ויוה לה פוטבול

הליגה הכי מסקרנת מבחינת כישרונות עולים חוזרת והפעם הצצה למה שמחכה לנו במחזור ה-12 בליג 1 (הליגה צרפתית ראשונה)

ראן-בורדו (שישי,21:45,03/11)

בורדו מגיעה למשחק עם ניצחון אחד בחמשת משחקיה האחרונים ותנסה להתאושש מול ראן שעליה נרחיב בהמשך אך כעת לבורדו האורחת מגיעה בכושר שרחוק ממה שציפתה להיות בו מאזן נקודות של 16 נקודות שמציבות אותה במקום ה-8 עם מאזן שערים של 16 כיבושים לעומת 17 ספיגות בהחלט לא מאזן מבטיח לאור הכישרון שטמון בקבוצה אך דעה הרווחת שיש לבורדו את היכולת לנצח

ראן לעומתה מגיעה למשחק עם מאזן של שני הפסדים רצופים לאחר שלושה ניצחונות רצופים בהחלט יש דעיכה בקבוצה שהכירה לעולם את עוסמאן דמבלה ונחזור למאזנה של ראן שמונה 13 כיבושים לעומת 15 ספיגות, מאזן שלילי של המארחת שבאמתחתה 12 נקודות ותנסה לנצח ולעלות מהמקום ה-13.

נעדרים:

ראן: מורגן אמלפיטנו, יוהאן גורקוף, בנז'אמין בוריגיו, סניין פרסיץ', מקסר, קרמיט ארסמוס, רמי בנסבייני, אווינס גרטמונאס, איסמעילה סאר (פציעות)

בורדו: גאיסן לאבורד (פציעה)

אנז'ה-פריז (שבת, 18:00,04/11)

המוליכה מחכה בקוצר רוח למה שמסתמן כטיול מול המארחת פריז שבנתה את עצמה בקיץ עם ניימאר, דני אלבס וקיליאן אמבפה ושמרה על נכסים כמו קבאני, די מריה, וראטי ומרקיניוס מסתמנת כמולטי טים של אירופה עם מאזן מפלצתי של 4 נצחונות בחמישה משחקים ובין היתר 34 כיבושים לעומת 8 ספיגות (מאזן של 26+) כנראה שבאמת יש טיול בשבת.

אנז'ה מגיעה כאנדרדוג מבוהק למשחק הזה כאשר ברור שכל נקודה חשבה לה במאבק השנתי להישארות אנז'ה מגיעה אחרי שתי תוצאות תיקו, הפסד ושני נצחונות על מנת לצאת לדרך המלך הפרטית שלה את המאחרת מלווה מאזן של 16 כיבושים ל-14 ספיגות והיא מגיעה מהמקום ה-12.

נעדרים:

אנז'ה: יוהן אנדראו (צהובים) פיאריק קאפלה (פציעה)

פריס: תיאגו מוטה (פציעה)

מונאקו-גנגאן (שבת,21:00,04/11)

האלופה המכהנת והסגנית הנוכחית מגיעה למשחק כאשר יש לה 25 נקודות והיא במקום השני לאחר שני הפסדים רצופים . מונאקו מחפשת להתאושש כאשר את האלופה מלווה מאזן של 23 כיבושים ל-12 ספיגות. למזלה עם הקהל הביתי והמצומצם שלה יש לה את כל הסיכויים שבעולם לחזור למאבק האליפות ולנסות לגנוב לפריז אליפות שנייה ברציפות.

לעומתה גנגאן מגיעה לאחר ניצחון אחד בחמישה משחקים וללא ספק תצטרך את הנקודות לקראת המשך הדרך שבנתיים לא מאירה פנים, את גנגאן מלווה מאזן של 13 כיבושים ל-15 ספיגות והיא מגיעה מהמקום ה-11 עם 14 נקודות

נעדרים:

מונאקו: רדמאל פלקאו, ג'יבריל סידיבה, טרנס קונגולו, סוואהילו מייטה, לואק בדיאשיל, פייר אנגוידנה (פציעות)

גנגאן: דניס פטריץ', יאניס סליבור, ג'רדן איקוקו (פציעות)

נאנט-טולוז (שבת,21:00,04/11)

נאנט של ראניירי מגיעה למשחק כאשר היא בעונה חלומית מבחינתה מקום חמישי מינימיום ספיגות (8) אך עם זאת מינימום כיבושים (9) מומנטום מבטיח של 3 נצחונות בחמישה משחקים עם 20 נקודות יהיה מעניין לראות מה יהיה במשחק ללא ספק.

טולוז במצב קצת פחות מבטיח עם צבירת נקודות של 10 נקודות מתוך 15 אפשריות והעובדה שהיא אחת מקבוצות החוץ הגרועות בליגה ללא ספק מצב רע לקבוצה מהמקום העשירי את טולוז ילווה מאזן של 11 כיבושים ל-15 ספיגות

נעדרים:

נאנט: קולביין סיגתורסון, קאליפה קוליבאלי, גוריס קיימבה (פציעות)

טולוז: ג'ימי דורמז (פציעה)

טרואה-שטרסבורג (שבת,21:00,04/11)

קרב תחתית ללא ספק טרואה שמארחת את המשחק מגיעה מגיעה מהמקום ה-15 עם מאזן של 9 כיבושים ל-15 ספיגות כאשר 2 נקודות בלבד מפרידות בינה לבין בקו האדום וללא ספק הפסד צפוי להוות מכה גדולה בכנף של הקבוצה הצנועה הזו.

לעומתה שטרסבורג מגיעה למשחק מהמקום ה-18 כאשר היא בעמדה מצויינת לדלג למקום ה-15 ואולי אפילו ל-14 השאלה האם הקבוצה שכבשה 13 שערים לעומת 20 ספיגות מסוגלת לנצח?

נעדרים:

טרואה: הרייה (אדום מורחק ל-2 משחקים) סטאפן דרביון, בנז'אמין ניבה (פציעות)

שטרסבורג: אידריס סארי, פאבלו מרטינז, קאדר מנג'אנה, דימיטרי פולקייה, בנז'אמין קורגנט, עבדאללה אנדור, קווין זוהי

מונפלייה-אמיין (שבת,21:00,04/11)

המארחת תקווה לנצח ולהמשיך להיות רחוקה מהתחתית הצמודה מאוד כאשר גם הסטטיסטיקה וגם המאזנים לטובת מונפלייה שמגיעה למשחק עם מאזן שערים 8 כיבושים ל-7 ספיגות(!) ויש לה את היכולת לנצח במשחק.

אמיין תהיה צמאה לנקודה כמו מים במדבר עקב המצאותה בהפרש שערים שמפריד בינה לבין הקו האדום ותקווה לא להגיע אליו במסע ההישרדות שלה מאזנה של הקבוצה הקטנה עומד על 6 כיבושים ל-12 שערים (2 ספיגות על כל שער!).

נעדרים:

מונפלייה: ז'רום רוסייון (פציעה)

איימן: שארלי שארייה, ג'ואסומה פופאנה (פציעות)

ניס-דיז'ון (ראשון,16:00,05/11)

שתי הקבוצות לא במצב מזהיר אך ניס היא הקבוצה הנחותה במפגש לנוכח המיקום והיכולת, ניס חייבת נקודות כדי להינצל ממאבקי התחתית ולברוח לאמצע הטבלה במאזנה יש 13 כיבושים ל-19 ספיגות ללא ספק זו לא היכולת לה פיללו האוהדים.

דיז'ון מגיעה למפגש כשהיא יודעת שבמאזנה 14 שערים ל-20 ספיגות וזה בהחלט מראה כמה היא צריכה את הניצחון הזה ולמעשה לנוכח הבדלי המיקום דיז'ון הרבה יותר נינוחה במפגש אך היא יודעת שניצחון אחד יספיק לניס לעקוף אותה.

נעדרים:

דיז'ון: ווסלי לאוטואה, ווסלי סעיד, וינסט רופלי, נעים סליטי, עדן מסואמה (פציעות)

ניס: מיקאל לה ביהן, ווילן סיפראין, מרלון, אלן סנט-מקסימין, ז'אן מיכאל סרי, יואן קרדינאלה, אינגטיוס גנאגו (פציעות)

מארסיי-קון (ראשון,18:00,05/11)

המארחת מגיעה למשחק על עוד שלוש נקודות בדרך לחזרה אפשרית לליגת האלופות ותקווה להמשיך ביכולתה הטובה שמתאפיינת בניראות התקפית טובה (21 כיבושים) אך סובלת מהגנה לא יציבה ביותר (17 ספיגות) למרות הכל מארסיי בעמדה מצויינת לנצח.

האורחת קון מגיעה למשחק בראש נקי ורחוק 8 נקודות מהקו האדום כאשר היא תרצה לנצח ואף תסתפק בתיקו עם מאזן של 8 כיבושים ו-8 ספיגות בהתאמה יש סיכוי טוב לני הקבוצות

נעדרים:

מארסיי: תהנה מסגל שלם ובריא

קאן: רומיין ג'נבויס, ג'ף לואיס, וינסנט בסאט, אלכסנדר דג'יקו, פלוריאן לה ז'ונקור, יוסף איט בנאסר

מץ-ליל (ראשון,18:00,05/11)

שתי הקבוצות בקרב הישרדות קשה וינסו לנצח לנוכח המאזנים שלא מאירים פנים לליל (6 כיבושים ל-15 ספיגות) ולמץ (5 כיבושים ל-21 ספיגות).

נעדרים:

ליל: וינסנט אניימה, אדמה סומאורו (פציעות)

מץ: פאלו דיאנה (אדום) מתיאו דאול, אבלי יאלו, תאודור אפובה, צילאן ביסבאץ', יאן ג'ופרה (פציעות)

ליון-סנט אטיין (ראשון,22:00,05/11)

קרב בין הצמרת הגבוהה בדמות ליון לסנט אטיין שבאות לנצח על מנת להתקדם בקרבות השונים שלהן ליון תהנה מכושר שיא של נביל פקיר שבזכותו הישגה מאזן כיבושים של 27 שערים ואך תהיה חייבת להשתפר הגנתית (15 ספיגות).

סנט אטיין מגיעה לקרב על המקום החמישי כאשר אם תנצח תוכל לעקוף את נאנט מאזנה של אטיין מונה 13 כיבושים ל-10 ספיגות.

נעדרים:

סט. אטיין: ךוק פרין, רמי קאבלה, דיוני, רונאל פייר-גבריאל (פציעות)

ליון: קלמנט גרנייר

אז מי תוביל? מי תמעד? ומי תצא לדרך חדשה? התשובות בקרוב!

מערכת jsport עושה מאמצים לאתר זכויות על תמונות וסרטונים המתפרסמים בו ולהעניק להם קרדיט בולט והוגן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא ניתן לאתר את המקור או שזהותו אינה ידועה, לכן בהתאם לסעיף 27א' לחוק זכויות היוצרים כל אדם הרואה עצמו נפגע עקב בעלות על זכויות היוצרים של תמונה או סרטון מוזמן לפנות אלינו בכתובת המייל  [email protected]

מתן נגר

כתבה קודמת

סיכום משחקי הלילה ב-NBA

הכתבה הבאה

לקראת המחזור האחד עשר בפתח ובו יהיה משחק הסבב, דורטמונד נגד באיירן מינכן

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *