כפר קאסם ממשיכה לדהור, נורדיה הביסה את מחנה יהודה

ליגה א'

דרום

הפועל כפר שלם – הפועל בקעת הירדן 2:1 הדר לוי (25') העלה את כפר שלם ליתרון אבל שער עצמי של עידן ניסימוב (36') ועוד שער של עידן סרור (45') הפכו את התוצאה ובמחצית השניה שתי הקבוצות לא השכילו להבקיע.

מ.ס. כפר קאסם – בית"ר כפר סבא 1:2 צמד של יוסף אסייג (33' ו-45') עשה את עבודה, איתי מצרי רק השווה זמנית (40').

"אדומים" אשדוד – מ.כ. חולון 0:1 שער דרמטי של רחחמים צ'קול בדקה החמישית של תוספת הזמן נתן למקומיים את הניצחון.

הפועל אזור – מכבי הרצליה 3:2 שער של בנימין טרידובסקי (8') הוריד את הרצליה ליתרון במחצית ואז הפינג פונג החל. אידר חליפה (58') השווה אבל טרידובסקי כבש את השני שלו (60') ושוב נתן יתרון להרצליה. ליעד שבירו (75') השווה פעם נוספת אבל המילה האחרונה הייתה של נור ביסאן (87') שניצח את המשחק.

שמשון כפר קאסם – הכוח רמת גן 2:0 שערים של שרון גורמזנו (33') וסתיו זלאיט (36') עשו אתץ העבודה עבור הכוח.

בית"ר נורדיה – הפועל מחנה יהודה 1:4 ניצחון ענק לירושלמים שנהנו משערים של ליאור אדיקה (6'), נאור אסרף (23'), דייויד גומס (76') ויעקב מזרחי (85') כשפנדל של מאיר אסור בדקה ה-53' רק מצמק את התוצאה.

המשחקים בין עירוני קרית גת למכבי יבנה ובין מכבי שעריים לקביליו יפו הסתיימו ב-0:0.

צפון

הפועל הרצליה – מ.ס. טירה 4:2 שלום אדרי (9' ו-32') וניר עזריה (17') דאגו שכבר במחצית הראשונה לא יהיה ספק לגבי זהות המנצחת. עזריה עוד הוסיף את השני שלו בדקה ה-55' וטירה הלכה לישון מה שאפשר להרצליה להבקיע פעמיים בדקות הסיום (עומר כהן 86' וטרס שנקולבסקי 89').

הפועל כאוכב – הפועל בקה אל גרבייה 2:0 שערים של אוהדי קדוסי (42') ומחמוד עבאס (59') עשו את העבודה עבור בקה.

הפועל אום אל פאחם – הפועל כפר כנא 1:3 מוחמד ג'בארין כבש ראשון עבור המקומיים (32') אך פאיק מחאמיד (34') השווה. מועמר קרקרה (40') הוריד את המארחת ליתרון במחצית ובדקה ה-46' כבש את השני שלו כדי לבסס את הניצחון.

הפועל בני זלפה – עירוני נשר 0:3 שערים של שלומי מראד (7'), עדאוי מחאמיד (66') ובלאל סבע (80'9 השאירו את הנקודות בבית.

המשחקים בין הפועל רובי שפירה לעירוני קרית אתא, בין עירוני טבריה להפועל מגדל העמק ובין מכבי צור שלום להפועל ירושלים הסתיימו ב-0:0.

ליגה ב'

דרום א'

שמשון ת"א – בית"ר פ"ת 0:3 רפי סגל (45'), נאור יצחק הלוי (71') ואיתי נייברג (88') כבשו.

בית"ר ר"ג – הפועל קרית אונו 0:2 המקומיים ניצחו הודות לשערים של מוחמד כטארי (24') ומוחמד שרבוש (90').

הפועל כפר קאסם – אורתודוסקים יפו 1:4 עלא עראר (14' ו-64'), סהר אזולאי (34') ומוחמד אבו ע'אנם (58') הבקיעו עבור המארחת, סעיד ג'רבוע (74'-בפנדל) רק צימק ליפו.

עירוני בית דגן – הפועל כפר ברע 3:6 לבית דגן: דוד קראינסקי (3'), אלמוג סמט-כהן (16'-בפנדל ו-71')), גל גוטליב (20'), אדיר מנשה (45') ואילן כהן (90'), לכפר ברע: מוחמד רייאן (73'), עומר עראקי (75') ומוחמד חמאד (90+2').

בני ג'ת – עמישב פ"ת 0:2 שערים של עידו אביטן (30') ועירון כהן (90') נתנו את הניצחון.

הפועל הוד השרון – צעירי טייבה 2:1 להוד השרון: תומר חן (48'), לטייבה: בן עטיה (83') ויעקוב דומר (90').

עירוני אור יהודה – שמשון טייבה 1:3 לאור יהודה: ארנון טמיר (29'), יוסף אבו לבן (34') ומתן ארביב (66'), לטייבה: מוסטפא שיח יוסף (76').

נחלת יהודה – רו"ח ת"א 0:3 אבו פרטיי סנדו (35'-בפנדל), טל פלקה (48') וגיא יפת (57') הבקיעו.

דרום ב'

בית"ר קרית גת – שיכון המזרח 4:2 לק"ג: שמר שלמה (33' ו-71'), לשיכון: רביד בוניק (9'), ניב ברששת (16') ושמואל בן חמו (26' ו-90').

עירוני מודיעין – מ.ס. כסייפה 0:2 עומר טולדו (75') וליעד עובד (78').

בני אילת – מ.ס. דימונה 1:1 לאילת: דניאל אלמלח (60'), לדימונה: עמית דבאי (83').

בני יצ'לאל – מ.ס. ב"ש 2:0 יקיר משה אזולאי (37') ועלי אבו עביד (82'-עצמי).

בית"ר מעלה אדומים – הפועל לוד 0:5 ווטטו קבדה (32'), דביר ברוך (56' ו-75'), דוד צור (61') ומאיר צור (84').

בית"ר גבעת זאב – עירוני נתיבות 1:0 אליאב אלון (22').

עירוני שדרות – הפועל ירוחם 0:1 רפי עמוס (64'-בפנדל).

עירוני קרית מלאכי – מכבי אשדוד 3:1 למלאכי: עומר שוורץ (78'), לאשדוד: נדב עמר (32'), יאיר כהן (58') והישאם אזברגה (65').

צפון א'

בית"ר נהריה  – בני כאבול 1:0 מהדי ואכד (87').

הפועל בוענייה – אלנהאדה נצרת 0:1 פראס גנאים (53').

אח"י עכו – בני נחף 1:2 לעכו: פאהד חסון (8') ואחמד עלי (81'), לנחף: עובאדיה רפאעי (79').

איחוד מג'ד אל כרום – אחווה ירכא 0:4  פואד עדנאן (14'), דודו אפללו (63') וחסן מנאע (65' ו-70').

מכבי טמרה – צעירי כפר כנא 1:4 לטמרה: אחמד חג'יר (23' ו-33') ועודאי דראושה (58' ו-73'), לכ"כ: מוחמד מחאמיד (15').

אחווה כפר מנדה – צעירי טמרה 2:6 לכ"מ: מוחמד זידאן (28'), יניב דרעי (36'), חאלד מונדיה (44'), עלי חביבאללה (55' ו-60') ומוחמד אבו-ריא (66'), לטמרה: מוחמד סובח (17') ומוחמד אבו אל היג'א (84').

צפון ב'

הפועל טירת הכרמל – הפועל דליית אל כרמל 1:1 לטירה: רז לב טוב (71'), לדליה: איל חלבי (80').

הפועל סנדלה – מכבי נוג'ידאת 2:0 מוחמד עומרי (25') ומוחמד נסאר (90').

הפועל בית שאן/מסילות – איחוד בני בקה 3:2 לב"ש: נועם יונה (23') ואייל ברזני (90+3'-בפנדל), לבקה: אמיר טיארה (3'), אברהים מואסי (14') ואיתי אוחיון (87').

הפועל רמות מנשה/מגידו – בני פורדיס 1:1 למגידו: ארז יוסף (77'), לפורדיס: חומחד טאהא (17').

בני ערערה/עארה – בני כפר קרע 2:2 לערערה: וליד סידאוי (24') ומג'ד ג'יש (55'), לכ"ק: מוחמד מסארוה (22') ואחמד אבו פול 90+3').

בני מוסמוס – בני ריינה 0:1 מוחמד כבהה (20').

ליגה ג'

גליל עליון

הפועל תרשיחא – אחווה סכנין 5:1 לתרשיחא: מוחמד עומר (38'), לסכנין: מוחמד שחאדב (18' ו-28'), יוסף גנאים (60' ו-75') ובאדי חלאילה (80').

הפועל דיר חנא – צעירי סכנין 3:0 אמיר גנאמה (6'), אמיר טרביה (24') ומחמוד זבידאת (78').

אח"י ביר אל מכסור – בני דיר אל אסד 3:3 לאח"י: חאלד עמרייה (24'), אלעד ונונו (46') ואחמד עיסאוי (80'), לדא"א: הישאם אלג'מל (2', 25' ו-75').

המשחקים בין בני סמיע לבני בענה ובין מכב יעראמשה לבני טובא/זנגרייה נדחו.

גליל תחתון

מכבי כפר מנדא – מכבי קרית ים 2:4 לכ"מ: מוחמד זיאד (25' ו-71'), סאמר זידאן (37') וטאהא זידאן (55'), לק"י: רומן שופלט (2') ונתי אלקיים (80').

מ.ס. שפרעם – מכבי בסמת טבעון 3:1 לשפרעם: מוחמד חאלד (53'), לב"ט: מוחמד טאהא (4'), תאמר זובידאת (22') ומוסא זובידאת (28').

מכבי יפיע – בני שעב 1:2 ליפיע: מוסטפא רחאל (89') ופארס מרג'יה (90+3'), לשעב: איימן חמאד (45').

מ.כ. בוענייה/נוג'ידאת – בית"ר כפר כנא 3:3 לבועיינה: עבד אלהאדי חמודה (1'), רשיד נוג'ידאת (48') ואחמד סלימאן (90+3'), לכ"כ: סאמר ח'שייבון (6') וטארק זריעיני (12' ו-71').

בני ביר אל מכסור – צעירי כעביה 0:3 (טכני).

דרום

מ.כ. אשקלון – מ.כ. ב"ש 1:2 לאשקלון: בן ביטון (19') וטל אמנה (23'), לב"ש: איתמר רשתי (90').

מכבי ירוחם – מכבי ב"ש 4:1 לירוחם: בילאל אבו ג'רדוד (47'), לב"ש: נאוריי בוסקילה (10'), מור סויסה (25'), אברהם חקון (85') ומשה אוחיון (90').

מ.כ. ערד – הפועל שדרות 2:3 לערד: רוני סמאי (26'), מאהר אלחמאדה (63') ותום בן דיין (81'), לשדרות: רותם אלון (40') ויוסי איברהימוב (53'-בפנדל).

עירוני חורה – מכבי דימונה 2:3 לחורה: ראג'י שווארבה (16'-בפנדל), הישאם סראיעה (61') וסאלם אבו אלחסוס (81'), לדימונה: דור אוחיון (72') וסימון שפסה (83').

צעירי רהט – הפועל מטה יהודה 0:1 מוחמד אבו ג'ליון (34').

צעירי אלהושלה – הפועל שגב שלום 1:7 לאלהושלה: עמיר אלהואשלה (33'-בפנדל), ג'הד דבסאן (45' ו-49'), מוסא אבו שריקי (47'), דקל אביטן (50' ו-54') ומחמד אלענאמי (51'), לש"ש: וליד עמראני (48').

יזרעאל

מכבי אום אל פאחם – בית"ר אום אל פאחם 1:1 למכבי: עלי מחאמיד (50'), לבית"ר: מוחמד מחאג'נה (80').

הפועל אלבטוף – צעירי אכסאל 2:5 לאלבטוף: מוחמד רחאל (5' ו-45'), ת'איר אבו חמד (44'), נור פלאח (60') וסורי רחאל (87'), לאכסאל: מחמוד שלדי (18') ונסים דראושה (36').

הפועל עין סהלה – מכבי גבעת אולגה 0:8 חאלד ג'בארין (12' ו-38'), עודאי קבהא (17' ו-20'), עאמר קבהא (32'), מוחמד בדראן (42') ומוחמד קבהא (44' ו-66'-בפנדל).

אלאיתיחאד נצרת – מ.ס. פרדס חנה/כרכור 7:0 אסף אטיאס (1', 49', 69' ו-90+1'), איתי שדה (72'), מאור מלכה (77') ורועי דרעי (81').

המשחקים בין הפועל זרזיר לבני מוקיבלה ובין בני מושריפה לאח"י ערערה/ערה נדחו כאשר המשחק בין מ.ס. כפר קמה לבית"ר עין מאהל לא הגיע לסיומו.

מרכז

עירוני בית שמש – הפועל מבשרת ציון 1:2 לב"ש: נמרוד שמש (48' ו-59'-בפנדלים), למבשרת: כפיר משה (27'-בפנדל).

מ.ס. רמלה – מכבי קרית עקרון 3:1 לרמלה: דור אבינו (5'), לעקרון: ג'וני זיתונה (33') וערן חדד (59' ו-79').

הפועל טירת שלום – מ.ס. רשל"צ 5:0 גטו מיקרו (7'), רועי אסייג (16'), עדי קסלסי (65' ו-75') ומתן קמיאנסקי (77'-בפנדל).

בית"ר גדרה – בני אשדוד 1:1 לגדרה: טום עמר (3'), לאשדוד: עמרי עטיה (90').

בית"ר אשדוד – הפועל גדרה 2:4 לאשדוד: מתן גנון (68'), הדר פולברש (82'), רועי ביסמוט (88') ומתן אילוז (90+6'), לגדרה: אדיר שהרבני (57') וליאור סויסה (65').

בית"ר יבנה – צעירי לוד 0:14 אלנור אלייב (7', 9', 36', 58' ו-80'), שי קחלון (15'), יוגב בנישו (17' ו-21'), שי מור יוסף (20'), אמיל אלייב (32' ו-43'), עידן שטרית (48'), רותם גטניו (72') ויוגב לוגסי (86').

המשחקים בין אשדוד סיטי להפועל מצליח ובין מכבי בת ים להפועל רמלה הופסקו.

שומרון

הפועל קרית ים – בית"ר פרדס חנה 1:1 לק"י: והיב סואעד (53'-בפנדל), לפ"ח: תומר אופגנג (57').

מכבי ברקאי – הפועל קרית חיים 2:0 אוסויו דיבי (30') ואדם סלביאנו (88').

מכבי נווה שאנן – הפועל אור עקיבא 1:2 לנ"ש: איתן יואש (2') ושלומי ביטון (22'), לא"ע: משה רוזוליו (10').

מ.ס. טירת הכרמל – בית"ר חיפה 4:1 לטירה: נתי לוי (89'), לבית"ר: אליאור לוי (9'), אושר איזנקוט (45'), אליהו דרעי (65'-בפנדל) ושלומי חבושה (90'-בפנדל).

מכבי עוספיא – בני קלנסווה 2:1 לעוספיא: לוטפי אבו רוקן (84'), לקלנסווה: מוחמד מחמוד (47') ואמיר תקרורי (70').

בית"ר קרית אתא – בני ג'סר א זרקא 3:0 (טכני).

שרון

צעירי טירה – מכבי כפר יונה 1:2 לטירה: עבד אל חפיז מנצור (12') ומאיסר גאמוס (27'), לכ"י: אופיר חלוואני (82').

בית"ר טוברוק – הפועל אורנית 2:6 לטוברוק: ארי יצחק (1'), ניב אלפי (17', 24' ו-45'), אסף עזרא (26') ועדי ווקנין (40'), לאורנית: יוגב ציפרוט (56') ותומר אג'ובל (84').

הפועל פרדסייה – מ.ס. נתניה 2:2 לפרדסייה: נדב אביטן (78') ואייל ביטון (90+2'), לנתניה: יוסף מולאט (75' ו-90').

מ.כ. כפר קאסם – בני רעננה 4:6 לכ"ק: אברהים עאמר (16', 31', 54', ו-63') ואמין עאמר (70' ו-83'), לרעננה: גיל מועלם (22'), יאיר מלוקה (33'), טל קורקוס (85') וליאב רצאבי (88').

השרון נתניה – ספורטינג ת"א 4:3 לנתניה: עידן ששון (25'), אדם לם (41') ועמרם אוטמזגין (45'), לספורטינג: עומר דייגי (33'-בפנדל), סהר דנן (67' ו-78') ואושר גואטה (90+4').

בני טירה – עירוני אריאל 0:0

המשחק בין הפועל קלאנסווה להפועל ג'לג'וליה נדחה.

תל-אביב

שיכון ותיקים ר"ג – בית"ר עזרא 4:2 לר"ג: איציק לוי (20') ובר יולזרי (55'), לעזרא: יוסף סקא (27'), ליאור ירחי (30'), יחזקאל משיח (37') ויהב כהן (79').

אינטר ת"א – מכבי השקמן/חן 2:2 לאינטר: יוני גולפור (8' ו-52'-בפנדל), לשקמה: שון צופי (21' ו-81').

הפועל רמת ישראל – צפרירים חולון 1:4 לר"י: ניסים פרשה (20'), יניב אבדר (55'-בפנדל), עידן משה (78') ומאור דניאל (90'), לחולון: גדי סולומוביץ' (85'-בפנדל).

מכבי פרדס כץ – מכבי אור יהודה 8:0 רפאל בן חקון (20'), עודד פוזיס (35', 42', 47' ו-75'), שמואל צ'אולקר (53' ו-78') ותומר שומיל (55').

א.ס. חולון – ספרטאק ר"ג 1:3 לחולון: אדיר בלו (20' ו-28') וחיים ברמי (87'), לר"ג: תומר אבדולין (90').

בני יהוד – אליצור יפו 1:16 ליהוד: נדב אשכנזי (12' ו-44'), אלירן מגול (16', 39', 49', 61', 66', 84' ו-90'), עמית מגול (41'), עדי שמאי (54', 72' ו-83'), לירוי נחום (70'), דניאל בחור (77') ועדי בסט (87'), ליפו: סניר בוהדנה (43') .

בית"ר יפו – עוצמה חולון 5:1 ליפו: איציק מימון (6'), לעוצמה: בן דיין (41'), יניב גרוטס (50'), משה בן חיים (65'), בן אלוני (77') ושרון ערבה (79').

המשחק בין הפועל נווה גולן לבין אליצור יהוד נדחה.

מערכת jsport עושה מאמצים לאתר זכויות על תמונות וסרטונים המתפרסמים בו ולהעניק להם קרדיט בולט והוגן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא ניתן לאתר את המקור או שזהותו אינה ידועה, לכן בהתאם לסעיף 27א' לחוק זכויות היוצרים כל אדם הרואה עצמו נפגע עקב בעלות על זכויות היוצרים של תמונה או סרטון מוזמן לפנות אלינו בכתובת המייל  [email protected]

חורן סריבקיאן

כתבה קודמת

פעמיים סילבסטר: בני יהודה ניצחה את מכבי חיפה

הכתבה הבאה

יונייטד עפה, סיטי שייטה ומה בנוגע לווטפורד? הגביע האנגלי סוגר רבע גמר

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *