מחזור 4 בליגה הרוסית: צסק”א הביסה, קראסנודר איכזבה

צסק”א מוסקבה – ארסנל טולה

סגנית האלופה מעונה שעברה רצתה להשיג ניצחון ראשון לעונה לאחר שלא השכילה לעשת זאת בשלושת המחזורים הראשונים.ארסל טולב לעומת זאת תרצה להשיג ניצחון שני רצוף לאחר שבמחזור שעבר גברה 3-1 על אחמט גרוזני.

כבר בדקה העשירית צסק”א עלתה ליתרון משער של הרכש החד שאבל הנרננדז. המשך המחצית היה שווה כוחות ושתי הקבוצות הרבו לתקוף אך לא הניבו שערים נוספים במחצית הראשונה. המחצית השנייה המשיכה מהיכן שהפסיקה המחצית הראשונה אך בדקה ה 67 הגיע רגע המפנה-בלמה של ארסנל טולה,גיה גריגלבה קיבל כרטיס אדום.משם צסק”‘א לקחה את המושכות ובדקה ה 77 כריסטיאן ביסטרוביץ’ כבש שער נוסף  ובדקה ה 83 פיודור צ’אלוב חתם את תוצאת המשחק.                                               צסק”א מוסקבה ניצחה 3-0 את ארסנל טולה

 

קראסנודר – ספרטק מוסקבה 

המשחק המרכזי של המחזור מפגיש את ספרטק מוסקבה וקראסנודר. שתי הקבוצות רוצות לנצח בכדי לתפוס את מקומן בפסגה(לפחות עד המשחק של זניט).

המשחק נפתח עם שליטה כמעט מוחלטת של קראסנודר ולספרטק לא היו תשובות. המחצית אף אחת המוקבוצות לא הצליחה לכבוש אך קראסנודר הייתה קרובה מספר פעמים לשער כשהיא בעטה 10(!) בעיטות לשערה של ספרטק כשזו בעטה רק שתי בעיטות לשער. המחצית השנייה המשיכה כמו הראשונה וקראסנודר המשיכה ללחוץ אך ללא הועיל.                     למרות שקראסנודר לחצה ובעטה הרבה היא לא הצליחה לכבוש וכמאמר הקלישה,כשאתה לא כובש אתה סופג. בדקה ה88 כדור נפלא של ג’יגוט מצא תא לואיס והאחרון המשיך ישר לרשת. 1-0 לספרטק מוסקבה. בהמשך המשחק שתי הקבוצות לא הצליחו לכבוש שער נוסף וכך המשחק הסתיים. המשחק התסיים בתוצאה 1-0 לזכות ספרטק מוסקבה.

תגובה