היום השני בטורניר ווימבלדון הפגיש את קיאנג וואנג [55] לבין ונוס ויליאמס .
קיאנג וואנג מגיעה לסיבוב השני בווימבלדון בפעם הראשונה בקריירה לאחר שעברה בסיבוב הראשון את צ'אנג קאי צ'אן 6-3 6-4 .
ויליאמס שעברה בסיבוב הראשון את אליס מרטנס 7-6 6-4 רושמת את ההשתתפות ה-21 במספר בווימבלדון ואחרי 5 זכיות בטורניר האמריקאית תנסה לזכות בו לאחר 10 שנים בלי תואר גארנד סלאם.
![](https://i0.wp.com/www.jsport.co.il/wp-content/uploads/2017/07/ו-1024x614.jpg?resize=840%2C504&ssl=1)
מהלך המשחק:
ויליאמס פתחה טוב יותר את המערכה הראשונה ובמצב של 2-1 לאמריקאית היו שלוש נקודות שבירה , אבל הסינית חזרה לעצמה עם 5 נקודות רצופות 2-2.
במשחקון הרביעי ויליאמס כבר עשתה את המוטל עליה והצליחה לשבור את הסינית בעזרת ווינרים יפים 4-2. משחקון 7 ויליאמס לא הצליחה לעמוד בלחץ ונשברה בחזרה 4-3. הסינית המשיכה עם הטניס הנהדר שלה ,ושברה שוב עם טניס נהדר על הרשת 4-5. משחקון אחריו וואנג מצליחה לנצח 4-6 .
מערכה שניה : במערכה השניה שתי הטניסאיות שמרו על ההגשות שלהן וכבר אחרי 10 דקות התוצאה הייתה 2-2 ולאחר מכן גם 3:3 . במשחקון השביעי האמריקאית כבר היתה רגל אחד מחוץ לתחרות 15-40 לסינית אבל הצליחה לחזור לעצמה בעזרת הגשות נהדרות 4-3. במצב של 5-4 ויליאמס, שבמערכה השניה מראה למה פעם היא היתה מבין הטובות בעולם, מצליחה לשבור את הסינית 6-4 ומשווה את התוצאה ל1-1 במערכות.
מערכה שלישית : ויליאמס פתחה את המערכה השלישית עם טניס אדיר ועלתה ליתרון מבטיח של 3-1 .האמריקאית לא הורידה את הרגל מהדוושה ושברה שוב כדי להוביל 5-1.
ויליאמס סוגרת את הסיפור במשחקון ה-שביעי ומנצחת 6-1 , אחרי שעתים של טניס נהדר של שתי הטניסאיות האמריקאית עולה לסיבוב השלישי .
![](https://i0.wp.com/www.jsport.co.il/wp-content/uploads/2017/07/images.jpg?resize=174%2C289&ssl=1)