גביע הליגה האנגלי: משחק משוגע בין דרבי קאונטי למנצ'סטר יונייטד שנגמר רק בפנדלים

הסיבוב השלישי במסגרת גביע הליגה האנגלי יצא לדרך כאשר הקבוצות הבכירות באנגליה הצטרפו למפעל. מנצ'סטר יונייטד המבולבלת נפגשה עם דרבי קאונטי מהצ'מפיונשיפ למפגש מעניין במיוחד. היריבות בין המאמנים פרנק למפארד וז'וזה מוריניו רק הפכה את המפגש בין נציגת הפרמייר ליג לליגת המשנה מעניינת יותר. לאחר שמוריניו מאמן האדומים טלטל את הקבוצה עם לקיחת סרט הקפטן מפוגבה והוצאתו מסגל הקבוצה למפגש, מוריניו היה צריך להוכיח שהוא יודע מה הוא עושה. יחד עם זאת הוא ערך לא פחות מתשעה חילופים בהרכב מהמשחק האחרון של הקבוצה, את סרט הקפטן קיבל אשלי יאנג.

הרכבים, מנצ'סטר יונייטד: סרג'יו רומרו, דיוגו דאלוט, אריק ביילי, פיל ג'ונס, אשלי יאנג, אנדר הררה, נמניה מאטיץ', חואן מאטה, ג'סי לינגארד, אנתוני מרסיאל ורומלו לוקאקו.

דרבי קאונטי: סקוט קארסון, קרייג פורסית', טומורי פיאקורו, ריצ'ארד קיורג, ג'יידן בוגל, קרייג ברייסון, הארי ווילסון, מייסון מאונט, מייסון בנט ודייוויד נוג'נט.

מהלך המשחק, מחצית ראשונה:

המשחק נפתח בשליטה מלאה של השחקנים באדום. כבר בדקה השלישית של המשחק פרץ מרסיאל את האגף הימני של הגנת דרבי קאונטי, העביר כדור רוחב דרך לוקאקו ללינגארד שנתן מסירה קטנה למאטה שלא התקשה למצוא את הפינה השמאלית כדי לקבוע 1:0 מהיר למנצ'סטר יונייטד. קצב המשחק רק הלך וגבר כאשר דרבי קאונטי תקפה ואיימה על השער של רומרו. אך התקפותיו של מרסיאל היו מהירות וחזקות מדי עבור הגנת דרבי קאונטי שקיבלה עזרה מההתקפה שלה. הצהוב הראשון במשחק הגיע בדקה ה-25 כאשר מייסון בנט המצוין הכשיל את מרסיאל. למרות הקושי בהגנה, הקבוצה הצעירה של דרבי קאונטי הציגה כדורגל נפלא כאשר הם לחצו בכל המגרש וסיכנו את השדים האדומים. ככל שדקות המשחק באולד טראפורד עברו כך השתלטה דרבי קאונטי יותר על המשחק והתקרבה יותר לשער. בסיום המחצית הראשונה הובילה מנצ'סטר יונייטד 1:0.

מחצית שנייה:

המחצית השנייה נפתחה בצורה שווה לחלוטין אך כמו המחצית הראשונה ככל שהדקות עברו דרבי קאונטי החלה לשלוט. בדקה ה-49 חטפה דרבי קאונטי את הצהוב השני שלה במשחק, הפעם לפורסית'. בדקה ה-52 פרצה דרבי קאונטי את הגנת מנצ'סטר יונייטד ושלחה כדור היישר לקורה של רומרו. מיד לאחר מכן קיבלה מנצ'סטר יונייטד את הכרטיס הצהוב הראשון שלה, הוא הלך ללינגארד. בדקה ה-60 קיבלה דרבי קאונטי כדור חופשי, הארי ווילסון המושאל מליברפול ניגש לבעוט וסובב את הכדור לתוך הרשת. דרבי קאונטי השוותה ל-1:1 מפתיע אך הוגן.

שחקני יונייטד חגגו, אבל לא להרבה זמן (קרדיט: עמוד הפייסבוק של מנצ'סטר יונייטד)

כעבור שלוש דקות בלבד ביצעה מנצ'סטר יונייטד חילוף כפול כאשר יצאו לינגארד והררה ונכנסו פרד ופלאייני. בדקה ה-67 קיבל ווילסון כדור על סף הרחבה שלח את הכדור לכיוון השער אך נגיעה ביד של רומרו הובילה לכרטיס אדום וצרות לאדומים. מנצ'סטר יונייטד נעלצה להכניס לשער את שוערה השלישי מפני שדה-חאה לא היה בסגל. חואן מאטה יצא ולי גראנט נכנס לשער. חילופה הראשון של דרבי קאונטי הגיע בדקה ה-77 כאשר יצא מייסון בנט ונכנס פלוריאן ג'וזפזון. ג'וזפזון נכנס ומיד סיכן את השער של גראנט שסיפק הצלה נהדרת. חילוף נוסף שביצעה דרבי קאונטי היה הוצאתו של נוג'נט והכנסתו שלג'ק מאריוט. בדקה ה-80 בעיטה רחוקה של דרבי קאונטי נעצרה על ידי גראנט אך בריבאונד היה מאריוט כדי  להכניע את גראנט עם הראש ולקבוע 2:1 מדהים. מיד לאחר מכן ביצעה דרבי קאונטי חילוף והוציאה את בוגל כדי להכניס אנדרה וויזדום. בדקה ה-95 דקה לסיום תוספת הזמן הגביה דאלוט לפלאייני שנגח וכבש כדי לקבוע 2:2 משוגע. בתום 96 הדקות התוצאה הייתה 2:2 והם שלחו את המשחק לפנדלים, יחד עם כרטיס צהוב למאטיץ'.

שחקני יונייטד במתח (קרדיט: עמוד הפייסבוק של מנצ'סטר יונייטד).

פנדלים:

דרבי קאונטי: 1. מייסון מאונט,  הכניס. 2. ג'וזפזון, הכניס. 3. הארי ווילסון, הכניס. 4. ג'ק מאריוט, הכניס. 5. בראדלי ג'ונסון, הכניס. 6. פרייד גרייסון, הכניס. 7. קרייג פוסית', הכניס. 8. ריצ'ארד קיורג, הכניס.

מנצ'סטר יונייטד: 1. רומלו לוקאקו, הכניס .2. אשלי יאנג, הכניס. 3. מרוואן פלאייני, הכניס. 4. פרד, הכניס. 5. אנתוני מרסיאל, הכניס. 6. דיוגו דאלוט, הכניס. 7. נמניה מאטיץ', הכניס. 8. פיל ג'ונס, החטיא.

דרבי קאונטי עברה את מנצ'סטר יונייטד ותהיה בשמינית הגמר של גביע הליגה האנגלי.

יתר תוצאות גביע הליגה האנגלי:

בלקפול 0:2 ק.פ.ר, כבשו לבלקפול ארמאנד גנאנדיולט ('28) וג'יי ספירינג ('90).

בורנמות' 2:3 בלקברן, כבשו לבורנמות' ג'וניור סטאניסלאס ('14), ג'ורדן איבה ('58) וקאלום ווילסון ('94). מנגד כבשו קרייג קונוואי ('63) ואדם ארמסטרונג ('72).

בורטון 1:2 ברנלי, כבשו לבורטון: ליאם בויס ('62) וג'יימי אלן ('83) כבש לברנלי קווין לונג ('40).

מילוול 3:1 פולהאם, כבשו לפולהאם: ג'ו בראיין ('7), לוקה דה לה טורה ('52) וסייורוס כריסטי ('68). כבש למילוול טום אליוט ('61).

מנצ'סטר סיטי 0:3 אוקספורד יונייטד, כבשו למנצ'סטר סיטי: גבריאל ז'סוס ('36),ריאד מארהז('78) ופיל פודן ('92).

מידלסברו : פרסטון, ניצחון למידלסברו לאחר פנדלים.

לסטר : וולבס, ניצחון ללסטר לאחר פנדלים.

נוריץ' 3:4 וויקומב, כבשו לנוריץ': ג'ורדן רודס שלושער ('12, '14, '51) וטום טרייבול ('41). כבשו לוויקומב:  פאריס קוואן האל ('17), סם סונדרס ('61) וג'ייסון מקרת'י ('75).

ווס ברום 3:0 קריסטל פאלאס, כבשו לקריסטל פאלאס, אנדרוס טאוסנד צמד ('6, '81) ופטריק ואן אנהולט ('76).

במקביל למשחקים באנגליה שיחקו גם הליגיונרים שלנו ברחבי אירופה:

קלן 1:2 אינגולשטאד, אלמוג כהן הפצוע לא שותף במשחק קבוצתו שהפסידה. כבש לקלן סיימון טארוד ('70, '85),  כבש לאינגולשטאד סוני קיטל ('53).

היברניאן 0:0 אברדין, אופיר מרציאנו לא שותף בהפסד קבוצתו בפנדלים (6:5).

בלקפול 0:2 ק.פ.ר, תומר חמד לא שותף בהפסד קבוצתו. כבשו לבלקפול ארמאנד גנאנדיולט ('28) וג'יי ספירינג ('90).

קיצ'י 1:1 איסטרן, שחקנה הישראלי של קיצ'י, ברק בראונשטיין לא שותף במשחק ליגה בהונג קונג. כבשו (בלדה '62), (טאדיץ' '87).

אודרניק 2:0 סלאבן בלופו, רועי גורדנה לא שותף בניצחון קבוצתו. כבשו: (נובאק '46), (בונגונגיו '56).

איופן 0:3 טוביזה, טום רוזנטל שיחק 77 דקות בהפסד קבוצתו בליגה הבלגית. כבשו לאיופן: לורנט, לוטייז ויאגן.

אולי יענייך אותך גם

רגע לפני שאתם הולכים

אנחנו שמחים שקראת את הכתבה הזו, ומקווים שהיא עניינה אותך. אנחנו ב-JSPORT משקיעים מאמצים רבים כדי להביא לכם את התוכן האיכותי, האמין והכי מהר. אין מאחורינו טייקונים ובעלי עניין, אנחנו עובדים קשה כדי להביא לכם את התוכן הכי איכותי שיש בלי שום אינטרסים. כל שיש לנו הוא את הגולשים, אתם, שמחזיקים אותנו בתרומות שלכם. אז אם אהבתם את התכנים שלנו, נשמח אם תשקלו להצטרף אלינו ולתמוך בנו בהמשך הפעילות.
[give_form id="105984"]

מערכת jsport עושה מאמצים לאתר זכויות על תמונות וסרטונים המתפרסמים בו ולהעניק להם קרדיט בולט והוגן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא ניתן לאתר את המקור או שזהותו אינה ידועה, לכן בהתאם לסעיף 27א' לחוק זכויות היוצרים כל אדם הרואה עצמו נפגע עקב בעלות על זכויות היוצרים של תמונה או סרטון מוזמן לפנות אלינו בכתובת המייל  [email protected]

השאירו תגובה

האימייל לא יוצג באתר.