גוטמן: לא לעזוב את הנבחרת לרגע עד שהשופט שורק לסיום

נבחרת ישראל יכולה להבטיח כבר בשבת הקרובה מקום בפלייאוף היורו. החניכים של גוטמן יפגשו בשבת את נבחרת קפריסין במסגרת מוקדמות יורו 2016 למשחק גורלי, ניצחון של ישראל בשילוב תיקו או הפסד של בוסניה מול ווילס יבטיחו לנבחרת את המקום השלישי בבית.

המשחק יתקיים באצטדיון טדי בירושלים על רקע המתיחות בבירה, בהתאחדות לכדורגל מקווים לאצטדיון מלא למרות שנשארו כמה מאות כרטיסים בקופות. השחקנים והמאמן הלאומי מקווים שהקהל יגיע ויתמוך בהם במשחק הקריטי, איבוד נקודות מול קפריסין יכול לפגוע בסיכויי ההפעלה לפלייאוף.

על תמונת ההרכב אמר גוטמן: לא לדאוג ההרכב יהיה סגור והשחקנים יידעו את תוכנית המשחק. הקפטן טל בן חיים אמר: משוכנע שהקהל יגיע וימלא את טדי. אנחנו משחקים בבירה וזה הזמן של הקהל לבוא ולתמוך.

בצד המקצועי: בירם כיאל שסובל מחום גבוה, לא לקח חלק באימון המסכם וגוטמן יפתח עם דור פרץ לצידו של ניר ביטון בקישור האחורי. זאת תהיה הופעת הבכורה של פרץ במדים הלאומיים ועוד במשחק חשוב כל כך לנבחרת.

דור פרץ-הופעת בכורה בנבחרת. צילום: JSport
דור פרץ-הופעת בכורה בנבחרת. צילום: JSport

 

הרכב משוער: אופיר מרציאנו; אלי דסה, איתן טיבי, טל בן חיים, עמרי בן הרוש; ניר ביטון, דור פרץ, גילי ורמוט, ערן זהבי, טל בן חיים; מונס דאבור

המאמן הקפריסאי אמר במסע”ת של נבחרתם: “אנחנו מגיעים לכאן כדי לתת את הכל ומאמינים ביכולתינו”. לגבי השאלה האם הוא סימן מישהו מיוחד מנבחרת ישראל ענה המאמן ש” לא, הם נבחרת מגובשת וטובה שהגיעה הזכות משחק קבוצתי לתוצאות אליה הגיעה, אנחנו מתכוננים אליהם כאל נבחרת אחת ולא שחקנים בודדים”.

השאר תגובה