ענף הג'ודו ממשיך לפרוח ולפרוע שטרות. חודש בלבד לאחר שהענף זיכה אותנו בשתי מדליות אולימפיות זכתה נבחרת ישראל גברים ונשים בשלוש מדליות בתחרות במסגרת הסבב האירופי, שנערכה בטאלין- בירת אסטוניה. נועה מינצקר זכתה בזהב במשקל של עד 48 ק"ג.
![נועה מינצקר - מדליית זהב (איגוד הג'ודו הישראלי)](https://i0.wp.com/www.jsport.co.il/wp-content/uploads/2016/09/IMG-20160910-WA0017-169x300.jpg?resize=169%2C300)
(איגוד הג'ודו הישראלי)
עדי גרוסמן זכתה בארד במשקל של עד 57 ק"ג ובגברים זכה אלון רחימא במדליית ארד במשקל של עד 60 ק"ג.
![אלון רחימא-מדליית ארד(איגוד הג'ודו הישראלי)](https://i0.wp.com/www.jsport.co.il/wp-content/uploads/2016/09/IMG-20160910-WA0016-169x300.jpg?resize=169%2C300)
התחרות בסבב האירופי משמשת כבר כהכנה ראשונה לאולימפיאדת טוקיו ב 2020, ולכן נטלו בה חלק בעיקר ג'ודאי העתיד שאמורים לייצג אותנו בטוקיו . המדליסטים האולימפיים מריו ירדן ג'רבי ואורי ששון, נחים מהאולימפיאדה ויחזרו להתחרות בתחרויות הגדולות יותר שיחלו בתחילת השנה .
![דור העתיד של הג'ודו (איגוד הג'ודו הישראלי)](https://i0.wp.com/www.jsport.co.il/wp-content/uploads/2016/09/IMG-20160910-WA0018-1-169x300.jpg?resize=169%2C300)