ויוה לה פראנס: למה דווקא צרפת תזכה בגביע העולם

נבחרת צרפת משופעת כוכבים בכל חלקי המגרש והיא ככל הנראה הנבחרת המאוזנת ביותר בטורניר. בנוסף, איך אפשר שלא להתלהב מאבמפה הנפלא, גריזמן הסקורר הנהדר ופוגבה הכוכב הנוצץ? אך היתרון האמיתי שלה על הקרואטים היא חוליית ההגנה המצויינת שלה.

נתחיל במגן השמאלי, לוקא הרננדס. המגן הנהדר של אתלטיקו מדריד, הועדף בעמדה זו ע”פ קורזואה (פריז סן זרמן), לוקה דין (ברצלונה) ובנז’מן מנדי (מנצ’סטר סיטי) ומיד הוכיח למה. הרננדס, הוא מגן קשוח ואגרסיבי עם מהירות נהדרת שעוזרת לו לעצור את שחקני האגף המהירים מולו. בנוסף, לוקא מציג משחק התקפה משובח כאשר הוא מרבה לתקוף מהאגף השמאלי ולהכניס כדורים מסוכנים לרחבה. כמו כן, ברזומה שלו בישול אחד בטורניר. נמשיך, עם המגן הימני שהיה די אלמוני עד תחילת הטורניר בנג’מין פבאר. המגן הצעיר של שטוטגרט תפס מקום של קבע בהרכב הצרפתי תוך כדי שהוא גובר על ג’יבריל סידיבה המגן הנפלא של מונאקו. פבאר, הראה משחק הגנה משובח כשהתמודד בינתיים בטורניר מול שניים מהשחקנים הטובים בעולם, ליאונל מסי ואדן האזרד. בנוסף, הוא מרבה לעלות להתקפה ולהוות איום גם במצבים נייחים וגם בהגבהות לרחבה ואף כבש שער נפלא שהשווה את התוצאה בשמינית הגמר מול נבחרת ארגנטינה.

כבש גם שער נהדר (קרדיט לGOALׂ)

את שני המגנים משלימים צמד הבלמים המצויין של הטריקולור שמורכב מסמואל אומטיטי ורפאל וארן. צמד הבלמים הצעיר, מוביל את מרכז ההגנה של דידייה דשאן בהצלחה כבירה. הצרפתים ספגו רק בשני משחקים מתוך השישה עד כה בטורניר ובשני המשחקים האחרונים מול ההתקפות הקטלניות ביותר בטורניר(אורגוואי ובלגיה) שמרו על רשת נקייה.

כעת, תוסיפו לרביעיית ההגנה הטובה בטורניר את הוגו לוריס. השוער של טוטנהאם הוא עד כה אחד ממצטייני הטורניר, השוער שמר על רשת נקייה בארבעה משחקים תוך שהוא מספק מספר עצירות נהדרות שעזרו כמובן לנבחרתו. לוריס, עונד את סרט הקפטן של הטריקולר ובהחלט ירצה להניף את הגביע ביום ראשון בערב. 

נועל את השער (קרדיט לFOOTBALL TWEET)

לנבחרת צרפת יש המון כלים בכדי לנצח את המשחק ביום ראשון בערב, אפשר תמיד לדבר על החוד הקטלני בראשות אמבפה וגריזמן או על הקישור הנהדר עם פוגבה מטאוידי וקאנטה אבל אין ספק שאם הם ירצו לנצח את קרואטיה הם יצטרכו קודם כל לשמור על רשת נקייה ונראה שיש לה בדיוק את הכלים כדי לעשות את זה.

לסיכום תתכוננו לראות את לוריס מניף את הגביע

יחגגו גם בראשון? (קרדיט לFOOTBALL TWEET)

תגובה