אלי טביב מודיע על עזיבתו

בעלי בית”ר ירושלים אלי טביב הודיע הערב על עזיבתו את בית”ר ירושלים. ״ראשית אני חייב לציין כי אני בוש ונכלם בהתנהלות ובהתנהגות של חלק מהקהל הערב. כל העולם צפו במופע האימים המבזה של אותו פלג קיצוני אשר בעיני אינו אוהדי הקבוצה כלל. ליבי ליבי עם הצוות המקצועי והשחקנים אשר ערכו הכנה נהדרת וקפדנית למשחק הערב. גם אם לרגעים נדמה היה כי החלטות השופט שנויות במחלוקת, אפשר לומר כי הן היו מושפעות ישירות מהלך הרוח וההתנהגות הביזיונית של חלק פרוע מקרב אוהדי בית״ר”.

“אני את דרכי בכדורגל הישראלי ובבית״ר ירושלים סיימתי הלילה” הבהיר טביב. “אם לפני כחודש באקט של לקיחת אחריות הצהרתי כי אני מעוניין למכור את הקבוצה ועד אז לא אפסיק להשקיע, הערב אני מודיע, כי אני עוזב הכל וחוזר לארה”ב”.

“אמנה נאמן מטעמי עד שיגיע מי שמוכן לקחת על עצמו את המועדון. בניתי קבוצה תוך השקעה נבונה, שבוודאות אני יכול להצהיר כי היא טובה יותר מהקבוצה של השנה שעברה. אבל כעת כל זאת לא משנה כלל. לצערי המשפט מתוך ספר ישיעיהו פרק מ׳ט, פסוק, י״ז- ״מהרסייך ומחריבייך , ממך יצאו״, קיבל הלילה משנה תוקף. שאותם הורסים ומחריבים יישאו בתוצאה וייקחו אחריות”.

עוד נכתב בהודעת המועדון מטעם טביב : “בסיום המשחק נכנסתי לחדר ההלבשה של הקבוצה המארחת והתנצלתי בפני הנשיא שלהם והשוער אשר נפגע בעקבות השלכת חפץ מיציע אוהדי בית”ר”.

השאר תגובה