אינדיאני נגד הרב

ילידי שנות ה-90 שביננו ואפילו אוהדי ההיאבקות המסורים בטח יכירו את האינדיאני המפורסם טטנקה מהקרבות שלו נגד: לקס לוגר, יוקזונה ואפילו הקברן, אבל תאמינו או לא הוא היה בארץ ואפילו עשה קרב!

במסגרת המופע IPWA SUPERSHOW ב-16 באוגוסט 2012 בקאנטרי אליצור נתניה על אליפות ה-IPWA בין האינדיאני המפורסם נגד האלוף המכהן הרב סוויסה.

השדרנים היו: גרי רויף, דרור נובלמן וחיים אלמקייס ובמופע היו כ-150 אנשים. לפי דעתי זה הקרב הכי חשוב בכל ההיאבקות הישראלית כי אגדה בפני עצמה הגיעה לארץ.

הקרב התחיל בכניסתם של הרב סוויסה וטטנקה לזירה, והתחיל עם שליטה קצרה של טטנקה עם לקיחה לפינה כתף ובאדי סלאם כואב של טטנקה על הרב.

tatanka1_c
טטנקה בכניסה לקרב (קרדיט ג’ואי פירס)

לאחר מכן הרב סוויסה ניסה לקחת את השליטה בקרב הוא תפס לטטנקה את היד בחוזקה ועשה לו לג דרופ על היד, הרב סוויסה בשליטה בקרב.

02
הרב סוויסה תופס לטטנקה את היד (קרדיט: ג’ואי פירס)

לאחר מכן טטנקה חזר לפעולה ונתן לרב סוויסה 3 צ’ופים אכזריים וכואבים, הרב סוויסה קם אחרי כאבים עזים ובא ולחץ לטטנקה את היד אבל הוא נותן לו בעיטה לבטן, אגרופים לגב וקלוזליין.

הרב סוויסה תפס את טטנקה אחרי שהוא היה שבור ונשך את מצחו, אחר כך עשה הרב לאינדיאני 2 אלבו דרופ וצ’ופ ישר למצח.

טטנקה התאושש בשנית ולקח את הרב סוויסה לפינה ונותן לו את הצ’ופים החזקים להפליא שלו, לקח אותו לסופלקס והצמיד אותו ל-2 אבל גם זה לא הספיק.

tatanka2_c
טטנקה בעת הסופלקס (קרדיט: ג’ואי פירס)

טטנקה נתן לרב לג דרופ אדיר וזה רק מראה שהוא בשליטה חזקה בקרב, הצמיד אותו שוב אבל גם זה היה רק 2 טטנקה מתוסכל ולא יודע מה לעשות, אחרי זה הוא לקח את הרב לבאדי סלאם וניסה לעשות אלבו דרופ אך הרב התחמק בזמן האם הרב סוויסה חוזר לשלוט בקרב?

אכן כן, הרב עושה לטטנקה Sidebraker ועשה לו מונסולט מדהים! לספירה של 2 והרב סוויסה בהלם מוחלט אך ממשיך להלום באינדיאני העייף עם סופלקס.

הרב מסמן שזהו ועולה לחבל השני לקפוץ על טטנקה עם תרגיל הישיבה המפורסם שלו ועושה את זה אך באופן מפתיע למדי טטנקה יוצא ל-2! כולם בהלם אדיר.

הרב סוויסה יוצא מהלם, מחכה שטטנקה יקום ועושה לו Big Boot כואב במיוחד ולאחר מכן עולה לחבל השלישי לעשות לו Swanton Bomb אך מפספס את טטנקה ושניהם על הרצפה! איך ימשיך הקרב מפה?

הרב סוויסה מתאושש ומנחית את הראש של טטנקה בפינה אבל זה לא כואב לו! מנסה בחבל השני, השלישי והרביעי אבל זה פשוט לא כואב לו! טטנקה במומנטום.

טטנקה נותן לרב קלוזליין, הרב מתאושש במהירות אך טטנקה עושה לו בק בודי דרופ, אז הוא עושה לו 2 צ’ופים כואבים ומרים את הרב לתרגיל סיום שלו The End of the Trail אך הרב מתחמק ועושה לו סקול בוי לספירה של 2 אך טטנקה לא מתבלבל מרים אותו לתרגיל הסיום שלו The End of the Trail לספירה של 3 ויש לנו אלוף חדש!

2756816917
טטנקה בעת הזכייה באליפות (קרדיט ג’ואי פירס)

 

tatatanka13_c
טטנקה והרב סוויסה לאחר הקרב (קרדיט: ג’ואי פירס)

 

לסיכום: הקרב היה מאוד מעניין ומרתק, כל פעם שליטות שונות של טטנקה והרב סוויסה וראינו גם תרגילים מדהימים.

רואים שהקרב נעשה בצורה נכונה ובתור אוהד היאבקות מושבע זה היה מאוד מלהיב לראות את טטנקה בארץ.

לצפייה בקרב המלא, לחצו על הקישור.

תגובה