Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on telegram
Share on email

WWE Super Showdown: Australia

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on telegram
Share on email

פתיחת התכנית:
פרומו מאוד יפה של הרוסטר שהולך להתמודד הערב, בשילוב עם הסתכלות על היריביויות בין כל אחד.

אקסבייר וודס וקופי גינגסטון (ניו די) (C) נגד שיימוס וסזארו (הבר):

כל כך הרבה קרבות בינהם אבל לא נמאס אף פעם לראות אותם, שתי הצוותים עם הכימיה הטובה ביותר לדעתי כיום.
ניו די נכנסו לזירה, זורקים פנקייקים לכל עבר לשאגות הקהל, מוכנים להגן עלה אליפות שלהם פעם נוספת, שיימוס וסזארו מוכנים להוסיף לעצמם עוד אליפות והקרב מתחיל.
שיימוס וסזארו מהר מאוד לוקחים את היתרון על קינגסטון, שילוב מהלכי הכוח של שיימוס ביחד עם העוצמה והאקרובטיות של סזארו הלמו בו בחוזקה והיה נראה שידוע מי יהיה כאן המנצח, אך הניו די לא נכנעו בקלות כל כך והנחיתו מתקפת נגד חזקה מאוד על הצוות, באופן מפתיע, כאשר שיימוס התכונן לבעיטת הסיום שלו, הברוג קיק, היה נראה שהקרב נגמר אך ודס לא היסס לרגע, הפך את המלך להצמדה אך שיימוס לא נשאר חייב ויצא ברגע האחרון.
בשלב מסויים אבל, סזארו ניסה להגניב לעצמו נצחון בכך שכאשר הצמיד את וודס, שם את רגליו על החבל האמצעי כדי לקבל יתרון, קינגסטון, שהיה מוץ לזירה, שם לב והעיף מהר את רגליו של סזארו ומנע ושיימוס וסזארו לרמות ולנצח.
באופן מפתיע, סזארו, שניסה להחזיר את היתרון לעצמו, העיף את וודס לעבר הקורה אך כאשר ניסה להנחית לו אפרקאט, וודס וקינגסטון השתמשו במהלך סיום משלהם על הסייבורג השוודי, מהלך שכלל באק סטאבר של וודס בשילוב עם קפיצה של קינגסטון מהקורה העליונה ובכך הסתיים הקרב שידם של הניו די על העליונה.
פתיחה מושלמת לתכנית, כל הכבוד לארגון על בניית הקרב.

פרומו למשחק החדש WWE 2K19: שיהיה טוב כמו הפרומו הזה בבקשה, אנחנו לא רוצים אכזבה נוספת.

בקי לינץ' (C) נגד שרלוט פלייר:

הישארו מעודכנים

אל תפספסו, הרשמו עכשיו לניוזלטר שלנו וקבלו את הכתבות והעדכונים הכי חמים ישירות למייל.

באפן מפתיע, תוך כדי הכניסה של בקי לינץ' לזירה, אנו רואים את הפרומו של היריבות בינהן, לא המהלך הכי חכם והיה עדיף שלאחר הפרומו יכנסו המתאבקות.
בתחילת הקרב בקי לא מבזבז זמן ויוצאת למתקפה אדירה לעבר שרלוט, מתמקדת ברגלה השמאלית ותוקפת אותה מכל עבר, ברובו של הקרב היתרון אצל בקי ואפילו ששרלוט מביאה לעצמה יתרון, האירית הקשוחה לוקחת אותו לעצמה בשניה.
בשלב מסויים היה נראה שהקרב עומד להסתיים כאשר שרלוט הנחיתה על ספיר בעוצמה עאדירה אך בקי לא נשארה חיבת ויצאה בשניה האחרונה מההצמדה, מה שאותי אישית הפתיע כל הקרב הוא שהקהל הריע לבקי, שאמורה להיות ה"היל" בקרב ודי בז לשרלוט במשך כל הקרב כולו, הן במהלכים והן בסוף הקרב.
לקראת סוף הקרב, בקי, שהייתה מתוסכלת מהקרב, יצאה מהזירה ולקחה את החגורה בידה. כעשר התחילה ללכת לכיוון היציאה, שרלוט עצרה אותה והתחילה לתקוף אותה, בקי נכנסה לזירה עם החגורה, שעפה לצד. בעודה מנסה לקחת את היתרון, שרלוט, לאחר ספיר נוסף, ביצעה את מהלך ההכנעה שלה על בקי, שלא היססה לרגע, לקחה את החגורה, גרמה לפסילתה מול שרלוט ומה שהיה קרב כל כך יפה ועוצמתי הסתיים בפסילה, בסוף הקרב שני הבנות תקפו אחת את השניה ובסיומו ידה של בקי נשארה על העליונה, לאהדת הקהל שהריע לה.
היריבות הזאת מתקדמת יפה ביינתים והארגון לוקח את בקי ברצינות יותר, בוא רק נקווה שפעם הבאה סוף הקרב יסתיים טוב יותר אבל אחלה עבודה בסך הכל בכדי להעצים את דמותה של לינץ' בתור ההיל.

פרומו על ה-WWE NETWORK : סיקור כללי של כל התכנים שאפשר לראות שם בשילוב "משפטי מפתח" של כל מתאבק, בנוסף פרומו לאירוע החדש שכולו רק נשים אחת מההחלטות היפות ביותר שעשה הארגון, כל הכבוד על היוזמה.

פרומו של אליאס וקווין אוונס בזירה:

סולו גיטרה של אליאס פותח את הפרומו שלו ביחד עם קווין אוונס, רוב הפרומו עוסק בשוט לעבר הקהל על הפעם האחרונה שבה הקהל בז כל כך חזק שלא שמעו בכלל את שני המתאבקים, הפרומו לא היה ארוך מידי והמוסיקה של בובי לאשלי נשמעה ומיד אחריה המוסיקה של ג'ון סינה, שעושה את חזרתו לזירה והקרב בין שתי הצווים התחיל.

בובי לאשלי וג'ון סינה נגד קווין אוונס ואלייאס:

בתחילת הקרב היתרות נמצא את לאשלי, שמנחית מהלומות לעברו של אליאס, לא משאיר לו רגע אחד לנשום ובמשך כל הקרב הדומיננטיות שלו (הוא נקרא הדומיניטור בכל זאת) מופיעה ולא משאירה שום מקום לספק, לבובי לאשלי יש עתיד מזהיר בארגון.
אליאס ואוונס לוקחים את היתרון בסופו של דבר והולמים בלאשלי לא פחות תוך כדי טאג מפה וטאג משם, בשלב מסויים לאשלי מנסה לשלוח ספיר מעבר לזירה לאליאס, שזז משם ולאשלי מתרסק לעבר הרצפה.
נוכחותו של סינה הייתה לרוב מהצד עם פרצופי תדהמה על כל מהלך שלאשלי עשה (אמרתי לכם שהקרב מבדר) ורק בדקות האחרונות של הקרב נכנס סינה, מבצע את מהלך הסיום שלו AA לעבר אלייאס אך האם הקרב הסתיים שם? ממש לא.
סינה, שעבד לאחרונה עם ג'קי צ'אן, השתמש במהלך שלא אופייני לו בכלל שכלל מעין פוזת נינג'ה שלאחריה הוא שלך אגרוף לעבר פניו של אלייאס ושם הקרב הסתיים, קרב יפה, סיום מוזר אבל בכל זאת, ברוך שובך סינה ומקווים לראות יותר מבובי לאשלי.
בסיום הקרב, סינה לוקח את המיקרופון ואומר לקהל שהוא שמח מאוד לחזור ומוסיף "למרות שאני לא יודע מה העתיד צופה לי, אני מתרכז בהווה, הווה שבו אני עומד מול 75,000 אנשים ואני רק רוצה לומר לכם ולארגון כולו, תודה רבה".

פייטון רוייס ובילי קיי (האייקוניקס) נגד נעמי ואסקה (הקיסרית והזוהר):

פייטון וביילי פותחות בפרומו בוא הם מברכות לשלום את אוסטרליה ואומרות שהם שמחות להתחרות כאן, נעמי ואסקה נכנסות לזירה והקרב מתחיל.
הקרב עצמו קצר אבל יפה מאוד לצפייה ולמרות היתרון המלא שהיה לאסקה ונעמי, רוייס וקיי הביאו לעצמן ניצחון במדינה שלהן ואכן מגיע להן ללא ספק עוד כאלה בעתיד.

פרומו שמתעסק ספציפית באירוע שכולו לנשים: מצפים לראות אותו במיוחד כי מגיע להן את זה.

פרומו על היריבות בין סמואה ג'ו לאיי ג'יי סטיילס: פלאשבקים על היריבות בינהם בשילוב עם ה"ביקור בית" שעשה ג'ו לסטיילס ואחד מהיפים ביותר שהיו בערב.

איי ג'יי סטיילס (C) נגד סמואה ג'ו:

איי ג'יי סטיילס נכנס בסערה לזירה ושני המתאבקים מנחיתים מהלומות אחד בשני עוד לפני תחילת הקרב, חובטים בעוצמה אחד בשני לאחר כמה דקות של מאבק הם נכנסים לזירה והקרב מתחיל.
סטיילס נכנס בעוצמה רבה בג'ו, מוציא את התסכול שיושב עליו כבר כמה שבועות, לוקח את הקרב גם אל מחוץ לזירה אך ג'ו לא נשאר חייב ולוקח את היתרון בחזרה אליו, כוחו הרב של ג'ו מתבטא בכך שהוא מעיף את סטיילס באוויר מספר פעמים, נכנס בו בעוצמה אדירה ואף משתמש במהלך (שלמשקלו של ג'ו תמיד מרשים אותי) הכולל זריקה לקורה, מכה עם הגב ולאחר מכן בעיטה אחורית באוויר אל עבר פניו של הפנומל.
לקראת אמצע הקרב נזכרנו שזה אכן קרב ללא חוקים לאשר שג'ו הביא עמו כיסא ברזל אך לפני שיכל לעשות משהו, סטיילס העיף שני רגליים קדמיות לעבר הכיסא שפגע בפניו של ג'ו, לקח את הכיסא והחל לחבוט בגבו של מכונת ההכנעה הסמואנית, לא משאיר לו ואפילו רגע אחד לנוח.
ג'ו לא נכנע כל כך בקלות ולקח את היתרון לידיו לאחר שחבט בסטיילס בעוצמה חזקה בעזרת כיסא ברזל ואף הביא שולחן לזירה אך היוצרות התהפכו לאחר שסטיילס התחמק ממהלך הסיום של ג'ו , המאסל באסטר, הרים את ג'ו על כתפיו (פשוט מדהים) ושני המתאבקים נחתו על שולחן והיה נראה שג'ו נפגע בברכו, שלאורך הקרב הוא סחב "פציעה" שכללה איבוד שיווי משקל.
לאחר שהשופט בדק את ג'ו הפצוע, סטיילס התקרב לעבר ג'ו והחל תוקף את ברכו הפצועה ללא רחמים ובשלב מסויים אף קפץ עליה בעזרת סלטה קדמית והתרסק על ג'ו.
תפנית מפתיעה בקרב כמעט הביאה לנצחונו של ג'ו לאחר שסטיילס הצמיד אותו וג'ו מהר מאוד הפך את זה לחניקה אחורית, מהלך שאיתו סים מלא קרבות לפני, אך סטיילס לא נשאר חייב והפך את זה להצמדה משלו, נותן לנו פלאשבאק האירוע האל אין אי סאל אך הפעם הקרב עוד לא נגמר לאחר שג'ו יצא מזה בשניה אחרונה.
בפעם נוספת ג'ו ניסה להשתמש בחניקה בכדי לנצח את סטיילס אבל הפנומל הפך את היוצרות והשתמש במהלך ההנעה שלו, הקאלף קראשר, ג'ו שסחב את הפציעה בברכו לאורך הקרב הבין שנגיעה בחוטים לא תציל אותו הפעם ולבסוף נכנע והקרב הסתיים כשידו של סטיילס על העליונה.
קרב מדהים שמוכיח פעם אחרי פעם כמה המתאבקים המוכשרים יודעים לתת שואו אחד עם השני.

פרומו על העובדה שסמאקדאון לייב הקרובה הינה התכנית ה-1000 של הארגון.

רובי ריוט, שרה לוגן וליב מורגן (צוות ריוט) נגד ניקי וברי בלה (התאומות בלה) ורונדה ראוזי (C):

קרב קצת ארוך אבל שווה את הצפייה, שני הצוותים מוכיחים פעם נוספת כמה יפה לצפות בהם ושכל פעם מחדש הקרבות בינהם משתפרים.
רובי ריוט העוצמתית פותחת את הקרב עם ניקי בלה, שני הבנות מנחיתות מהלומות אחת בשני ולאורך הקרב היתרון נמצא דווקא אצל צוות ריוט.
לקראת סוף הקרב נכנסת ראוזי שנכנסת בפול כוח בשרה לוגן, ולאחר מתקפה אדירה על לוגן, רונדה,שמנסה לעשות את מהלך ההכנעה שלה, מותקפת על ידי ליב מורגן, לאחר ששני הבנות מנסות לקבל יתרון על ראוזי, אלופת הUFC לשעבר מבצעת את מהלך ההכנעה שלה על שני הבנות בו זמנית ומוסיפה עוד ניצחון אחד לעצמה, קרב יפה מאוד.

אנו לומדים בנוסף שבסרט החדש שיצא, "המראינס 6", יהיה בכיכובם של המיז, בקי לינץ' ושון מייקלס, שאפו לכל אחד מהם.

סדריק אלכסנדר (C) נגד באדי מרפיי:

אני ממש את אוהב הרעיון שבאירועים שיש גם את הרוסטר הרגיל וגם את 205 לייב.
באדי מרפי לא מחכה יותר מידי ומנחית על אלכנסדר מתקפה אדירה ואף נראה שהקרב הולך להסתיים כבר בדקות הראשונות אך אלכסנדר לא נכנע, מרפיי מוכיח שוב כמה טוב הוא בזירה ומראה שהוא ללא ספק חלק גדול מאוד מהעתיד של 205 לייב ובכלל מהארגון עצמו.
אלכנסדר לא נשאר חייב ומבין שהוא מוכרח לשמור על רצף הניצחונות שלו שכמעט מגיע לכמעט לשנה, ומחדיר מלחמה לעבר מרפיי, בשלב מסויים אפילו משתמש במהלך מהקורה העליונה, הנקרא מצ'יאוקו דרייבר, ומנחית את מרפיי על גבו אך מרפריי אינו נכנע והקרב ממשיך, מהלכי אקרובטיקה בין שני המתאבקים תופסים חלק גדול מאוד בקרב.
אלכסנדר לוקח את היתרון אליו, מנחית מהלך אחרי מהלך ולבסוף מנחית את מהלך הסיום שלו על מרפיי אך מרפיי מסרב להיכנע ויוצא השניה האחרונה, התזמון והסנכרון בין שני המתאבקים מדהים אותי כל פעם מחדש.
אלכסנדר מתכנן לסיים את הקרב, עולה אל הקורה עליונה ולאחר שהוא מזנק לעבר מרפיי, באדי מרפיי שולח רגל עוצמתית לבטנו של אלכסנדר, מבצע את מהלך הסיום שלו ו3 שניות לאחר מכן אנחנו מכתירים אלוף חדש, ברכותיי מרפיי, הרווחת את זה.

בראן סטרומן, דולף זיגלר ודרו מקינטייר נגד סת' רולינס (C), דין אמברוז ורומן ריינס (C) (השילד):

כאשר סטרומן, זיגלר ומקינטייר נמצאים בזירה, נכנסים השילד ומקיפים אותה, מהלך שמזוהה מאוד איתם, ולאחר מכן 2 הצוותים החלו במתקפה אחד על השני, במצב מסויים השילד תכננו טריפל פאוורבומב על סטרומן בכדי להוציא אותו מהקרב אך הדבר לא יצא לפועל לאחר התערבותם של זיגלר ומקינטייר.
לאורך הקרב היה נראה שהשילד חסרי יתרון כלל לאחר שרולינס ספק מתקפה חזקה ביותר לרובו, מקינטייר הנחית בו מהלומות קשות בעוצמה אדירה, זיגלר השתמש באקרובטיקה משלו וסטרומן הטיח אותו מעבר לעבר אך השילד לא נכנעו, רומן ריינס נכנס והחל במתקפת נגד חזקה נגד מקינטייר והקרב היה טעון מאוד בין כל אחד מהמתאבקים.
הקרב קיבל תפנית מפתיעה כאשר רומן ריינס, בעודו מנסה לתקוף את מקינטייר, פגע בדין אמברוז עם סופרמן פאנצ' ולאחר מספר דקות בהם אמברוז היה בחוץ, רולינס וריינס היו בזירה לבדם וזיגלר, סטרומן ומקינטייר הקיפו אותה, בעודם מתכוננים למתקפה, עלה דין אמברוז לפינה הריקה בזירה והיה נראה שעומד לתקוף את השילד בנוסף אך מהר מאוד שם פעמיו לעבר סטרומן והוכיח כי נשאר נאמן לשילד למרות הכל
לקראת סוף הקרב סטרומן רץ לעבר אמברוז ומטיח אותו באוויר ובעודו מנסה לקום ולהישען על הקורה מחוץ לזירה, סטרומן הכין את עצמו להתיקלות נוספת אבל שניות לפני הגיע לאמברוז, ריינס נכנס בו בספיר עוצמתי דרך הקורה לכיוון הקהל, דין הבין באותו הרגע שיש לו על מי לסמוך ושאחיו לשילד נאמנים לו.
לאחר החלפת מהלומות נשארו זיגלר ואמברוז בקרב, שבשניות ספורות הנחית את מהלך הסיום שלו ובכך הסתיים הקרב כשהשילד עם ידם על עליונה, קרב קצת ארוך אבל שווה כל רגע, בניה מאוד יפה שמוכיחה שיש לנו הרבה מה לראות משתי הצוותים.

פרומו של המיז נגד דניאל בראיין: פלאשבקים על יריבותם ארוכה השנים, הכוללת מצב שבו החיים האישיים שלהם נכנסים לתמונה והיריבות נעשית אישית, אנו לומדים כי רצון כל אחד מהם הוא להיות קרוב יותר לקרב על אליפות ה-WWE.

המיז נגד דניאל בראיין:

מיז לקח את היתרון בתחילת הקרב כאשר הנחית מתקפה אל עבר בראיין, שלא נשאר חייב ותקף חזרה בעוצמה, בשלב מסויים בקרב מיז הנחית לעבר בראיין את מהלך הסיום שלו אך בראיין יצא מכך.
לאחר מכן, באופן מפתיע למדי, בראיין הצמיד את המיז במהלך שנקרא סמול פאקג' וניצח, יריבות שהתפתחה כל כך בשביל להגיע לקרב קצר שכזה? קצת גרוע לדעתי.

לאחר מכן נאמר כי נחתם באופן רשמי קרב, באירוע הנקרא "קראון ג'ול" (היהלום שבכתר) שיקרה בשני לנובמבר, בין איי ג'יי סטיילס (C) לבין בראיין, לפחות יצא מזה משהו טוב ואנו נקווה שהתוצאה תהיה זהה.
בנוסף אנו לומדים כי באותו היום רומן ריינס יגן על האליפות שלו בקרב משולש נגד בראן סטרומן וברוק לזנר ושבסמאקדאון הקרוב בקי לינץ' תקבל את הקרב החוזר שלה על האליפות נגד שרלוט פלייר.

האירוע המוקדש כולו לנשים (אבולושיין) יקרה ב10\28 ובו אלקסה בליס תהיה בקרב נגד טריש סטראטוס, ליטה תהיה בקרב נגד מיקי ג'יימס ורונדה ראוזי תלחם בקרב על האליפות נגד מתחרה לא ידועה כרגע, החודש הזה הולך להיות עמוס במיוחד.

פרומו של אנדרטייקר נגד טריפל אייץ' בפעם האחרונה: פלאשבקים ופרומואים משני הצדדים.

טריפל אייץ' (מלווה בשון מייקלס) נגד אנדרטייקר (מלווה בקיין):
בתחילת הקרב אנו לומדים שהקרב נהפך לקרב ללא חוקים.

אנדרטייקר וטריפל אייץ' נלחמים אחד בשני בעוצמה רבה, מחליפים מהלומות אחד עם השני ולוקחים את הקרב לא רק אל מחוץ לזירה, אלא גם לקהל עצמו.
לאורך תחילתו של הקרב, טריפל אייץ' מתגרה באנדרטייקר, ואף מנסה לחכות את מהלך ה"אולד סקול" שלו, מה שמעצבן את אנדרטייקר יותר וגורם להתפרצות של אגרופים לעברו של טריפל אייץ', שלא נשאר חייב ונכנס בעוצמה אדירה אל עברו של "האיש המת" ושני המתאבקים מוכיחים כי הקרב זה אכן יהיה הקרב האחרון שיחתום את יריבותם הארוכה (אך הלא רציפה).
בשלב מסויים, שום מייקלס לוקח שולחן ופותח עוברו ומסמן לטריפל אייץ' שישתמש בו, קיין מחליט להתערב אך מקבל סוויט צ'יין מיוזיק היישר לפני וטריפל אייץ' קופץ עם מרפק אדיר ושולח את קיין דרך השולחן.
אנדרטייקר מכניס כיסא ברזל לזירה ולוקח את היתרון לאחר שהוא חובט בעוצמה אדירה בטריפל אייץ', שון מייקלס אף מתערב בשלב מסויים בניסיון לעזור לחברו לנצח אך הדבר אינו מצליח ומייקלס עף אל מעבר לזירה.
הקרב מקבל תפנית מפתיעה כאשר טייקר שולח צ'וקסלאם אדיר לטריפל אייץ' ולאחר מכן מנחית את מהלך הסיום שלו, הטומבסטון, אך טריפל אייץ' נשאר בחיים ויוצא בשניה האחרונה ואנדרטייקר המתוסכל שולח פצצה לעבר פניו של השופט וניכר כי הקרב נהיה כבד עליו (הוא סחב את זה לאורך הקרב וזה פשוט גאוני).
לאחר ששופט נוסף נכנס (לאחר זמן די ארוך בלי אחד כזה) טריפל אייץ' מנחית מהלומה אדירה לעבר טייקר, חובט בו עם כיסא ברזל ומניח את הכיסא על צווארו של טייקר, עולה לקורה וקופץ עליו.
בניסיון נואש לסיים את הקרב, טריפל אייץ' מצמיד את אנדרטייקר אך קיין לפתע קם, מעיף את השופט מהזירה ושומר על המשכיות הקרב.
כאשר טריפל אייץ' מקבל את הפטיש משום מייקלס, הוא רץ לעבר אנדרטייקר, שנמצא עם כיסא ורץ לעברו בנוסף וחובט בעוצמה בפניו, טריפל אייץ' מבין שאין שופט בזירה ומרים את טייקר בניסיון לחבוט בו שוב אך הזריזות רבה, האיש המת הופך את היוצרות ונועל את טריפל אייץ' במהלך ההכנעה הידוע שלו, האלס גייט (נעילת משולש), טריפל אייץ' כמעט מתעלף אך בשניה אחרונה מתיישר וחונק בעזרת הפטיש בידו את טייקר, שנשימתו נעשת כבדה ונשמע שהוא באמת נחנק ושני המתאבקים קורסים לרצפה.
לאחר מספר דקות בהם אנדרטייקר חובט בטריפל אייץ' עם כיסא ברזל ומתכונן לבצע את מהלך הסיום שלו שוב, שון מייקלס מנחית בעיטה אדירה לפניו של טייקר וטריפל אייץ' לוקח את היתרון ולאחר בעיטה נוספת שמביאה אחריה את מהלך הסיום של טריפל אייץ', הפדיגריי, "מלך המלכים" מצמיד את אנדרטייקר לזירה ומסיים את הקרב שידו על העליונה, בסוף הקרב אנדרטייקר וטריפל אייץ' מתחברים וארבעת אגדות ההיאבקות מרימים את ידם ביחד, מסמלים את סיומה של עוד יריבות אדירה ומראים שיש כבוד הדדי עצום ביניהם.
קרב של חצי שעה ארוכה ששווה כל רגע של צפייה, אין ספק ששני המתאבקים נתנו מאה אחוז מעצמם ואין צורה טובה יותר לסיים את האירוע עם הקרב הזה, עבודה יפה מאוד של הארגון.

 לאחר אותן פוזות למצלמה, טייקר וקיין משמידים את צמד חברי DX לשעבר מה שנותן פרצה קטנה לעבר המשך הפיוד, אולי בסעודיה ב-Crown Jewel.

רגע לפני שאתם הולכים

אנחנו שמחים שקראת את הכתבה הזו, ומקווים שהיא עניינה אותך. אנחנו ב-JSPORT משקיעים מאמצים רבים כדי להביא לכם את התוכן האיכותי, האמין והכי מהר. אין מאחורינו טייקונים ובעלי עניין, אנחנו עובדים קשה כדי להביא לכם את התוכן הכי איכותי שיש בלי שום אינטרסים. כל שיש לנו הוא את הגולשים, אתם, שמחזיקים אותנו בתרומות שלכם. אז אם אהבתם את התכנים שלנו, נשמח אם תשקלו להצטרף אלינו ולתמוך בנו בהמשך הפעילות.

מערכת jsport עושה מאמצים לאתר זכויות על תמונות וסרטונים המתפרסמים בו ולהעניק להם קרדיט בולט והוגן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא ניתן לאתר את המקור או שזהותו אינה ידועה, לכן בהתאם לסעיף 27א' לחוק זכויות היוצרים כל אדם הרואה עצמו נפגע עקב בעלות על זכויות היוצרים של תמונה או סרטון מוזמן לפנות אלינו בכתובת המייל  [email protected]

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

עכשיו בכותרות

עקבו אחרינו

פרסומת

סקר

מי הקבוצה התעפיל מליגה ב' צפון א' לליגה א' ?

כתבות אחרונות