרון לאחר האלי הופ עוצמתי לדיאנדרה ג׳ורדן שלא היה מתבייש להציג דאנק כזה בתחרות ההטבעות המאכזבת העונה. דימרקוס קאזינס מעט הרס את מה שווסטברוק בנה כשהפציץ ללא הכרה מה-3 ללא הצלחה יתרה. קווין דוראנט חימם את הידית ועם שתי שלשות רצופות החזיר את היתרון למערב. אך יאניס אנטטקומפו וקינג ג׳יימס שוב הפכו את התוצאה לזכות המזרח (84:85), לקראת סוף הרבע המערב מעט ברחו למזרח בזכות עצמה צליפות של סטף קרי מה-3 ושיא הנק׳ שנשבר עונה שעברה עם 182 נק׳ נקבר העונה עם 189 נק׳ 97:92 למערב במחצית.

השאיר את המאבק עם ווסטברוק בצד, קווין דוראנט (טוויטר)
השאיר את המאבק עם ווסטברוק בצד, קווין דוראנט (טוויטר)

רבע שלישי: 144:139 מערב

אנתוני דיוויס ויאניס אנטטקומפו המשיכו להיות הבולטים בקבוצותיהם לאחר כמה דאנקים מהדהדים שגם סטף קרי ידע להעריך את המופע של הגריק פריק ״ותפס מחסה״. העסק המשיך להיות צמוד צמוד גם ברבע השלישי מה שלא מאפיין את משחקי האולסטאר של השנים האחרונות אם כי אין כל כך מתח אולי הוא נשמר לרבע האחרון. לבינתיים אנתוני דיוויס עושה קולות רציניים בתור מועמד בכיר ל-MVP הלילה לאחר שחצה את ה-30 נק׳ ואנחנו רק ברבע השלישי, הוא ללא ספק מרגיש בבית. המערב שוב הצליח לפתוח מיני בריחה ועלתה ל-8 נק׳ הפרש לאחר הטבעה של קרי (130:122), המזרח שוב חזרו לעניינים ופתחו עם ריצה משל עצמם ועלו ל-134:133 אך ראסל ווסטברוק עם מפגן שלשות החזיר את היתרון למערב וגם הוא לא מתכוון לוותר על תואר ה-MVP כל כך מהר 139:144 למערב בסוף הרבע השלישי צמוד צמוד הלילה בניו אורלינס.

סטף קרי בלוק חדש (טוויטר)
סטף קרי בלוק חדש (טוויטר)

רבע רביעי: 192:182 מערב 

ווסטברוק לא מפסיק להעיף שלשות ונראה שהוא קצת פוזל לעבר השלישי ברצף שלו והמערב שוב ב-8 הפרש  (159:151), המערב המשיכו לשלוט ברבע הזה בעיקר ראסל ווסטברוק שלאחר עוד שלשה העלה את המערב ליתרון השיא שלה בערב 12 הפרש. הקרב על הMVP ממשיך להיות עיקש בין ווסטברוק לדיוויס לאחר ששניהם שוברים את שיא הנק׳ למשחק של צ׳מברליין ועוברים את מחסום ה-41 נק׳, ועוזרים למערב שוב לפתוח פער יחסית רציני למשחק הערב (174:165), והם נראים בדרך הבטוחה לניצחון שלישי רצוף באולסטאר. שלשה של סטף קרי העלתה את המערב ל-13 נק׳ כשכולם מפרגנים לאנתוני דיוויס שפשוט מתפוצץ ברבע האחרון לנגד הקהל הביתי בניו אורלינס. בסיום לאחר חגיגת כדורסל המערב שוב מנצחים 192:182 את האולסטאר בפעם השלישית ברצף והשישית בסה״כ בשבע שנים האחרונות, כשאנתוני דיוויס נבחר ל-MVP של המשחק עם 52 נק׳ ו-10 ריבאונדים וניפץ בסערה את השיא של צ׳מברליין.

היה קרוב מאוד לתואר הMVP השלישי ברציפות אטך הלילה הזה היה שייך לדיוויס (טוויטר)
היה קרוב מאוד לתואר הMVP השלישי ברציפות אטך הלילה הזה היה שייך לדיוויס, ראסל ווסטברוק (טוויטר)

הרבו לקלוע למזרח: יאניס אנטטקומפו 30 נק׳, לברון ג׳יימס 23 נק׳, קיירי אירווינג 22 נק׳ ו-14 אסיסטים, אייזאה תומאס 20 וקייל לאורי 19.

הרבו לקלוע למערב: אנתוני דיוויס 52 נק׳ ו-10 ריבאונדים, ראסל ווסטברוק 41 נק׳ ו-7 אסיסטים, סטף קרי וקווין דוראנט (10 אסיסטים ו-10 ריבאונדים גם ל-KD) ו-21 נק׳ לכ״א.

השאר תגובה