משחקים על בטוח – ספרד ואנגליה נפרדו בתיקו

אנגליה-ספרד (ידידות):
נבחרת ספרד מגיעה למשחק ידידות מול אנגליה באיצטדיון וומבלי אחרי שניצחה את מקדוניה במשחקי מוקדמות מונדיאל 2018. אנגליה גם היא מגיעה אחרי ניצחון על שכנתה סקוטלנד ועלתה למקום הראשון בבית. שני המאמנים עדיין בלתי מנוצחים בנבחרת.
אנגליה: הנבחרת של סאותג'ייט הגיעה למשחק הידידות בשביל לנצח למרות שהיא לא בתקופה הטובה ביותר שלה, למרות שניצחה 3-0 את סקוטלנד במשחק הקודם נראה כי משהו חסר במשחק של אנגליה.
סתאוג'ייט לא סיכן את הארי קיין ושיחק עם וארדי כחלוץ מול ספרד. החלוץ של לסטר יקבל הזדמנות נוספת להוכיח שיכול לחזק את ההתקפה של האנגלים.
ספרד: הנבחרת הספרדית הגיעה למשחק אחרי שניצחה 4-0 את מקדוניה בגרנאדה. ג'ולן לופטגי מצליח להשיג תוצאות טובות עם ה'לה רוחה' למרות החיסורים הרבים בהגנה. אדוריס מקבל מקום בהרכב, סילבה וויטולו המצטיינים במשחקים האחרונים ממשיכים לפתוח יחד בהרכב.
אנגליה VS ספרד:
עם פתיחת המשחק ההגנה הספרדית מתרגלת לחסרונם של פיקה, ראמוס ואלבה. נאצ'ו משחק כמגן שמאלי, אספיליקווטה ויניאגי מרטינס כבלמים וקארבחל כמגן ימני. כבר בדקה ה-5 עבירה גסה של וארדי על אספיליקווטה, אחרי דין ודברים עם השופט והעובדה שמדובר בידידות המקרה עבר בלי עונש, בכל משחק רישמי אחר היה יוצא הכרטיס האדום. ומן הצד השני פנדל בדקה ה-8 לטובת אנגליה אחרי עבירה של פפה ריינה ברחבה וטעות נוראית בהגנה, לאלאנה כובש את הראשון של אנגליה מהנקודה הלבנה.
שמחה אנגלית מוקדמת (סקאי)
שמחה אנגלית מוקדמת (סקאי)
ההגנה האנגלית מייצרת לחץ באמצע המגרש וקשה לספרדים להעביר כדורים לשחקני ההתקפה, משחק ההתקפה של ספרד תקוע. בדקה ה-15 מגיעה ההזדמנות הראשונה של נבחרת ספרד להשוות, בעיטה של ויטולו לעבר השער נעצרת ע"י הארט. בדקה ה-22 עבירה ברורה של טיאגו אלקנטרה על לאלאנה, שתי דקות לאחר מכן האנגלי יוצא פצוע ובמקומו נכנס וולקוט. בדקה ה-29 הכרטיסים הצהובים מתחילים לצאת והמשחק מתחיל להתחמם, גם במשחק ידידות, איניגו מרטינס המוצהב הראשון לאחר שאיבד את הכדור וביצע עבירה, 2 דקות לאחר מכן וולקוט מקבל את הצהוב לאחר שביצע עבירה על אספיליקווטה.
בדקה ה-33 בוסקטס מבצע עבירה על סטרלינג והספרדים מתלוננים על עבירה שבוצעה קודם לכן על מאטה.  בדקה ה-35 הזדמנות לאנגליה אחרי כדור רוחב של סטרלינג, איניגו מרטינס מוציא את הכדור לקרן. בדקה ה-37 שוב הזדמנות לנבחרת אנגליה להגדיל את היתרון, הפעם זה אספיליקווטה שמוציא את הכדור לקרן. כל ההזדמנויות של אנגליה מגיעות מהצד השמאלי ונראה שקארבחל לא עומד בלחץ שמפעיל סטרלינג. בתוך תוספת הזמן של המחצית הראשונה רוסה מקבל את הכרטיס הצהוב אחרי כניסה בקארבחל.
azpi_340x191
ואם זה לא היה משחק ידידות? העבירה של וארדי על אספי. (marca)
המחצית השנייה נפתחת עם שני חילופים בנבחרת ספרד יוצאים ויטולו ומאטה, נכנסים אספאס וקוקה. בדקה ה-46 הזדמנות מצוינת ללינגרד לכבוש את השני עבור אנגליה,לאחר מכן יוצאים הארט וקייל נכנסים הטון וג'אגיילקה. בדקה ה-48 שער מדהים של וארדי בנגיחה קובע 2-0 עם פתיחת המחצית השנייה.
בדקה ה-49 שוב איבוד כדור של הספרדים ועצירה של פפה ריינה. המון איבודי כדור של נבחרת ספרד באמצע המגרש, הספרדים כמעט ולא קיימים על המגרש וההתקפות המתפרצות של אנגליה נראות מסוכנות. בדקה ה-55 מהלך נכון של מאטה, קוקה וסילבה מקרב את אספאס לשער הראשון של ספרד ושער בכורה שלו, הטון במקום. חילוף נוסף בספרד, יוצא טיאגו ונכנס אנדר הררה. בדקה ה-58 מגיע התור של קוקה לבעוט לעבר השער, שוב הטון מסתדר גם עם הניסיון הזה.
הדקה ה-62 שוב טעות של ההגנה הספרדית, נאצ'ו מרחיק את הכדור מקו השער. חילופים נוספים בנבחרת הספרדית, סילבה ואדוריס יוצאים, איסקו ומוראטה נכנסים להכניס רוח למפרשים של ה'לה רוחה'. האנגלים מוציאים את סטרלינג ונכנס טאונסנד. בדקה ה-66 צהוב לאספאס אחרי שבא בטענות לשופט ונתן לו דחיפה קטנה. וארדי יוצא וראשפורד נכנס בהתקפה של האנגלים. דקה 75 צהוב לקארבחל אחרי כניסה קשה ברוסה, גם אדום היה מתקבל על הדעת. חילוף בנבחרת ספרד, יוצא בוסקטס ונכנס נוליטו, לופטגי חושב התקפי בדקות האחרונות של המשחק. בדקות האחרונות של המשחק הספרדים מנסים להגיע למצבים בעזרת קרנות, בסופו של דבר שער של יאגו אספאס במשחק הבכורה שלו בנבחרת קובע 2-1 בסיום המשחק. בדקה ה-96 של המשחק איסקו גונב את השיוויון עבור נבחרת ספרד, הקבוצות נפרדות ב-2-2.
משחק חלש של הנבחרת הספרדית מבחינה התקפית והגנתית, מצליחה לא להפסיד בדקות האחרונות של המשחק. שני המאמנים עדיין בלתי מנוצחים.
הרכבים-
אנגליה : הארט (היטון/46); קליין, סטונס, קייהיל (ג'אגיילקה/46), רוז (קרסוול/78); דאייר, הנדרסון, לינגארד, ללאנה (וולקוט/26), סטרלינג (טאונסנד/64); וארדי (ראשפורד/66)

ספרד: ריינה; קרבחאל, איניגו מרטינס, נאצ'ו, אספיליקווטה; בוסקטס, טיאגו אלקנטרה, מאטה, סילבה, ויטולו; אדוריס

 

הרכב ספרד (מארקה)
הרכב ספרד (מארקה)

צרפת- חוף השנהב (ידידות):

צרפת מגיעה אחרי שהפכה את המשחק מול שבדיה, שערים של פוגבה ופאייט נתנו את הניצחון לצרפתים שעשו זאת ביכולת חלשה. צרפת היא מובילת הבית עם 10 נקודות, המשחק מול חוף השנהב נותן הזדמנות לשחקני הספסל לשכנע את דשאפ שיש להם מקום בנבחרת הצרפתית. גריזמן הפצוע לא יקח חלק במשחק את מקומו יתפוס גאמיירו.

צרפת VS חוף השנהב:
 
 חוף השנהב מצליחה להישאר בחיים מול צרפת ומסיימת את המשחק בתיקו 0-0, אפילו הגיע לה הניצחון בדקות מסויימות במשחק.
הרכבים-
צרפת: קוסטיל, דיין, ראמי, וראן, סידיבה, קאנטה, פוגבה, ראביוט, דמבלה, פאייט, גאמיירו.
חוף השנהב: גבוהו, אורייאר, קונה, קאנון, טראורה, דייה, קאסי, דוקאורה, גרדל, קאלו, קודיה.
15055871_1318039984896506_8045437928323252856_n
הרכב הנבחרת הצרפתית (אינסטגרם נבחרת צרפת)
איטליה-גרמניה (ידידות):
במשחקי המוקדמות שתי הנבחרות החזקות הללו ניצחו ללא קושי את יריבותיהם, הפעם הן נפגשות אחת מול השנייה. המפגש הקודם בניהן הסתיים בניצחון של גרמניה ברבע גמר היורו, ניצחון לא קל שהוכרע רק בפנדלים אבל הפעם הסיפור שונה, גרמניה פוגשת את איטליה בביתה ועבור האיטלקים גם במשחק ידידות צריך לנצח.
איטליה VS גרמניה:
מחצית ראשונה כמעט בלי מצבים עבור שתי הקבוצות, במחצית השנייה נכנס ג'יג'י דונארומה ויוצא ג'יג'י בופון בשער האיטלקי. בדקה ה-63 שער של פולנד נפסל בטענה לנבדל של הגרמנים. בדקה ה-82 בלוטי מצא רק את העמוד. המשחק המבטיח של הערב מסתיים ב-0-0 מאכזב.
הרכבים-
איטליה: בופון (דונארומה/46); רומאניולי (אסטורי/46), בונוצ'י, רוגאני; דרמיאן, פארולו, דה רוסי, זאפקוסטה; אדר (ברנרדסקי/67), אימובילה (סנסונה/87), בלוטי (זאזה/87)
גרמניה: לנו; הובדס, מוסטאפי, הומלס (טאה/46); קימיך, רודי, וייגל (גצה/70), גרהארט, גונדואן, גורצקה; מולר (פולנד/59)
15000624_10154176095083831_6884465693514289751_o
הרכב הנבחרת האיטלקית (פייסבוק נבחרת איטליה)

אולי יענייך אותך גם

רגע לפני שאתם הולכים

אנחנו שמחים שקראת את הכתבה הזו, ומקווים שהיא עניינה אותך. אנחנו ב-JSPORT משקיעים מאמצים רבים כדי להביא לכם את התוכן האיכותי, האמין והכי מהר. אין מאחורינו טייקונים ובעלי עניין, אנחנו עובדים קשה כדי להביא לכם את התוכן הכי איכותי שיש בלי שום אינטרסים. כל שיש לנו הוא את הגולשים, אתם, שמחזיקים אותנו בתרומות שלכם. אז אם אהבתם את התכנים שלנו, נשמח אם תשקלו להצטרף אלינו ולתמוך בנו בהמשך הפעילות.
[give_form id="105984"]

מערכת jsport עושה מאמצים לאתר זכויות על תמונות וסרטונים המתפרסמים בו ולהעניק להם קרדיט בולט והוגן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא ניתן לאתר את המקור או שזהותו אינה ידועה, לכן בהתאם לסעיף 27א' לחוק זכויות היוצרים כל אדם הרואה עצמו נפגע עקב בעלות על זכויות היוצרים של תמונה או סרטון מוזמן לפנות אלינו בכתובת המייל  [email protected]

השאירו תגובה

האימייל לא יוצג באתר.