לוקומטיב גברה על דינמאו 3-0 בדרבי של מוסקבה

0

במחזור ה12 של ליגת העל הרוסית אירחה לוקמוטיב מוסקבה את דינאמו מוסקבה לדרבי. כמובן שלוקומטיב היא פייברוריטית, מכיוון שהיא מגיעה מהמקום השני, ודינמאו מהשני לפני האחרון עם מאזן איום ונורא של 7 הפסדים. הקבוצה שנהנת מחוד נהדר שמוביל אדר, תנסה ולעקוף את זניט, לה משחק חסר. דינאמו תתלה תקוות במשפט “לדרבי חוקים משלו”.

מהלך המשחק:

דקה 1- השופט קראסב מוציא את המשחק לדרך

בואו לקבל את החדשות החמות

דקה 24- אחרי מספר דקות חלשות אך עם שליטה של המארחת, פרננדז ניצל טעות של שוער דינאמו שלא הדף כמו שצריך את הכדור, ודחק מקרוב פנימה. יתרון צודק של המארחת.

דקה 33- איזה שער! אדר השתלט על כדור לאחר ערבוביה ברחבה, ושלח את הכדור פנימה. לאחר מכן הוא חגג חגיגה מוזרה עם כפפה לבנה שהוציא מהגרב, איתי שכטר סטייל.

40- עוד ניסיון של אדר, הפעם השוער יוצא שידו על העליונה.

דקה 45- סיום המחצית הראשונה. כדורגל גדול לא היה לנו, אך שני הפורטוגלים של לוקומוטיב עשו את הההבדל.

דקה 58- 3-0. בישול גדול של אנטון מיראנצ’וק לאחיו התאום אלקסיי. חטיפה במרכז המגרש של אנטון נותנת לו הרבה שטח, והוא שולח את אלקסיי לבד אל מול השוער, והשחקן הצעיר לא מתבלבל עם צ’יפ קטן ואלגנטי. שער גדול של שני האחים, אמא תהיה גאה בהם.

דקה 59- ניסיון בעיטה מחוץ לרחבה של לוסטנקו, שחקן האורחת עובר סנטימטרים ליד העמוד. כמה שזה היה קרוב.

דקה 78- איזו החמצה ענקית של לוקומוטיב. פרננדז הגיע לקצה הרחבה ונתן כדור רוחב נפלא שהגיע לטרסוב, והאחרון בעט לשמיים משלושה מטרים.

דקה 90- סיום המשחק. 3-0 קליל ללוקומוטיב, שעלתה היום על דינאמו בכל פרמטר אפשרי, וגם נהנתה ממשחק נפלא של אנטון מיראנצ’וק, שבלט עם שני בישולים. כעת בלוקומוטיב יחכו למעידה של זניט, בעוד דינאמו, שממוקמת מתחת לקו האדום, תנסה לברוח ממאבקי התחתית.

בואו לקבל את החדשות החמות
בואו לקבל את החדשות החמות
מגזין סופ"ש במייל עם כל הכתבות החמות ב-JSPORT הרשמו עכשיו
תוכלו להסיר את המייל בכל עת

השארת תגובה

כתובת המייל שלך לא תפורסם