הגרלת מוקדמות המונדיאל 2018

רוב הנבחרות הורגלו הערב למשחקי מוקדמות מונדיאל 2018 שייערך ברוסיה.

הנבחרות האפריקאיות, אירופאיות ונבחרת צפון ומרכז אמריה גילו מי יהיו יריבותיהן בשלבים הבאים של המוקדמות כאשר באסיה ואוקיאנה המוקדמות כבר באמצע הדרך וההרגלה ידועה. בדרום אמריקה נערך בית אחד שכולל את כל הנבחרות המתכונת ליגה ומה שהגרילו היום היו רק סדרי המשחקים של הנבחרות. להלן תוצאות כל ההגרלות של הבתים.

אירופה:

בית א'
הולנד
צרפת
שבדיה
בולגריה
בלרוס
לוקסמבורג

 

בית ב'
פורטוגל
שוויץ
הונגריה
איי פארו
לטביה
אנדורה

 

בית ג'
גרמניה
צ'כיה
צפון אירלנד
נורבגיה
אזרבייג'אן
סן מרינו

 

אלופת העולם תרצה להגן על התואר. אבל קודם כל יש מוקדמות. (צילום :REUTERS)
אלופת העולם תרצה להגן על התואר. אבל קודם כל יש מוקדמות. (צילום :REUTERS)
בית ד'
ווילס
אוסטריה
סרביה
אירלנד
מולדובה
גאורגיה

 

בית ה'
רומניה
דנמרק
פולין
מונטנגרו
ארמניה
קזחסטאן

 

בית ו'
אנגליה
סלובקיה
סקוטלנד
סלובניה
ליטא
מלטה

 

בית ז'
ספרד
איטליה
אלבניה
ישראל
מקדוניה
ליכטנשטיין

 

אולי הפעם? הנבחרת של גוטמן תנסה להפתיע (צילום : ערן לוף)
אולי הפעם? הנבחרת של גוטמן תנסה להפתיע (צילום : ערן לוף)
בית ח'
בלגיה
בוסניה
יוון
אסטוניה
קפרסין

 

בית ט'
קרואטיה
איסלנד
אוקראינה
טורקיה
פינלנד

 

אפריקה:

סיבוב 1:

סומליה נגד ניז'ר

דרום סודאן נגד מאוריטאניה

גמביה נגד נמיביה

סאו טומה א פרינסיפה נגד אתיופיה

צ'אד נגד סיירו לאונה

קומורוס נגד לסות'ו

דג'יבוטי נגד סוואזילאנד

ארית'ראה נגד בוצוואנה

סיישל נגד בורונדי

ליבריה נגד גינאה-ביסאו

הרפובליקה המרכז אפריקנית נגד מגדסקאר

מאוריציוס נגד קניה

טנזניה נגד מלאווי
סיבוב 2:

סומליה/ניז'ר נגד קמרון

דרום סודאן/מאוריטאניה נגד טוניס
גמביה/נמיביה נגד גינאה

סאו טומה אה פרינסיפה/אתיופיה נגד קונגו

צ'אד/סיירו לאונה נגד מצרים

קומורוס/לסות'ו נגד גאנה

גרנט וגאנה. הגרלה קלה בסיבוב השני (צילום יח"צ)
גרנט וגאנה. הגרלה קלה בסיבוב השני (צילום יח"צ)

דג'יבוטי/סוואזילאנד נגד ניגריה

ארית'ראה/בוצוואנה נגד מאלי

סיישל/בורונדי נגד הרפובליקה הדמוקראטית של קונגו

ליבריה/גינאה-ביסאו נגד חוף השנהב

הרפובליקה המרכז אפריקנית/מגדסקאר נגד סנגל

מאוריציוס/קניה נגד קאבו וורדה

טנזניה/מלאווי נגד אלג'ריה

סודן נגד זמביה

לוב נגד רואנדה

מרוקו נגד גינאה המשוונית

מוזאמביק נגד גאבון

בנין נגד בורקינה פאסו

טוגו נגד אוגאנדה

אנגולה נגד דרום אפריקה

 

אוקיאניה:

הסיבוב ראשון ייערך במסגרת ליגה בין סמואה האמריקאית, איי קוק, סמואה וטונגה.

הסיבוב השני יכלול 2 בתים:

בית א'
ניו קלדוניה
איי שלמה
המנצחת של סיבוב 1
פפואה ניו גינאה

 

בית ב'
טהיטי
ניו זילנד
פיג'י
ונואטו

 

ניו זילנד וההאקה המפורסמת. הדרך ל (אולי) עלייה למונדיאל תהיה ארוכה (צילום :יח"צ)
ניו זילנד וההאקה המפורסמת. הדרך ל (אולי) עלייה למונדיאל תהיה ארוכה (צילום :יח"צ)

צפון ומרכז אמריקה:

סיבוב 3:

קוראסאו נגד אל סלבאדור

קנדה נגד בליז

גרנדה נגד האיטי

ג'מייקה נגד ניקאראגוואה
סיינט וינסנט והגרנדין נגד ארובה

אנטיגווה וברבודה נגד גוואטמלה

סיבוב 4:

בית א'
מקסיקו
הונדורס
בליז/קנדה
אל סלבדור/קוראסאו

 

מאמן קוראסאו פטריק קלייברט. יקווה להפתיע. (צילום יח"צ)
מאמן קוראסאו פטריק קלייברט. יקווה להפתיע. (צילום יח"צ)
בית ב'
קוסטה ריקה
פנמה
גרנדה/האיטי
ג'מייקה/ניקראגווה

 

בית ג'
ארה"ב
טרינידד וטובאגו
סיינט וינסנט/ארובה
אנטיגווה/גוואטמלה

 

מערכת jsport עושה מאמצים לאתר זכויות על תמונות וסרטונים המתפרסמים בו ולהעניק להם קרדיט בולט והוגן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא ניתן לאתר את המקור או שזהותו אינה ידועה, לכן בהתאם לסעיף 27א' לחוק זכויות היוצרים כל אדם הרואה עצמו נפגע עקב בעלות על זכויות היוצרים של תמונה או סרטון מוזמן לפנות אלינו בכתובת המייל  [email protected]

חורן סריבקיאן

כתבה קודמת

הדרך אל הגמר

הכתבה הבאה

בנתניה תוכתר האלופה

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *