נוער: רמת גן נפרדה בתיקו 1:1 מהפועל ת״א ותפגוש את קטמון במבחנים

לקראת המשחק

המחזור ה-30 והאחרון בליגת העל לנוער זימן מפגש בין הפועל תל אביב שמתכוננת לגמר הגביע והבטיחה את מקומה בליגה הראשונה לבין הפועל רמת גן שנלחמת על חייה בליגה. האורחים הגיעו למשחק מן המקום ה-14 שמוביל למשחקי המבחנים. האורדונים הצעירים רחוקים רק שתי נקודות מאשדוד

שמתחת לקו האדום ועם יחס שערים נחות ביחס לאשדוד כך שבמקרה של שוויון נקודות רמת גן תנשור ליגה ואילו אשדוד תשחק במבחנים. מנגד, הפועל תל אביב כאמור מתכוננת לגמר הגביע לנוער שם תפגוש את מכבי נתניה שאיבדה את התואר המקביל במסגרת הבוגרים רק לפני מספר ימים.

הרכבים:

הפועל תל אביב: ברנס, בלס,גבר,אפרת (אדמה 75) ,טל לוי, שלמה (מרדכי 68), אייזן (חרדון 67) ,טמם, עובדיה (יוסף 75), דוידה,נג'יב (מזל 58)

הפועל רמת גן: שדה, בנבנישתי, כחלון, ווסרמן (כהן 75), שוסטר,אמסלם, מיחיטר (אלמו 66), איידה (אטרש 61) ,ג'וב,יונתן כהן (רותם 75) ,ממה (וינקורוב 85)

 

מהלך המשחק:

מחצית ראשונה:

דקה 2: הזדמנות ראשונה למארחים. החלוץ הזר ג'וב קיבל את הכדור ברחבה ונותר לבד מול ברנס אך ניסה למסור רוחב והגנת הפועל תל אביב הרחיקה את הכדור

דקה 3: הזדמנות נוספת לרמת גן. יונתן כהן קיבל את הכדור ברחבה ובעט חד לפינה הקרובה אך ברנס היה במקום ועצר את הכדור.

דקה 7: גם המארחים הגיעו למשחק. עובדיה קיבל את הכדור מדוידה ושחרר בעיטה מ16 מטר אך הכדור עלה מעט מעל המשקוף.

דקה 9: הזדמנות מצויינת לתל אביבים. הכדור הגיע אל טמם מצד שמאל. הקשר בעט חזק כדור שקיבל הסטה מהגנת רמת גן אך שדה היה עירני והדף את הכדור לקרן.

דקה 24: הלחץ ניכר על שחקני רמת גן שהיו זקוקים לניצחון והמשחק התאפיין בחוסר דיוק.

דקה 30: כדור ארוך הגיע אל יונתן כהן ברחבה, החלוץ ניסה להוריד לג'וב אך הכדור פגע בידו של בלס. השופט סימן להמשיך ולא העניק פנדל לאורדונים.

דקה 33: נסיון נוסף של המארחת, ג'וב הוריד כדור בצד ימין לעבר מיחיטר שחתך למרכז וניסה לכבוש עם רגל שמאל מחוץ לרחבה אך הכדור עלה מעט מעל למשקוף של ברנס.

דקה 35: כרטיס צהוב הונף לעבר ג'וב

דקה 39: יובל שדה השאיר את רמת גן במשחק. אפרתי הרים כדור טוב לעובדיה שנגח חזק אך נעצר אצל שדה. הריבאונד הגיע אל דוידה שהמשיך בנגיעה מקרוב אך שדה שוב היה במקום ושמר את התוצאה מאוזנת.

דקה 40: ממה ראה את הכרטיס הצהוב אחרי כניסה אגרסיבית בעובדיה.

דקה 41: דוידה הרים את הכדור החופשי לעבר הקורה הרחוקה לשם הסתנן שלמה שהעביר רחוב לנג'יב. החלוץ בעט פעם אחת ונעצר אצל ההגנה אך הכדור חזר אליו ומקרוב הוא כבר לא התבלבל ובעט לפינה ופנימה. 0-1 להפועל תל אביב.  השער הזה סיבך את רמת גם בתחתית כשאשדוד מובילה במשחק המקביל ובמצב העניינים הזה רמת גן יורדת ליגה.

דקה 45: הצלה גדולה של ברנס! הרמה יפה של שוסטר משמאל הגיעה אל מיחיטר שנגח בעוצמה אך ברנס התעופץ והדף את הכדור לקרן.

 

 

סיום המחצית: הפועל תל אביב 0:1 הפועל רמת גן

כבש להפועל תל אביב: נג'יב (41)

 

מחצית שנייה:

דקה 47: קרן של הפועל תל אביב הגיעה אל נג'יב בפינה הרחוקה, החלוץ נגח אך מצא רק את הרשת החיצונית

דקה 50: הזדמנות טובה למארחים להכפיל את היתרון. אפרת הוריד כדור עם הראש לנג'יב שהיה חופשי כחמישה מטרים מהשער אך החלוץ בעט גבוה מעל השער והשאיר את רמת גן בחיים.

דקה 58 : מזל נכנס במקומו של של נג'יב, לפני כן דוידה חתך לאמצע ובעט לפינה אך שדה הגיב טוב. במקביל, רמת השרון השוותה ל2-2 מול אשדוד ובכך העלתה את רמת גן חזרה למקום ה-14 שמוביל למבחנים ולא ישירות לליגה השנייה.

דקה 61: שידור חוזר מצידו של דוידה שעצר את הכדור בצד ימין, חתך למרכז ועל הסף הרחבה ניסה לסובב לפינה הרחוקה אך הכדור חמק החוצה.

דקה 63: חילוף ראשון ברמת גן, איידה יצא ובמקומו נכנס אטרש

דקה 66: חילוף נוסף ברמת גן, מיחיטר יצא ואלמו נכנס במקומו

דקה 67: חילוף גם בהפועל תל אביב, אייזן נפצע ובמקומו נכנס חרדון

דקה 68: שלמה חילץ כדור מהתקפת מעבר של האורדונים והעביר את הכדור לדוידה. החלוץ הרים כדור טוב למזל שנגח מעל לשער. מיד לאחר מכן שלמה פינה את מקומו למרדכי

דקה 75: אטרש הכניס כדור עומק טוב לג'וב שהתקדם לעבר השער וסיים בקור רוח אל מול ברנס. רמת גן השוותה ל1-1. רמת גן רחוקה שער אחד מהתחמקות ממשחקי המבחן והחלפת מקומות עם הפועל חדרה.

דקה 76: רמת גן ביצעה חילוף כפול כשרותם וכהן נכנסו במקומם של יונתן כהן ו-וייסמן. חילוף כפול גם בהפועל תל אביב, אפרת ועובדיה יצאו ובמקומם נכנסו יוסף ואדמה.

דקה 82: כרטיס צהוב הונף לעבר בלס

דקה 85: חילוף אחרון ברמת גן, וינקורוב נכנס במקומו של ממה

דקה 90: הזדמנות גדולה לאורדונים להימנע ממשחקי המבחנים. הכדור הגיע משמאל אל אטרש שהמתין ברחבה והמשיך מהאוויר לעבר השער. הכדור של אטרש לא היה מספיק מדויק וברנס קלט את הכדור.

דקה 90+1:  כדור עומק טוב הגיע לבסוף אל חרדון במרכז הרחבה וכששדה לא ממוקם טוב אך הקשר בעט לא מדויק אל מחוץ למסגרת. הזדמנות טובה למארחים לנצח את המשחק.

דקה 90+3: רמת גן כמעט ומבטיחה השארות! אמסלם עצר כדור ארוך בצורה נהדרת והמשיך לכיוון השער. הקשר סובב כדור מצוין מחוץ לרחבה לעבר החיבורים של ברנס אך השוער סיפק הצלה נהדרת נוספת ומנע את היתרון מרמת גן.

דקה 90+6: רמת גן כמעט ומשלימה מהפך בניסיון האחרון. כדור חופשי טייל בין ברנס ובין ההגנה אך האורדונים לא הצליחו לספק רגל מסיימת.

 

סיום: הפועל תל אביב 1:1 הפועל רמת גן

כבש להפועל תל אביב: נג'יב (41)

כבש להפועל רמת גן: ג'וב (75)

 

יתר תוצאות היום:

אשדוד 4:2 רמת השרון

כבש לאשדוד: מוואסי (16, 32).

כבשו לרמת השרון: דגו (47, 53), בן חמו (66)

הפועל חדרה – הפועל רעננה 0:0

בית”ר ירושלים – מכבי תל אביב 0:0

מכבי חיפה – מכבי נתניה 4:4

כבשו למכבי חיפה: סתיו נחמני (14), גיא דהן (16), עומרי גנדלמן (48), חנן ביטון (74)

כבשו למכבי נתניה: סהר ברמי (33 ו-73), איאד חאג' (44), גיא דהן (60)

אולי יענייך אותך גם

רגע לפני שאתם הולכים

אנחנו שמחים שקראת את הכתבה הזו, ומקווים שהיא עניינה אותך. אנחנו ב-JSPORT משקיעים מאמצים רבים כדי להביא לכם את התוכן האיכותי, האמין והכי מהר. אין מאחורינו טייקונים ובעלי עניין, אנחנו עובדים קשה כדי להביא לכם את התוכן הכי איכותי שיש בלי שום אינטרסים. כל שיש לנו הוא את הגולשים, אתם, שמחזיקים אותנו בתרומות שלכם. אז אם אהבתם את התכנים שלנו, נשמח אם תשקלו להצטרף אלינו ולתמוך בנו בהמשך הפעילות.
[give_form id="105984"]

מערכת jsport עושה מאמצים לאתר זכויות על תמונות וסרטונים המתפרסמים בו ולהעניק להם קרדיט בולט והוגן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא ניתן לאתר את המקור או שזהותו אינה ידועה, לכן בהתאם לסעיף 27א' לחוק זכויות היוצרים כל אדם הרואה עצמו נפגע עקב בעלות על זכויות היוצרים של תמונה או סרטון מוזמן לפנות אלינו בכתובת המייל  [email protected]

השאירו תגובה

האימייל לא יוצג באתר.