גרנד סלאם אבו דאבי: סיכום היום השני

אחרי שהמשלחת הציגה אתמול יום נהדר עם שתי מדליות, היא המשיכה את היכולת הטובה עם שני קרבות על מדליות ארד, טוהר בוטבול ניצח את האלוף האולימפי (במשקל עד 66 ק"ג) בדרך לפודיום. רותם שור הפסידה את הקרב על הארד אחרי שהציגה יכולת מולה במהלך היום. מחר ינעלו את ההשתתפות של המשלחת בתחרות ירדן מאירסון, פיטר פלצ'יק ואורי ששון.

רותם שור (63- ק"ג) פגשה בסיבוב השני את אמי ליווסי הבריטית. הישראלית הייתה טובה יותר ותקפה אך לא הצליחה להשיג ניקוד. אמי קיבלה שידו שלישי 1:14 לסיום ששלח את שור לסיבוב הבא. ברבע הגמר מול אגטה אוזדובה הפולנייה, הקרב היה שקול כששתי היריבות לא היו חדות מספיק ולא הצליחו להשיג ניקוד. 39 שניות לסיום אגטה השיגה וואזארי ממנו המשיכה לבריח וניצחון ששלח את שור לבית הניחומים. בבית הניחומים מול ולמטינה קוסטנקו הרוסייה, שור פתחה את הקרב מעולה והשיגה וואזארי פחות מדקה מהפתיחה. כחצי דקה לאחר מכן הישראלית השיגה וואזארי נוסף. רותם שלטה בקרב אך הרוסייה הצליחה לצמק עם וואזארי 52 שניות לסיום אך זה לא הספיק והישראלית העפילה לקרב על המקום השלישי. בקרב על הארד מול קתרין, האוסטרית המדורגת ראשונה בתחרות ושלישית בעולם, הישראלית ניסתה לתקוף אך האוסטרית זרקה אותה באיפון דקה ו-42 שניות מהפתיחה. רותם מסיימת את התחרות במקום החמישי.

טוהר בוטבול (73- ק"ג) פגש בסיבוב השני את רשאד המקומי. טוהר פתח את הקרב מעולה והשיג וואזארי מהיר. כשתי דקות לסיום בוטבול הצליח לרתק את רשאד בדרך לניצחון. בסיבוב השלישי מול ירסיל סקנולי הקזחי כשתי דקות לסיום הקזחי השיג וואזארי מפתיע. בוטבול הגיב עם איפון ששלח אותו לרבע הגמר. ברבע מול דניס, הרוסי פתח את הקרב טוב יותר אך לא הצליח להשיג ניקוד. בהמשך הקרב התאזן אך שני היריבים לא הצליחו לסכן אחד את השני. כ-10 שניות לסיום טוהר השיג וואזארי שהעניק לו ניצחון בסיום. בחצי הגמר מול מוסה מוגושקוב הרוסי, סגן אלוף אירופה פתח את הקרב טוב יותר וניסה לרתק את בוטבול שחמק. הרוסי היה מסוכן יותר אך לא הצליח להשיג ניקוד הקרב עבר לגולדן סקור שם אחרי 1:22 מוגושקוב השיג וואזארי ששלח את טוהר לקרב על המקום השלישי. בקרב על הארד מול פביאו בסילה האלוף האולימפי במשקל עד 66 ק"ג, שני היריבים הציגו קרב שקול. טוהר ניסה לתקוף אך לא הצליח להשיג אחיזה נוחה והקרב עבר לגולדן סקור שם טוהר השיג וואזארי שהבטיח לו את מדלית הארד.

שגיא מוקי (81- ק"ג) פגש בסיבוב הראשון את חקימוב. שני היריבים הציגו קרב שקול. כדקה לסיום חקימוב השיג וואזארי שהעיר את הקרב. מוקי השיג וואזארי כחצי דקה לסיום ובתום 4 דקות הקרב עבר לגולדן סקור שם אחרי 14 שניות מוקי השיג וואזארי נהדר וניצחון. בסיבוב השני מול פרנק דה וויט, ההולנדי תקף אך לא היה חד מספיק ובתום 4 דקות ללא הכרעה הקרב עבר לגולדן סקור שם אחרי 1:47 מוקי קיבל שידו שהעניק ניצחון להולנדי וסיים את התחרות שלו.

מערכת jsport עושה מאמצים לאתר זכויות על תמונות וסרטונים המתפרסמים בו ולהעניק להם קרדיט בולט והוגן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא ניתן לאתר את המקור או שזהותו אינה ידועה, לכן בהתאם לסעיף 27א' לחוק זכויות היוצרים כל אדם הרואה עצמו נפגע עקב בעלות על זכויות היוצרים של תמונה או סרטון מוזמן לפנות אלינו בכתובת המייל  [email protected]

תהל עמר

כתבה קודמת

ציד דולפינים-סיכום פוטבול יום חמישי

הכתבה הבאה

פסגה ירוקה

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *