Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on telegram
Share on email

אחרי הארכה: חולון ניצחה את גלבוע גליל, נס ציונה הביסה את באר שבע.

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on telegram
Share on email

לאחר שאתמול ניצחה הפועל אילת את הפועל ירושלים, משחקי המחזור השביעי בליגת ווינר סל נמשכו הערב (ראשון) עם 2 משחקים מעניינים; במוקד ניצחה הפועל חולון את גלבוע גליל 112:106 בהיכל טוטו לאחר 45 דקות, כשבמשחק השני נס ציונה הביסה את הפועל באר שבע 105:84.

הפועל חולון (5-2)- גלבוע\גליל (5-2): 112:106:

מעטים האנשים שהאמינו ערב פתיחת העונה שגלבוע\גליל תציג כדורסל כל כך טוב ותגיע למחזור השביעי שהיא במקום הראשון, לאחר ניצחונות על הפועל ירושלים ומכבי ת"א. עם חמישה ניצחונות רצופים, החניכים של אריאל בית הלחמי הגיעו הערב להיכל טוטו בחולון במטרה להמשיך את המומנטום המוצלח, כשבית הלחמי קיבל את יחזקל סקוורר שחזר מפציעה. מנגד, החניכים של דן שמיר הגיעו עם ארבעה ניצחונות ו-2 הפסדים, כשבמחזור הקודם הם נחלו תבוסה כואבת למכבי ת"א 99:66. דקוואן ג'ונס המעולה נפצע בקרסול ולא עמד לרשות שמיר, כשקליין ו-וואיט שיחקו לאחר שחזרו בשבוע שעבר מפציעות.

מפתיחת המשחק גלבוע הובילה ושיכנעה יותר, אך מומנטום צהוב בסוף הרבע הרביעי בהובלת וולדן ושמחון קבע הארכה. דן שמיר יכול להיות מעודד מקאליף וואייט ששיחק סוף סוף כמו שמצופה ממנו וחזר לעצמו מהפציעה. עמית שמחון המשיך להציג שורה סטטיסטית נהדרת, וקורי וולדן שוב היווה את הג'וקר שעולה מן הספסל. למרות זאת, שבוע אחר שבוע חולון נגררת למשחקים צמודים וניצחונות קשים, כך שבאותה מידה יכלו הצהובים להיות במאזן שונה לגמרי. מנגד, האדומים מהגלבוע המשיכו להרשים עם כדורסל יפה וחלוקה סטטיסטית יפה, כשבראיינט קרופורד בולט מעל כולם עם 35 נקודות, ג'יימס קלי הרשים עם 20  ו-10 ריבאונדים, ווטינגטון עם 12 ושוכמן עם 14.

מהלך המשחק:

הישארו מעודכנים

אל תפספסו, הרשמו עכשיו לניוזלטר שלנו וקבלו את הכתבות והעדכונים הכי חמים ישירות למייל.
מילר מול הרוש. משחק נפלא שלו מנהלת הליגה)

רבע ראשון:

חולון פתחה עם שמחון וואיט, וולדן, קליין ואטקינס. גלבוע עלתה עם שוכמן, קרופורד, וויטינגטון, ארצי וקלי .
עמית שמחון קלע את הנקודות הראשונות, אך קלי החזיר עם סל משלו. שוכמן קלע שלשה, וארצי הוסף סל ועבירה.שמחון החזיר עם 2 בליי-אפ, אך וויטינגטון הוסיף 2 בדאנק מרשים.  וואיט ואטקינס קלעו 4 רצופות, 12:10 אדום 5:01 לסיום. שמחון צלף שלשה והעלה את חולון ליתרון, אך שוכמן החזיר עם שלשה משלו. דן

 

שמיר הזעיק טיים- אאוט, ובחזרה ממנו קרופורד קלע 2 מהעונשין. וולדן קלע שלשה, אך קלי החזיר מהצד השני. שון ג'ונס קלע 2, וואיט קלע שלשה, 21:20 צהוב, 2:51 לסיום. שוכמן קלע 2 עונשין, מילר הוסיף 2 בדאנק. שון ג'ונס קלע מהעונשין מן העבר השני, וויטינגטון החזיר מהצד השני. קרפלס קלע 2 מחצי מרחק, אך הרוש להט עם 2 שלשות.

רבע שני:

פניני קלע שלשה, וולדן הוסיף עוד אחת. מן העבר השני מילר קלע אחת משלו, אך הרוש החזיר עם 2 נקודות משלו. ווטינגטון קלע 2 בדאנק מרשים. ווטינגטון קלע עוד אחת מהעונשין, 40:38 לחולון 5:41 למחצית. הרוש קלע עוד שלשה, וויטינגטון קלע 2 מהעונשין. מילר קלע 2 נקודות בקפיצה מרשימה. וואייט קלע 2 נקודות, סחט עבירה וקלע מהעונשין, אך קרופורד קלע 4 רצופות. פסק זמן של דן שמיר, שוויון 46. קלי וקרופורד קלעו 4. וולדן קלע 2 מהעונשין, אך קלי החזיר מן העבר השני. קרופורד הוסיף עוד 2, 55:48 אדום 1:04 למחצית. קרופורד הוסיף עוד 2, אך קליין החזיר עם אחת מהעונשין. 57:49 לגלבוע בהפסקה.

שמחון עולה לסל, משחק טוב שלו. (מנהלת הליגה) וקלע מהעונשין.

רבע שלישי:

ארצי קלע 2 בליי אפ והוסיף אחת מהעונשין, ג'ונס השיב לו ב2 נקודות משלו. קרופורד סחט עבירה טכנית מפניני ודייק מהעונשין, אך אסיסט של פניני לוולדן צימק. ארצי קלע שלשה, אך שמחון המשיך לבלוט עם 2 בליי- אפ. שון ג'ונס קלע 4 רצופות, רק 67:62 לגלבוע, 5:40 לסיום הרבע. המומנטום נמשך, וולדן קלע 2, אך קרופורד הרגיע עם 2 קליעות עונשין ו-2 רגילות. וואייט צלף שלשה וקלע מהעונשין, רק 72:70. מילר קלע 2, סחט עבירה ודייק מהעונשין.קרופורד הוסיף עוד 2 בדאנק, אך שמחון צלף שלשה.  ואייט שוב הוריד ל-2 חצי דקה לסיום המחצית, אך אסיסט גדול של קרופורד סידר לקלי דאנק שסגר את הרבע, 79:75 לגלבוע לקראת רבע רביעי צמוד.

רבע רביעי:

שוכמן קלע שלשה, הרוש החזיר עם 2 מהעונשין. מנגד, קלי דייק גם הוא ב-2 זריקות עונשין. אסיסט יפה של מילר סידר לקרופורד סל קל, כשקרפלס קולע סל וסוחט עבירה. קליין קלע 2. שמחון צלף שלשה חשובה, 90:84 אדום 4:17 לסיום. קאליף וואייט הוסיף 2, רק 4 הפרש. המומנטום נמשך, טי ג'יי קליין קלע בפולו, סחט עבירה וקלע מהעונשין. גלבוע המשיכה לאבד, אך שמחון פיספס הזדמנות לעלות את חולוניה ליתרון, כשוויבינגטון העניש עם דאנק מהעבר השני. וויטינגטון קלע עוד 2 נקודות חשובות ונתן קצת אוויר לבית הלחמי וחניכיו. קאליף וואייט סחט עבירה בזריקה לשלוש, ודייק בשלושת הזריקות, רק 2 לגלבוע. אסיסט של קליין סידר לג'ונס סל קל שקבע שווייון 94, 1:23 לסיום. קלי ושמחון החליפו סלים, שוויון 96, בדרך להארכה.

וויטינגטון בדרך לעוד דאנק. (מנהלת הליגה)

הארכה:

פניני קלע 2, אך קלי קבר שלשה בצד השני. פניני קלע שלשה גם הוא. קרופורד קבר שלשה ענקית שצימקה ל-1 בלבד, אך אטקינס קלע סל, סחט עבירה, וקלע מהעונשין. וואייט דייק ב-2 מהעונשין, אך קרופורד צתלף שלשה. וואייט סגר את הסיפור עם 2 קליעות עונשין, 112:106 צהוב בסיום.

 

 

עירוני נס ציונה (2-5)- הפועל באר שבע(3-3): 84:105:

לאחר פתיחת העונה הטובה של עירוני נס ציונה באירופה, הציפיות מהקבוצה עלו לשמיים, אך בפועל הקבוצה איכזבה והגיעה למשחק כשהיא עם 5 הפסדים רצופים. הערב הגיעו החניכים של זילברשטיין רעבים מתמיד, ולקחו את הניצחון החשוב. מנגד, העולה החדשה הצליחה להרשים מפתיחת העונה כשהיא מנצחת שלושה משחקים ומפסידה ב-2, אך ערב רע של הגבוהים שלה מנע ממנה ניצחון. מהפתיחה נס ציונה הייתה עדיפה על החניכים של רמי הדר כשדקוואן קוק הרבה לקלוע שלשות באחוזים יפים. כריס דואי וגארי בראון סיפקו גם כן משחק יפה עם 18 ו-19 נקודות בהתאמה. מנגד, דווקא אחרי פתיחת עונה טובה הגיעה באר שבע במטרה להמשיך את המומנטום, אך ערב רע של הזרים שלה, למעט כריסטון שהיה נפלא כתמיד עם 18 נקודות מנע ממנה את הניצחון. בשבוע הבא תחזור הקבוצה להיכל הקונכיה כשהיא תארח את הפועל ירושלים במשחק קשה. נס ציונה תצא למשחק חוץ מול הפועל תל אביב המתחדשת, לא לפני שתטוס לפרדוביס למשחק במסגרת היורופקאפ.

משחק יפה של הכתומים בלב המושבה (מנהלת הליגה)

 

 

 

 

רגע לפני שאתם הולכים

אנחנו שמחים שקראת את הכתבה הזו, ומקווים שהיא עניינה אותך. אנחנו ב-JSPORT משקיעים מאמצים רבים כדי להביא לכם את התוכן האיכותי, האמין והכי מהר. אין מאחורינו טייקונים ובעלי עניין, אנחנו עובדים קשה כדי להביא לכם את התוכן הכי איכותי שיש בלי שום אינטרסים. כל שיש לנו הוא את הגולשים, אתם, שמחזיקים אותנו בתרומות שלכם. אז אם אהבתם את התכנים שלנו, נשמח אם תשקלו להצטרף אלינו ולתמוך בנו בהמשך הפעילות.

מערכת jsport עושה מאמצים לאתר זכויות על תמונות וסרטונים המתפרסמים בו ולהעניק להם קרדיט בולט והוגן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא ניתן לאתר את המקור או שזהותו אינה ידועה, לכן בהתאם לסעיף 27א' לחוק זכויות היוצרים כל אדם הרואה עצמו נפגע עקב בעלות על זכויות היוצרים של תמונה או סרטון מוזמן לפנות אלינו בכתובת המייל  [email protected]

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

עכשיו בכותרות

עקבו אחרינו

פרסומת

סקר

מי הקבוצה התעפיל מליגה ב' צפון א' לליגה א' ?

כתבות אחרונות