חגיגה אירופית למופת

אחרי שכל הליגות הסתיימו והוכתרו האלופות ולאחר שגמר הליגה האירופית הסתיים עם חגיגות של יונייטד ורגע לפני שבשבוע הבא התקיים הגמר של ליגת האלופות שנדע אם יובה תחגוג טרבל או ריאל תחגוג דאבל, אירופה מוכנה לשבת הגדולה של משחקי גמר הגביע

שעה 19:30 ארסנל נגד צ’לסי – גמר הגביע האנגלי

לא יכולנו לבקש גמר יותר טוב מזה, אז אחרי שצ’לסי הוכתרה כאלופת הליגה האנגלית ואחרי שג’ון טרי הודיע על פרישה בסיום המשחק, האם זה יהיה התואר האחרון של טרי בארון שלו? אם תשאלו את התותחנים של ארסן ונגר שעברו עונה לא פשוטה בכלל הם היו מאוד שמחים לחזור מוומבלי עם הגביע וזה יהיה מאוד אירוני אם ונגר יסיים את העונה הזאת בסוף עם תואר אחרי שבממלכה קטלו אותו בלי סוף.

שחקנים בולטים בארסנל: אלכסיס סאנצ’ז עם 24 שערי ליגה ו-10 בישולים, אוליביה ג’ירו עם 12 שערים, תיאו וולקוט עם 10 שערים ומסוט אוזיל עם 10 בישולים ו-8 שערים.

שחקנים בולטים בצ’לסי: דייגו קוסטה עם 21 שערי ליגה ו-7 בישולים, עדן הזארד עם 16 שערים, פדרו עם 9 שערים ו-9 בישולים וססק פאבריגס עם 12 בישולים ו-5 שערים.

הימור שלי: צ’לסי תבוא זחוחה מהזכייה בליגה, ונגר יטריף את השחקנים, ארסנל זוכה בגביע.

מי מהם ייצא מחויך בסוף הערב, ונגר וקונטה (DAILY MIRROR)

שעה 21:00 פרנקפורט נגד דורטמונד – הגביע הגרמני

באליפות גרמניה זכתה באיירן מינכון אך פרנקפורט שסיימה במקום ה-11 ודורטמונד שסיימה במקום ה-4 רוצות לצאת לאחר המשחק הזה כמחזיקת הגביע הגרמני.

השחקנים הבולטים בפרנקפורט: מארקו פביאן עם 7 שערים ו-4 בישולים, ברנימיר הרגוטה עם 5 שערים ואלכסנדר מאייר עם 5 שערים.

השחקנים הבולטים בדורטמונד: פייר-אמריק אובמיאנג עם 31 שערים, מארקו רוייס עם 7 שערים ו-7 בישולים ואוסמן דמבלה עם 6 שערים ו-12 בישולים.

הימור שלי: דורטמונד זוכה

הולך להיות משחק חם במיוחד, מי תזכה בגביע הגרמני (הבילד הגרמני)

שעה 22:00 אנז’ה נגד פ.ס.ז’ – הגביע הצרפתי

לאחר שהסתיימה העונה הסדירה בצרפת ופאריס הפסידה את האליפות למונאקו היא רוצה לצאת לפחות עם הגביע ביד מהעונה הזאת, מול תשחק אנז’ה הצנועה שסיימה את הליגה במקום ה-12 הקבוצה שרק לפני שנתיים חזרה לליגה הראשונה לאחר 21 שנים בהם הייתה בליגות הנמוכות.

השחקנים הבולטים באנז’ה: פמארה דיידהולו עם 8 שערים, קארי טוקו-אקמבי עם 7 שערים ו-4 בישולים וצ’ייק אנדוייה עם 5 שערים ו-5 בישולים.

השחקנים הבולטים בפאריס: אדינסון קבאני עם 35 שערים, לוקאס מורה עם 12 שערים ו-5 בישולים ואנחל די-מאריה עם 6 שערים ו-7 בישולים.

הימור שלי: פאריס תזכה ובענק.

פאריס באה כדי לטרוף, אנז’ה באה כדי להפתיע. מי תניף את הגביע? (לא’קיפ)

שעה 22:30 ברצלונה נגד אלאבס – גביע המלך הספרדי

ברצלונה שהפסידה את האליפות לריאל במחזור האחרון באה כדי להסתער על הגביע בכל הכוח ולפחות לצאת עם תואר כלשהו מהעונה הזאת, אלאבס שסיימה את העונה במקום ה-9 מגיעה כדי לחבל לבארסה בתוכניות.

שחקנים בולטים בבארסה: ליאו מסי עם 37 שערים ו-9 בישולים, לואיס סוארז עם 29 שערים ו-13 בישולים וניימאר עם 13 שערים ו-11 בישולים.

השחקנים הבולטים באלאבס: דייברסון עם 7 שערים, איביי גומז עם 5 שערים ואדגר מנדז עם 4 שערים.

הימור שלי: בארסה מנצחת, יהיה קשה להגנה של אלאבס מול השלישייה של בארסה – מסי ניימאר וסוארז.

אחרי הפסד האליפות בארסה מגיע לנשוך. מסכנה אלאבס(המארקה)

תגובה