מכללות: ליולה ממשיכה לטפס וסגרה מקום בפיינל פור

הלילה ניצחה ליולה שיקאגו את קנסס סטייט 78:62 במסגרת שמונה האחרונות בגמר ליגת המכללות, ועלתה לפיינל פור. זו הקבוצה הרביעית בעלת דירוג גבוה מזה של ליולה שהפסידה לסינדרלה של מארץ’ מדנס.

מחצית ראשונה

ליולה, הסינדרלה של העונה, פתחה עם קליעות טובות וקבעה את קצב המשחק, כשהיא עולה ליתרון 12:5, לאחר חמש דקות. מאמנה של קנסס הזעיק פסק זמן, אך זה לא עזר, כשליולה חזרה מפסק הזמן, היא קברה מיד שלשה. למרות הגנה טובה של קנסס, שחקני ליולה המשיכו לתקוף את הסל ולמצוא חדירות טובות שיצרו נקודות. שחקני ליולה שלטו לגמרי בצבע, וקלעו 22 מתוך 36 הנק’ שלהם משם. המחצית הסתיימה בעוד שלשה של ליולה והתוצאה עמדה על 36:24.

מחצית שנייה

ליולה המשיכו לשלוט במשחק, כשאינגרם קלע בפתיחת המחצית ארבע נק’ רצופות וריצ’רדסון משלים מהלך של ארבע נק’ התקפה לאחר מכן. בשלב הזה היתרון עלה ל- 15 נק’ הפרש. ההפרש המשיך לגדול, כששחקני קנסס סטייט מחטיאים זריקות פנויות, ולאחר 10:30 דק’ התוצאה הייתה 61:38. בשלב הזה ליולה הורידו קצת את הרגל מהגז, וקנסס ניצלה את האפשרות, כדי לצמצם את התוצאה, ארבע דק’ לסיום כשהתוצאה הייתה 64:52. ליולה הרגישה את ההפרש יורד ומיד יצאה לריצה משלה, שהעלתה את היתרון חזרה ל- 17 הפרש. ליולה נתנה לקנסס לצמצם קצת את הפער לקראת הסיום, ונצחה בתוצאה 78:62.

תגובה