לוקומוטיב מוסקבה ניצחה 2:1 את אנז’י מחצ’קלה

לוקומוטיב מוסקבה אירחה הערב (ראשון) במסגרת המחזור ה-5 של הליגה הרוסית את אנז’י מחצ’קלה לקרב על יוקרה רבה.לוקומוטיב הגיעה למשחק כאלופה ,אך הפתיחה שלה נפתחה בצורה נוראית שאף אחד לא ציפה,לוקומוטיב כבשה שער אחד בלבד בארבעת המשחקים האחרונים ועם ניצחון אחד בלבד ורצתה לנסות להשיג את הניצחון השני שלה בבית העונה . אנז’י מחצ’קלה לאחר שנשארה בעונה שעברה בליגה ברגע האחרון,פתחה את העונה עם שלושה הפסדים ועם שני שערי זכות בלבד ורצתה בהחלט לשפר את המאזן הנוראי כשהיא נמצאת במקום ה-15. בחמשת המשחקים האחרונים ניצחה לוקומוטיב שלושה משחקים ואילו אנז’י מחצ’קלה ניצחה פעם אחת בלבד .

הרכב לוקומוטיב מוסקבה :ג’ילרמה,מאצ’יי ריבוס,ודראן צ’ורלוקה,סולומון קברקבלייה,מיכיאל ליסוב,דניסוב,קריצוביאק,פארמן,מירנצוק,פרננדס,סמולוב.
הרכב אנז’י מחצ’קלה :דיופין,סביצ’יב,צאנסלור,בלורקוב,נובוסלצב,גפון,קוליק,רביו,צאייקובסקי,גיגולאב,מארקלוב.

מהלך המשחק :
בדקה ה-7 לוקומוטיב פתחו את המשחק בצורה אדירה ופרננדס היה מאוד קרוב לעלות אותה ליתרון לאחר ששיחרר כדור אדיר מעשרים מטרים אך דיופין הצליח לשמוט את הכדור ולבסוף לקלוט את הכדור .
בדקה ה-15 לוקומוטיב המשיכה ללחוץ על השער של אנז’י מחצ’קלה כשקחובריאק הקשר הפולני הגביעה לתוך הרחבה אך פארמן לא הצליח לנגוח את הכדור למסגרת של השער.
בדקה ה-20 הברזילאים המשיכו ללחוץ על השער של היריבה, והפעם זה היה כדור חופשי שנבעט על ידי פרננדס אך השוער דיופין לא נבעל וקלט את הכדור בביטחה.
בדקה ה-23 לוקומוטיב המשיכה בבעיטות האדירות שלה מרחוק,והפעם זה היה מירנצוק שבעט כדור מחמישה עשר מטרים שחלף סנטימטרים מהמסגרת.
בדקה ה-31 לוקומוטיב מצאה את ההגנה של האורחת לא מוכנה,כשיצאה למתפרצת שבסופה סמולוב השאיר כדור לריבוס שבעט מצויין אך הכדור הוסט על ידי שחקן ההגנה לידיים של דיופין.
בדקה ה-34 למרות השליטה של לוקומטיב, כדור קרן של אנז’י מחצ’קלה הורחק לרגליים של סביציב ,שבעט כדור אדיר מעשרים מטרים שחלף סנטימטרים ספורים בלבד מהשער של גילרמה.
המחצית הראשונה הסתיימה ב 0:0 עם שליטה מוחלטת של לוקומוטיב מוסקבה .

 

שליטה של המקומיים.(קרדיט:עמוד הטוויטר של לוקומוטיב מוסקבה.)


בדקה ה-50 לוקומוטיב הגיעה להזדמנות הראשונה שלה במחצית השניה,לאחר שפרננדס הגביהה כדור חופשי שהגיע לראש של סמולוב,אך החלוץ הרוסי לא הצליח להוריד את הכדור לרשת.
בדקה ה-52 הגיעה ההזדמנות הגדולה ביותר במשחק לזכותה של לוקומוטיב,לאחר שפרננדס חטף כדור סמוך לרחבת ה-16 ונתן רוחב נהדר לקריחוביאק,אך הקשר הפולני שהיה חופשי לגמרי בעט את הכדור מעשרה מטרים מחוץ למסגרת.
בדקה ה-55 מימשה את את הלחץ שלה לעבר השער של אנז’י מחצ’קלה, וזה הגיעה עם שער אדיר כשפארפן נתן כדור למגן ריבוס שבעט כדור אדיר לפינה השמאלית ודיופין נשאר חסר אונים לכדור האדיר של המגן הימני הפולני, 1:0 לאלופה המכהנת.
בדקה ה-61 לוקומוטיב כמעט והכפילה את התוצאה שלה כשמבצע נהדר של פרנדסס שהוביל לכדור אדיר לסמולוב אך הכדור של החלוץ נהדף לקרן .
בדקה ה-73 לוקומוטיב כבשה את השער השני שלה,ועוד איזה שער כשקריחוביאק נתן כדור אדיר על שלושים מטרים לסמולוב,והחלוץ הרוסי עצר מצויין והקפיץ מעל השוער וכבש שער אדיר שהעלה את קבוצתו ל 2:0 .
בדקה ה-93 קיבלה אנז’י מחצ’קלה כדור עונשיין לאחר הכשלה על אחיאדוב והיה זה קוליק שניגש לבעוט וצימק את התוצאה ל 2:1 .

ניצחון מוצדק .(קרדיט :העמוד הרשמי של לוקומוטיב מוסקבה.)

 

משחקים נוספיים בליגה הרוסית היום :
אורנבורג 1 (קוזלוב/22) – קראסנאדר 1 (סוליימנוב/88)
פ.צ אופה 0 – זניט 2 (פאורביץ’/3,ארטיום דזיובה/11)

תגובה