נמוכות: אדומים דרסו את מחנה יהודה

כשאנחנו מתחילים כבר את חודש מרץ מלא ההכרעות, קבוצות הליגות הנמוכות סידרו לנו יופי של דרמות כבר מעכשיו והמאבקים על העלייה והירידה יימשכו בעור שיניהם של לא מעט קבוצות.

ליגה א'

דרום

הכוח עמידר ר"ג – הפועל כפר שלם 0:2 מוטי אוחיון (50') ושרון גורמזנו (52') כבשו להכוח.
מגרש
משחקמחנה יהודה – "אדומים" אשדוד 7:0 רחמים צ'קול (1',30', 52' ו-75') עידן שריקי (35' ו-72') ועמירן ביטון (63') מצאו את הרשת.
מגרש
משחק
מגרש
משחקמ.כ. חולון – עירוני קרית גת 1:2 שערים של מאור לובין (6') ויבלטאל טוואבה (36') הספיקו למארחת כאשר שער מצמק של אדי אדרי (61') לא שינה דבר.
מגרש
משחקקביליו יפו – בית"ר כ"ס 0:3 גלעד עוזיאל (35') וצמד של יוסי סלליך (78' ו-81') עשו את העבודה עבור קביליו. 
מגרש
משחקמכבי יבנה – מכבי שעריים 0:1 יבנה ניצחה משער בודד של משה אבוחסרה בדקה ה-27'.
מגרש
משחקמ.ס. כפר קאסם – הפועל אזור 0:3 יוסף אסייג (46'), ירדן כהן (61') וגיא גומברג (90+1') השלימו מחצית שניה נהדרת עבור המוליכה.
מגרש
משחקמכבי הרצליה – שמשון כפר קאסם 1:1 להרצליה: ברק לביא (87'), לשמשון: סיראז' נסאר (60'-בפנדל).
הפועל בקעת הירדן – בית"ר נורדיה 0:0

 

צפון

מכבי קרית אתא – הפועל כאוכב 2:2 לק"א: שלמה בן עשור (17' ו-59'), לכאוכב: חומחד סייד אחמד (8') ויזאן נאסר (90+6').
מגרש
משחקמ.ס. טירה – עירוני טבריה 2:2 לטירה: בר אל סברי (70') ועמאר מנצור (90+7'-בפנדל), לטבריה: שאקר סאקר (90+1') וחן ידען (90+5')
מגרש
משחקהפועל ירושלים – בני זלפה 2:2 איתמן כהן (31'-בפנדל) וסעיד דיאב (60') כבשו עבור האורחים אבל ברק מימון ענה בצמד (71' ו-77') והשאיר נקודה בירושלים.
מגרש
משחקהפועל מגדל העמק – הפועל כפר כנא 1:3 למגדל: אביב כהן (31' ו-54'-בפנדל) ואופק מלול (73'), לכ"ק: מוחמד פודי (37').
מגרש
משחקעירוני נשר – הפועל הרצליה 2:0 אושר טפירו (78') ועידן גמליאל (86') כבשו.
מגרש
משחקהפועל בקה אל גרבייה – אסי גלבוע 0:1 אוהד קדוסי ניצח את המשחק בדקה ה-53' עבור בקה.
מגרש
משחקהפועל אום אל פאחם – הפועל רובי שפירא חיפה 1:2 לאא"פ: מועמר קראקרה (21' ו-72'), לרובי: אבי מלכה (77').

 

ליגה ב'

דרום א'

בני ג'ת – רו"ח ת"א 1:0 אורן כוכבי (75').
מגרש
משחקבית"ר פ"ת – עיורני אור יהודה 5:0 יוסף אבו לבן (9' ו-55'), ארנון טמיר (27'-בפנדל), גיל גילקרוב (40') ואלירן שערי (61').
מגרש
משחקצעירי טייבה – נחלת יהודה 1:1 לטייבה: אמיר בדיור (8'), לנחלה: נתנאל ניסני (88'-עצמי).
מגרש
משחקהפועל קרית אונו – עירוני בית דגן 0:2 מאיר דרעי (65'-בפנדל) ואורן שירי (79').
מגרש
משחקבני יפו – הפועל הוד השרון 2:3 ליפו: בני אלפסי (51'), לואי אבו גאנם (64'-בפנדל) וזכריה קורדי (90+4'), להוד השרון: תמיר חלף (34') ודן קובלסקי (75').
מגרש
משחקבני טייבה – בית"ר ר"ג 2:0 אוריאן יעקב (35') ובר אהרוני (81').
מגרש
משחק
מגרש
משחקמכבי עמישב פ"ת – שמשון ת"א 8:1 לעמישב: אור גירו (66'), לשמשון: נאור יצחק הלוי (7', 60'), רפי סגל (55', 69' ו-72'), קורל אזולאי (57'), עומרי פרל (75') ואיתי נייברג (80').

הפועל כפר ברא – הפועל כפר קאסם 0:0

דרום ב'

מ.ס. באר שבע – בני אילת 1:3 לב"ש: עומר פרץ (28'), נתנאל פקדו (57') ומתן שריקי (77'), לאילת: אופק בלסאן (79').
מגרש
משחקשיכון המזרח – עירוני מודיעין 1:0 שחק בן שבת (1').
מגרש
משחקהפועל ירוחם – בית"ר מעלה אדומים 2:4 לירוחם: אלירן וסקר (30' ו-38'-בפנדל), משה אביטן (87') ומתן אפריאט (89'), למעלה: מוחמד מנצור (41' ו-44').
מגרש
משחקהפועל לוד – בית"ר גבעת זאב 1:3 ללוד: נתנאל ניגרקר (18'), אוריאן ארוטנג' (34') ויוני קים (59'-עצמי), לגבעה: אריאל גינדבורג (90').
מגרש
משחקמ.ס. כסייפה – בני יצ'אלאל 1:1 לכסייפה: שמעון אלקבץ (82'), ליצ'לאל: יונס מנגיסטו (15').
מגרש
משחקמכבי נתיבות – מכבי קרית מלאכי 3:1 לנתיהות: ירין אבוקסיס (48'), למלאכי: אריאל טרבלסי (69' ו-81') ובר סויסה (90+3').
מגרש
משחק
מגרש
משחקמ.ס. דימונה – מכבי שדרות 5:0 אביאל אפנגר (1'), רותם מרום (11'), אופיר נסימי (76'), עופר אברה (85'-בפנדל) ואופק זרביב (90').

מכבי אשדוד – בית"ר קרית גת 0:0

צפון א'

אחווה ירכא – בית"ר נהריה 4:0 מריק שמחייב (19'), אליאס חורי (54' ו-55') ורון בן בסט (80').
מגרש
משחקבני "ממבע"  – סקציה מעלות 1:3 לממב"ע: עאמר אבו ג'בל (25' ו-82') וערבי סלאלחה (90+5'), למעלות: איתן אדרי (76').
מגרש
משחקבני נחף – מכבי טמרה 2:0 עודאי דראושה (10'-בפנדל) ועלי זבידאת (53').
מגרש
משחקבני כאבול – אח"י עכו 0:3 עלי עוסמאן (23'), מחמוד אבראהים (45') ומהדי ואכד 46').
מגרש
משחקצעירי טמרה – הפועל בועיינה 2:0 פראס גנאים (8'-בפנדל) ונאג'י אבו ג'בל (76').
מגרש
משחקאלנהדה נצרת – בני מג'ד אל כרום 2:0 פואד עדנאן (51') ודודו אפללו (58').

 

צפון ב'

בני פרדיס – הפועל טירת כרמל 1:1 לפרדיס: מוחמד עקל (60'), לטירת הכרמל: ראזי מנסור (55').
מגרש
משחק
מגרש
משחק
מגרש

משחק

אח"י איכסל – בני מוסמוס 2:1 לאיכסל: סלאם דראוושה (22'), למוסמוס: היתם מחאג'נה (11') ומוחמד כבהה (16').

מגרש
משחקבני בקה – הפועל סנדלה 0:2 איתי אוחיון (57') ואדם זידאן 70').
מגרש
משחקהפועל דליית אל כרמל – בני ערערה/עארה 4:0 עותמאן ג'ראבה (26'), מג'ד ג'יש (40'), עומר מחאג'נה (45') ווליד צידאוי (90').

הפועל בית שאן/מסילות – בני ריינה 0:0

מכבי נוג'ידאת – מ.ס. דבוריה 0:0

ליגה ג'

גליל עליון

מגרש
משחקאחווה שעב – הפועל נהריה 2:1 לשעב: אבירם אזולאי (87'), לנהריה: אושרי חן (4') ואליאור בן חמו (77').
מגרש
משחקמ.ס. חצור הגלילית – אח"י ביר אל מכסור 0:8 אושר אילוז (18'), יאיר שריקי (27', 34' ו-71'), בן שמואלי (44' -78'), מאור בן לולו (52') ואיליה זאיקה (88').
מגרש
משחקאחווה סחנין  – מכבי עראמשה 1:5 לאחווה: חאלד בשיר (10'), פאדי חלאילה (39'), מוחמד שחאדה (46' ו-90') ומוחמד אבו יונס (56'-בפנדל), למכבי: ראמי עלי (65').
מגרש
משחקבני דיר אל אסד – הפועל תרשיחא 2:3 לדא"א: עדנאן נעאמה (5' ו-40') ובאסל עקאלי (60'), להפועל: וויסאם חיר (3' ו-70'). 

הפועל דיר חנא – בני בענה (הופסק)

גליל תחתון

מגרש
שעה
משחק
מגרש
משחק
מגרש
משחקאהלי טמרה  – מ.כ. בועיינה/נוג'ידאת 1:3 לטמרה: אחמד אבו רומי (22') וראפת נאטור (24' ו-90'-בפנדל), לנוג'ידאת: אחמד סלימאן (59').
מגרש
משחקמכבי בסמת טבעון – מכבי יפיע 6:4 לב"ט: מוחמד גדיר (11'), אמיר עליסאת (18') וראכן סעדי (25' ו-76'), ליפיע: מוחמד טאהא (14', 65'-בפנדל, 66' ו-75') פארס מרג'יה (15') ומועתז חטיב (89').
בית"ר כפר כנא – צעירי עילוט (הופסק)

צעירי כעביה – מ.ס.שפרעם (נדחה)

מכבי כפר מנדא – בני שעב (נדחה)

דרום

מגרש
משחקהפועל מטה יהודה – צעירי אלהושלה 2:0 עומאר אלעתאמין (2') ודקל אביטן (11')
מגרש
משחקהפועל שדרות  – מכבי אשקלון 1:2 לשדרות: רן תמם (41') ורפאל אלבס (76'), לאשקלון: שלומי ששון (61').
מגרש
משחקמכבי ב"ש – צעירי רהט 1:0 חאלד אבו מדעם (86').
מגרש
משחקמכבי דימונה – מכבי ירוחם 5:1 לדימונה: משה סטקלר (66'), לירוחם: בילאל אבו ג'רדוד (10'), דור דבוש (35') ויבגני פובולוצקי (90, 90+1' ו-90+8')
מגרש
משחקהפועל שגב שלום  – הפועל מרחבים 3:1 לש"ש: אחמד אבו בלאל (7'), למרחבים: שאקר אלגרינאוי (38'), עמית עמר (59') וסהר דוידיין (87').

מ.כ. ב"ש – עירוני חורה 0:0

יזרעאל

צעירי אכסל – עירוני אום אל פאחם 5:1 לאכסאל: מוחמד שלדי (42'), לאא"פ: מאהר ג'בארין (30' ו-57'), ראיד ג'בארין (35'-בפנדל), מוחמד סלאמה (67') ומוחמד ג'בארין (88').
מגרש
משחקמכבי גבעת אולגה – אלאתיחאד נצרת 6:1 לג"א: אבירם זיו (23'), לנצרת: ג'לאל בסול (2'), אמיר ג'ואמיס (32'), חוסאם בוטו (53'), עבד אלוהאב חילו (76') ורביע מג'לי (80' ו-85').
מגרש
משחקמ.ס. פרדס חנה/כרכור – בני מושרפה 0:4 מאור מלכה (13'-בפנדל), אסף אטיאס (25' ו-47') ואלירן קוריצונר (44').
מגרש
משחק
מגרש
שעה
משחק
מגרש
משחקבית"ר אום אל פאחם – מ.ס. כפר כמא 3:1 לאא"פ: נוראדין מחאמיד (79'), לכ"ק: ינאל שווג (36') ושלומי אלבז (43' ו-46').

הפועל אלבטוף  – אח"י ערערה/עארה (הופסק)

בני מוקיבלה – הפועל עין סהלה (נדחה)

מרכז

עירוני בית שמש – בני אשדוד 5:1 לב"ש: נמרוד שמש (85'), לאשדוד: רותם מיטב (17'), משה שלו (38'), יוסי גניש (61'), באנטאיהו דאמנה (81') ואבשלום ביטון (83').
מגרש
משחקבית"ר יבנה – מ.ס. רמלה 3:3 ליבנה: עידן שטרית (14'-בפנדל), משה רחמים (65') ואלנור אלייב (80'), לרמלה: דור אבינו (7' ו-86') וליאור סגל (67').
מגרש
משחקהפועל רמלה – הפועל מצליח 2:7 לרמלה: יעקב יוסופוב (5' ו-61'), יקיר אביטבול (42'), יוסף אדיס (44'), אברהם מלסה (57') ואיוב סמואל (79' ו-85'), למצליח: רם לוי (35'-בפנדל) ומשה נונה (88').
מגרש
משחקבית"ר גדרה – מכבי קרית עקרון 3:1 לגדרה: טוודרוס צ'קול (42'), לעקרון: יוסף חיים מוסא (2'-בפנדל) וערן חדד (49' ו-55'). 
מגרש
משחקבית"ר אשדוד – הפועל טירת שלום 0:2 ולדיסלאב ריבאלקו (65' ו-90').
מגרש
משחקאשדוד סיטי – הפועל גדרה 4:1 לאשדוד: אניס טועמה (68'-עצמי), לגדרה: שירן קינן (27') וליאור סוויסה (38', 57' ו-90+5').
מגרש
משחקמכבי בת ים – הפועל מבשרת ציון 0:3 שלומי עמוס (14'), אביב כהן (60') ואביב ספרדי (80'-בפנדל).
מגרש
משחקמ.ס. ראשל"צ – צעירי לוד 2:6 לרשל"צ: גטו מיקרו (29' ו-50'), רונן קפרא (37'), רועי אסייג (51' ו-60') ועדי קסלסי (75'), ללוד: פריד אלקרינאוי (3') ונביל שעאבן (46').

 

שומרון

בית"ר קרית אתא – הפועל אור עקיבא 4:0 דניאל רובינוב (29'), אליאור וקנין (42'), יוסף אבאייב (72') ומשה רוזוליו (85').
מגרש
משחקבית"ר פרדס חנה – מכבי עוספיא 0:1 פז בן דקון (88').
מגרש
משחקהפועל קרית חיים  – מ.ס. קרית ים 3:1 להפועל: אייל אביסריס (66'), למ.ס: אליהו שרביט (29'), אתגר שורקי (78') ואיתי מגל (90+4'). 
מגרש
משחקבית"ר חיפה – מכבי ברקאי 0:9 אליהו דרעי (2', 15', 38', 63' ו-71'), מג'ד רוחאנא (64'), צבי גרינברג (68'-בפנדל), אושר איזנקוט (72') וגל מלכה (90').
מגרש
משחקבני ג'סר א -זרקא – מ.ס. טירת כרמל 1:3 לג'א"ז: סמי עמאש (13' ו-73') וסעיד נג'נאג'יה (60'), לטירה: נתי לוי (73').
מגרש
משחקבני קלנסואה – אחווה פרדיס 2:5 לקלאנסווה: סלים גנטוס (6' ו-66'), ג'לאל תאיה (18'), סאמי אבו ראס (38') ואברהים אבו שאח (72'), לפרדיס: מוחמד דאר אל חאג' (70') ואיאד מסרי (85'-בפנדל).

 

שרון

בית"ר טוברוק – מכבי כפר יונה 4:1 לטוברוק: דני ברוך (72'), לכ"י: שי רוטמן (36' ו-59'), שקד כתר (74') והבטמו מלאש 89').
מגרש
משחקמ.כ. אריאל – מ.ס. נתניה 0:4 יוסף מסיקה (37'), ליאל כהן (76') ומשה ריי (84' ו-87').
מגרש
משחקבני רעננה – בני טירה 0:2 אלי כהן (72') ואבי סנדור (86').
מגרש
משחקמ.כ. כפר קאסם – הפועל ג'לג'וליה 0:3 מחמוד בדיר (31' ו-47') ועבדאללה עאמר (75').
מגרש
משחקספורטינג ת"א – הפועל פרדסייה 1:1 לת"א: ראובן טביקה (44'), לפרדסייה: אילן בבאייב (77').
מגרש
משחקהפועל קלנסאוה – הפועל אורנית 1:5 לקלנסוואה: עמרי הרמתי (7' ו-59'), אלעד דן (32'), מיכאל בן-חמו (54') ונתנאל ועקנין (61'), לאורנית: לירון יצחק (77').

תל-אביב

א.ס. חולון – מכבי אור יהודה 2:0 משה כץ (7' ו-44').
מגרש
משחקספרטק ר"ג – בית"ר עזרא 2:7 לר"ג: רון בוארון (10', 38' ו-67'), ארטיום סליוז'צקי (17' ו-43'), תומר אייר (55') ונועם סבלה (65'), לעזרא: רועי חלפון (6') ונתנאל אברהם (44').
מגרש
משחקמכבי פרדס כץ – אליצור יהוד 4:3 לפ"כ: עמוס ברמי (50'), מאיר דרעי (75') ושמעון מלכה (85'), ליהוד: אוהד רון (20' ו-26'), ליאור מנחם (32') ואבי דבורה (43').
מגרש
משחקהפועל רמת ישראל – עלייה ת"א 3:0 יבגני קארט (56'), ולאדילן קארט (58') וסבסטיאן ישראל (62').
מגרש
משחקמכבי השקמה/חן – בית"ר יפו 3:6 לשקמה: איתי בוקסנבאום (10' ו-19'), שחר שלפר (21' ו-51') ואביתר נדלר (30' ו-86'), ליפו: אבירן ראובן (43'), ירין חרמון (62') ואיציק מימון (83').
מגרש
משחקהפועל נוה גולן – עוצמה חולון 3:2 לנ"ג: דור שחורי (31') וחן קזלקופי (70'), לעוצמה: עמי נחאיסי (2' ו-90+3') ואבירן אלקריף (43').
מגרש
משחקבני יהוד – צפרירים חולון 4:10 ליהוד: עדי שמאי (4', 36' ו-52'), אלירן מגול (9', 67' ו-85'), נדב אשכנזי (24' ו-30) ועומר לוי (81' ו-86'), לחולון: יהונתן זכריה (47'), גדי סולומוביץ' (68' ו-84') ורועי ועקנין (90').
מגרש
משחקשיכון ותיקים ר"ג – אליצור יפו (נדחה)

 

מערכת jsport עושה מאמצים לאתר זכויות על תמונות וסרטונים המתפרסמים בו ולהעניק להם קרדיט בולט והוגן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא ניתן לאתר את המקור או שזהותו אינה ידועה, לכן בהתאם לסעיף 27א' לחוק זכויות היוצרים כל אדם הרואה עצמו נפגע עקב בעלות על זכויות היוצרים של תמונה או סרטון מוזמן לפנות אלינו בכתובת המייל  [email protected]

חורן סריבקיאן

כתבה קודמת

ממשיכים קדימה

הכתבה הבאה

ארגנטינה: ראסינג מעדה, דפנסה אי חוסטיסיה יכולה לצמצם את הפער

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *