נמוכות: עמידר עקצה את נורדיה, רובי הביסה, תשיעייה אדירה לחאלד אבו אל עאסל ברהט

עוד סופ"ש גדוש אירועים בליגות הנמוכות של ישראל הגיע לסיומו.

ליגה א'

דרום

בית"ר נורדיה  – הכח עמידר ר"ג 2:0 ניצחון דרמטי של הסגולים שנעזרו בשערים מאוחרים של אביהו עזר (88') ואריאל לזמי (90+3').
מגרש
משחקהפועל אזור – שמשון כפר קאסם 1:1 עבדאללה טאהא כבש ראשון עבור כפר קאסם (12'), גל בן דיין השווה בדקה ה-44'.
מגרש
משח
מגרש
משחק"אדומים" אשדוד – הפועל בקעת הירדן 0:3 לישי ביטון כבש ראשון (25'9 ופינה את הבמה לכוכבים הגדולים שלומי ארבייטמן (59') ואבירם ברוכיאן (90+6') לסגור עניין.
מגרש
משחקעירוני קרית גת – הפועל מחנה יהודה 0:3 ליאל סספורטס כבש צמד (6' ו-45') כששי ביטון מוסיף את השלישי (35') בדרך למחצית חלומית. במחצית השניה שתי הקבוצות שמרו כוחות.
מגרש
משחקהפועל כפר שלם – מכבי הרצליה 6:0 ניצחון ענק של האורחיםפ מהרצליה במשחק לא פשוט. נור ביסאן פתח את החגיגה בדקה ה-29', רון אלקובי (43') וברק לביא (45') הורידו את הרצליה ביתרון מבטיח למחצית ובמחצית השניה התמונה הייתה זהה לחלוטין. שערים של  דור מוסקוביץ (55'), אסף לוי (70'-בפנדל) ובנימין טרידובסקי (83') רק הגדילו את התוצאה.
מגרש
משח
מגרש
משחקבית"ר כפר סבא – מכבי יבנה 1:2 שרון לוי (10') ואדיר דנין (20') פתחו היטב את המשחק עבור המארחת והורידו אותה ביתרון כפול למחצית. במחצית השניה יבנה אותתה על חזרה עם שער של נבו מזרחי בדקה ה-56' אבל לא הצליחה למצוא את השוויון.

מכבי שעריים  – מ.כ. חולון 0:0

מ.ס. כפר קאסם  – קביליו יפו (שני)

צפון

עירוני טבריה – הפועל כפר כנא 4:2 מוחמד פודי (11') ועודאי שלאעטה (23') אותתו מהר מאוד לאן המשחק הזה הולך הם יתרון כפול במחצית הראשונה. פאיק מחאמיד כבש את השלישי בדקה ה-50' אבל אז האורחים נרדמו, ים צדוק הקר צימק (51') ועבד ג'בארין (56') בכלל צימצם לפיגור מינימלי. אבל בזמן שטבריה חיפשה שוויון מדהים, מחאמיד היה הראשון להבין שהמשחק בורח לקבוצתו וכבש שוב (66') כדי לשבור סופית את רוחם של הטבריאנים.
מגרש
משחקהפועל רובי שפירא חיפה – הפועל מגדל העמק 1:4 שערים של אמרי קובלסקי (3'), דור מלכה (6') ואברהם מלכה (52' ו-80') לא הותירו ספק לגבי זהות המנצחת כאשר שחר בן ארי (72') רק צימק.
מגרש
משחקאסי גלבוע – מכבי קרית אתא 0:2 צמד של ליאור ברטקובסקי (47' ו-66') ניצח את המשחק. 
מגרש
משחקמכבי צור שלום – הפועל בקה אל גרבייה 1:0 שער בודד של ניר אברג'יל (20') עשה את ההבדל.
מגרש
משחקהפועל הרצליה – הפועל ירושלים 1:2 הפועל ירושלים עדיין ממתינה לגזר הדין שלה בנושא הפירוק אבל בינתיים על הדשה גם המצב לא טוב כאשר שער יתרון של ברק מימון (2') נמחק על ידי המארחת הודות לשערים של אלירן שמש (41') ובן יוספי (61').
מגרש
משחקמ.ס. טירה – עירוני נשר 0:4 שלום אדרי (11'), ניר עזריה (47' ו-58') ואליחי צברי (84') כבשו.
מגרש
משחקהפועל כאוכב – הפועל אום אל פאחם (שני)

 

ליגה ב'

דרום א'

בית"ר ר"ג – בית"ר פ"ת 0:4 חי ספיר (32'), מוחמד שרבוש (55') ובר אהרוני (63' ו-89').
מגרש
משחקמכבי עמישב פ"ת – רו"ח ת"א 1:4 לעמישב: סהר דהאן (14'), שלומי לוי (67') ובר מזרחי (81' ו-88'), לרו"ח: יובל קרן (60').
מגרש
משחקנחלת יהודה ראשל"צ – אורתודוקסים יפו 3:1 לנחלה: משה דננבאום (80'-בפנדל), ליפו: רון דוידוב (2' ו-6') וסלים סכחפי (63').
מגרש
משחקהפועל הוד השרון – הפועל כפר ברא 2:1 להוד השרון: רום בראון (48'), לכפר ברא: אדיסו טדלה (29') ועומר עראקי (91').
מגרש
משחקעירוני בית דגן – שמשון טייבה 0:2 בר סדיס (45' ו-76') כבש פעמיים.
מגרש
משחקהפועל בני ג'ת – צעירי טייבה 3:0 מוסטפא בראנסי (9'), אור אליהו (45') ונתנאל ניסני (90+5') כבשו.
מגרש
משחקהפועל כפר קאסם – הפועל קרית אונו 0:1 שער דרמטי של מיכאל רנדי בדקה השלישית של תוספת הזמן עשה את העבודה עבור הקסמאווים. 
מגרש
משחקשמשון ת"א – עירוני אור יהודה 1:1 לשמשון: עומרי פרל (82'), לאור יהודה: גיל גילקרוב (62').

 

דרום ב'

בית"ר מעלה אדומים – מ.ס. דימונה 2:0 פירס עוואד (26') ודוד כהן (71').
מגרש
משחק
מגרש
משחקבית"ר קרית גת – מכבי נתיבות 2:0 ויקטור פרץ (60') והאשם אלעתמין (61').
מגרש
משחקבני אילת – מ.ס. כסייפה 1:2 לאילת: ליאור חזות (59') וסולטאן זועבי (65'), לכסייפה: אמיר אבו עראר (70').
מגרש
משחקמכבי שדרות – מ.ס. באר שבע 0:3 מיכאל קירטבה (17' ו-35') ואופיר נסימי (90+1').
מגרש
משחקעירוני מודיעין – בני יצ'אלאל 1:1 למודיעין: פיני מתנה (41'), ליצ'לאל: חזקיהו סיום (65'-בפנדל).
מגרש
משחקמכבי קרית מלאכי  – הפועל לוד 0:4 עומר יעקוב (15'), אליעזר איילין (28'), דקל כחלון (72'-בפנדל) ובר סויסה (85') כבשו.
מגרש
משחקשיכון המזרח – מכבי אשדוד 1:0 שער דרמטי של תומר ברוך בדקה השלישית של תוספת הזמן עשה את שלו!

בית"ר גבעת זאב – הפועל ירוחם (שלישי)

צפון א'

מגרש
משחקבני "ממבע" – צעירי כפר קנא 2:3 לממבע: עאמר אבו ג'בל (12' ו-43') וזאיד בטחיש (77'), לכפר קנא: עומרי טויל (62'-בפנדל ו-86').
מגרש
משחקסקציה מעלות – אחווה כפר מנדא 2:2 למעלות: אופק בנטלולה (15') ואריאל בוזורגי (27'), לאחווה: מוחמד זידאן (30' ו-68').
מגרש
משחקמכבי טמרה – בני כאבול 0:1 אחמד חג'יר (34').
מגרש
משחקבני מג'ד אל כרום – צעירי טמרה 0:2 עבד אל רחמאן חמודה (30') ודודו אפללו (35').
מגרש
משחקאח"י עכו – אחווה ירכא 1:3 לעכו: פאהד חסון (16'), חאלד כליב (63') וטאהר אדריס (77'), לירכא: אחמד אסדי (90+3').
מגרש
משחק

בית"ר נהריה – אלנהדה נצרת 0:0

צפון ב'

בני ערערה/עארה – בני פרדיס 1:0 רוברט ארחיל (46'-בפנדל).
מגרש
משחקהפועל בית שאן/מסילות – מכבי איכסל 1:3 לבית שאן: אייל ברזני (5'-בפנדל ו-71') וזיו סויסה (20'), לאיכסל: מוחמד שיבלי (70').
מגרש
משחק
מגרש
משחקבני ריינה – הפועל סנדלה 0:3 מוהנד ריאן (23' ו-90') וזידאן עמאר (39').
מגרש
משחקבני מוסמוס – בני כפר קרע 1:2 למוסמוס: אמין טארק (3') ומוחמד שאפי (32'), לכפר קרע: קייס זועבי (39').
מגרש
משחקבני בקה – מ.ס. דבוריה 3:0 ויאם עמאשה (20'), אסעד עמאשה (45') ומוחמד עמרייה (68').

הפועל רמות מנשה/מגידו – הפועל טירת כרמל 4:0 רז לב טוב, שלו ברונשטיין, ינון ברקוביץ׳ ושגיא פיצ׳חזדה כבשו.

ליגה ג'

גליל עליון

הפועל תרשיחא – מ.ס. חצור הגלילית 5:0 יאיר שריקי (18' ו-87'), ערן אלול (48'), נתנאל גולני (73') ונהאד מדאח (86'-עצמי).
מגרש
משחקבני טובא זנגריה – אחווה סחנין 0:2 מרק הייב (10') ופאדי בדארני (45').
מגרש
משחקצעירי סכנין – אחווה שעב 0:1 עיזאת חיאדרה (56').
מגרש
משחקמכבי עראמשה דנון – בני דיר אל אסד (נדחה)
מגרש
משחקאח"י ביר אל מכסור – בני סמיע (נדחה)

 

גליל תחתון

מ.כ. בועיינה נוג'ידאת – מכבי קרית ים 3:1 לנוג'ידאת: מוסטאפא סולימאן (17'), לקרית ים: רומן שופלט (4'), נתנאל אלקיים (50') ואדיר מור יוסף (76').
מגרש
משחקעירוני יפיע – מכבי כפר מנדא 1:5 ליפיע: מוחמד טאהא (44'-בפנדל ו-54'), פארס מרגיה (52'-בפנדל ו-80') וחטיב מועתז (73'), לכפר מנדא: חוסיין עזאם (8').
מגרש
משחקבני ביר אל מכסור – בית"ר כפר כנא 2:3 לבא"מ: קאסם לואבנה (27'), אמיר גדיר (48') וחוסין בושנאק (67'), לכ"ק: טארק זרעיני (32' ו-45').
מגרש
משחקמכבי בסמת טבעון – צעירי כעביה (הופסק)
מגרש
משחקצעירי עילוט – אהלי טמרה (רביעי)

 

דרום

הפועל שגב שלום  – מ.כ. ערד 2:2 לש"ש: אלכסנדר שטאב (5'-עצמי) וג'בריל רג'ילאת (45'-בפנדל), לערד: אפיק ארזואן (27'-בפנדל) ואלכסנדר שטאב (55').
מגרש
משחקהפועל מרחבים – הפועל מטה יהודה 3:7 למרחבים: שאקר אלגרינאוי (3', 7' ו-26'), אדיר מדלסי (20'), עלא אבו סמיר (64'), עמית עמר (70') ואיתי בוכובזה (90'-בפנדל), למטה יהודה: הבטמן דרסו (40'), אדם פומרנץ (84'-בפנדל) ופיקדו אמרה (88').
מגרש
משחקמ.כ. ב"ש  – הפועל שדרות 0:2 איתמר רשתי (35') ורונן ברוך (44').
מגרש
משחקצצעירי רהט – מכבי דימונה 0:12 בקר אבו מוסא (9'), חאלד אבו אלעסל (20', 33', 36', 38', 53', 61', 67', 75' ו-82') וסלמאן הוזייל 41' ו-54').
מגרש
משח
מגרש
משחקצעירי אלהושלה – מכבי ב"ש 7:2 לאלהושלה: ד'ל אביטן (51') ומוסא אבו שריקי (89'), לב"ש: רועי אללוף (5' ו-26'), נאוריי בוסקילה (19'), סתיו סיסו (40'), בן סולימני (41' ו-81') וטל קיאזימוב (90+1').

עירוני חורה – מכבי ירוחם (הופסק)

יזרעאל

מגרש
שעה
משחקהפועל אלבטוף  – מ.ס. פרדס חנה/כרכור 3:0 מאור מלכה (53' ו-74'-בפנדלים) ואסף אטיאס (64').
מגרש
משח
מגרש
משחקעירוני אום אל פאחם – מכבי ערערה/עארה 0:7 מאהר ג'בארין (5'), עלי מחאמיד (11'), אחמד מחאג'נה (38'), מוחמד סלאמה (53'), עוביידה מלחם (66'), עלי שלבי (70'-בפנדל) וראיד ג'בארין (72').
מגרש
משחקהפועל עין סהלה – בית"ר עין מאהל 0:4 מוחמד בדראן (8'), עודאי קבהא (19' ו-47') ועודאי אגבריה (85').
מגרש
משח

מ.ס. כפר כמא – צעירי אכסל 0:5

אלאתיחאד נצרת – בני מושרפה (שלישי)

מכבי גבעת אולגה – בני מוקיבלה (נדחה)

מרכז

מגרש
משחקמכבי קרית עקרון – בית"ר אשדוד 2:1 לעקרון: ערן חדד (55'), לאשדוד: משה שוקרון (62') ושמעון ביטון (90').
מגרש
משחקהפועל גדרה – מכבי בת ים 0:5 ליאור סויסה (29' ו-41'), שירן קינן (51' ו-72') ואלי מזוז (58').
מגרש
משחקבית"ר יבנה – הפועל מצליח 1:5 ליבנה: יוגב בנישו (35'), שי קחלון (50'), עמית טופורסקי (62'), אמיל אלייב (72') ורותם גטניו 90+1'), למצליח: ליאל ביטון (84').
מגרש
משחקהפועל טירת שלום – עירוני בית שמש 5:3 לט"ש: יובל אמויאל (4', 6'-בפנדל ו-80'), לב"ש: נמרוד שמש (2' ו-41'), משה קוזוקין (11'), מיכאל אפרגן (39') ורועי לויאן (65'-בפנדל).
מגרש
משחקצעירי לוד – בית"ר גדרה 7:1 ללוד: סעיד אבו חאלד (78'), לגדרה: אברהם סנבטו (35'), טאודרוס צ'קול (43'-בפנדל, 65', 68', 70' ו-81') וחן קוטר (75').
מגרש
משחקמ.ס. רמלה – מ.ס. ראשל"צ 2:5 לרמלה: דור אבינו (10'), זאידה טרינק (15'), דניאל פזע (30'), יוסף אבו גנים (45') וליאור אשטו (63'), לרשל"צ: שני טוהר (37') ורונן קפרא (60').
מגרש
משחקבני אשדוד – אשדוד סיטי 0:2 באנטאיהו דאמנה (75') ועוז עוזר (90+5'). 

הפועל מבשרת ציון – הפועל רמלה (שלישי)

שומרון

מ.ס. קרית ים – בית"ר חיפה 3:0 אליהו דרעי (70' ו-74') וגל מלכה (90+1').
מגרש
משחקמ.ס. טירת כרמל – הפועל אור עקיבא 1:0 משה רוזיליו (90+4').
מגרש
משחקמכבי ברקאי – בני ג'סר א -זרקא 3:2 לברקאי: רונן לוי (42'-בפנדל) ועידו שני (82'), לג'א"ז: סמי עמאש (1', 67' ו-88').
מגרש
משחקבית"ר פרדס חנה – הפועל קרית חיים 2:1 לפ"ח: ניסים בן דקון (16'-בפנדל), לק"ח: חוסין פיראן (36' ו-48').
מגרש
משחקמכבי נווה שאנן – בני קלנסואה 2:4 לנ"ש: שלומי ביטון (13' ו-66'-בפנדל), יונתן יוסיפוביץ' (25') ואיתן יואש (75'), לקלנסואה: סולטאן סלאמה (5') ומוחמד מחמוד 11').
מגרש
משחקמכבי עוספיא – אחווה פרדיס 3:4 לעוספיא: טארק כיוף (27'), מנהל סעיד (32'), דניאל אבו רוקן (57') ושבל לאלא (85'), לפרדיס: מחמד דאר אל חאג' (23'), לואי חאמד (28') ועלי אלג'אברה (35').

 

שרון

מגרש
משחקמ.ס. נתניה – מ.כ. כפר קאסם 0:3 יוסף מולאט (12' ו-28') ורפאל ברנס (40').
מגרש
משחק
מגרש
משחקהפועל אורנית – עירוני אריאל 1:0 יוסף מסיקה (48').
מגרש
משחקהפועל ג'לג'וליה – בני רעננה 1:3 לג'לג'וליה: עודי ג'אבר (5'), עמית פרג'ון (28') וקוטאיבה מחמוד (80'), לרעננה: גיא פסטרנאק (50').
מגרש
משחקספורטינג ת"א – הפועל קלנסאוה 3:1 לת"א: יעקב יואבוב (69'-בפנדל), לקלאנסוואה: בר בלומברג (11'-בפנדל), אלעד דן (45') ונתנאל ועקנין (50').

מכבי כפר יונה – הפועל פרדסייה 0:0 

צעירי טירה – השרון נתניה (שישי)

ת"א

מכבי השקמה חן – בית"ר עזרא 0:2 עומרי כהן (11'), איתי בוקסנבאום (52').
מגרש
משחקאליצור יפו ת"א – א.ס. חולון 4:3 לאליצור: אדיר שמש (8' ו-63') ואייל זדה (49'), לחולון: ידידיה גוטליב (7'-עצמי), אדיר בלו (23' ו-82') וחיים ברמי (32').
מגרש
משחקצפרירים חולון – מכבי פרדס כץ 1:10 לצפרירים: גיא צמח (7' ו-52'), גדי סולומוביץ' (16', 26', 49', 85' ו-90'), שי שמלי (57'), שגיא בכור (60') ויניב רואש (73'), לפ"כ: צח דוד (88').
מגרש
משחקעלייה ת"א – הפועל נווה גולן 1:6 לעלייה: יוני גולפור (2' ו-49'בפנדל), אזאנאו ארסטו (42' ו-65'), דנדי אוקוגו (58') וזכריה וייט (81'), לנווה גולן: אדם לוביץ (44').
מגרש
משחקאליצור יהוד – שיכון ותיקים ר"ג 2:1 ליהוד: ניב יהב (51'), לר"ג: בר יולזרי (48) ואון אביטל (90').
מגרש
משחקמכבי אור יהודה – ספרטק ר"ג 0:1 עידו עובד (4').
מגרש
משחקעוצמה חולון – בני יהוד 1:0 עדי שמאי (43').
מגרש
משחקבית"ר יפו הפועל רמת ישראל 3:0 ברקט אקלה (23'), יניב אבדר (25') ושי נחמיאס 30').

 

מערכת jsport עושה מאמצים לאתר זכויות על תמונות וסרטונים המתפרסמים בו ולהעניק להם קרדיט בולט והוגן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא ניתן לאתר את המקור או שזהותו אינה ידועה, לכן בהתאם לסעיף 27א' לחוק זכויות היוצרים כל אדם הרואה עצמו נפגע עקב בעלות על זכויות היוצרים של תמונה או סרטון מוזמן לפנות אלינו בכתובת המייל  [email protected]

חורן סריבקיאן

כתבה קודמת

הפועל ירושלים ניצחה בדרבי האדום, גם הפועל חולון ניצחה לאחר הארכה

הכתבה הבאה

נשר יום הדין: לאציו השפילה את רומא בדרבי עם 3:0

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *