Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on telegram
Share on email
צילום: דוברות הפועל בית שאן

לקראת המחזור ה-16 בליגות ב' צפון

עומר כץ בסיקור לקראת המחזור ה-16 בליגות ב' צפון. הפועל עירוני צפת תארח את כפר מנדא למשחק המרכזי בליגה ב' צפון א'. בליגה ב' צפון ב' הפועל בית שאן תארח את בית"ר חיפה. שווה לקרוא !!!

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on telegram
Share on email

ליגה ב' צפון א' בית א':

הפועל כרמיאל – הפועל בני טובא,שישי,12:00

המארחת נמצאת בשיאו של המאבק על הכרטיס לפלייאוף העליון, אחרי שרשמה במחזור האחרון ניצחון חוץ סופר חשוב על המוליכה אחווה כפר מנדא, היא תקווה להתחיל לייצר מומנטום שישיג לה את המטרה. האורחת שבמקום הלפני-אחרון הפסידה במחזור האחרון בבית ליריבתה לתחתית צעירי סכנין, ומסובכת בה. אמנם כרגע היא רחוקה 7 נקודות מהמקום האחרון, אך היא בוודאי מבינה שהיא צריכה להתעשת על עצמה כבר עכשיו, אחרת היא עלולה למצוא את עצמה במפגש ישיר נגד הירידה מול קבוצה מליגה ג' שתרצה לעלות על חשבונה.

שחקני כרמיאל, ימשיכו במסלול הניצחונות ? צילום: דוברות הפועל עירוני כרמיאל

הפועל עירוני צפת – מ.כ. אחווה כפר מנדא,שישי,13:00

משחק העונה! המארחת במקום ה-2 נמצאת בתקופה מאוד טובה אחרי שניצחה את 2 משחקי הליגה האחרונים, תרצה להמשיך בתנופה על מנת להיות 1 מ-3 הקבוצות שיסיימו את העונה בפלייאוף העליון. האורחת אמנם נמצאת במקום ה-1, אך היא מגיעה למשחק אחרי 2 הפסדי ליגה רצופים ומאכזבים (האחרון שבהם היה כאמור להפועל כרמיאל שבמקום ה-3), בנוסף יש לה משחק עודף על פני יריבותיה לצמרת. לכן היא חייבת לחזור לעצמה, אחרת תסתבך במאבק על הפלייאוף העליון. משחק רב-שערים זה לא משהו מופרך לצפות לו במשחק כזה.

שחקני צפת, ינצחו את כפר מנדא ? צילום: יגאל שיש

הישארו מעודכנים

אל תפספסו, הרשמו עכשיו לניוזלטר שלנו וקבלו את הכתבות והעדכונים הכי חמים ישירות למייל.

צעירי סכנין – מכבי אחווה שעב,שישי,14:30

המארחת נמצאת בתקופה מצויינת, עם 2 ניצחונות ב-2 המחזורים האחרונים(מחצית מכלל הניצחונות שלה העונה. היא תקווה להמשיך במומנטום ולברוח עוד מהתחתית. מולה ניצבת האורחת, שנמצאת מקום אחד מתחתיה אבל עם אותו מספר נקודות(14). האורחת סיימה במחזור האחרון בתיקו 3-3 מרתק עם מ.ס. בני ממבע הגולן מהצמרת, ותרצה לברוח מתחתית על חשבון סכנין.

איחוד בני מג'דל כרום – מכבי בני ג'דידה,שבת,11:00

נועלת הטבלה, לה יש 2 נקודות בלבד, הפסידה את 2 משחקי הליגה האחרונים, קשה לראות אותה ניצלת מירידה. האורחת, שהפסידה במחזור האחרון לצפת, נמצאת במקום ה-5, עם משחק עודף ביחס לקבוצות שמעליה, ולכן אי-ניצחון ביום שבת יסגור בפניה סופית את האופציה להעפיל לפלייאוף העליון.

ליגה ב' צפון א' בית ב':

איחוד בני שפרעם – בית"ר נהריה,שישי,13:00

המארחת יכולה לעלות למשחק הקרוב עם המחליפים/הנוער, כי היא כבר הבטיחה את הפלייאוף העליון. האורחת גברה במחזור האחרון בבית על מכבי עירוני יפיע. לפלייאוף העליון היא כנראה כבר לא תגיע, אך 3 הנקודות האלו יכולות לעזור לה להימנע ממאבקים נגד הירידה.
צילום: פרטי
ינון ברקוביץ', יכבוש מול שפרעם ? צילום: פרטי

צעירי טמרה – עירוני בני כאבול,שישי,14:00

איזה משחק צמרת מחכה לנו המארחת במקום ה-2 סיימה במחזור האחרון ב2-2 מאכזב בחוץ מול הפועל דיר חנא שבמקום הלפני-אחרון עם 6 נקודות בלבד, אבל רוצה להמשיך במסע לפלייאוף העליון. האורחת במקום ה-3 מגיעה למשחק אחרי שב-2 המחזורים האחרונים גברה בתוצאה זהה(0-2) על 2 הקבוצות שנועלות את הטבלה(הפועל דיר חנא ואחי עכו), ורוצה להמשיך בתנופה. המנצחת במשחק תבטיח כנראה העפלה לפלייאוף העליון הנחשק.

אחי עכו – הפועל עירוני עראבה,שבת,11:00

נועלת הטבלה מגיעה למשחק אחרי לא פחות מ-7 הפסדי ליגה רצופים. היא תנסה בשבת לעצור את השקיעה הדרסטית מול יריבה אחרת לתחתית, שנמצאת 2 מקומות מעליה, ומגיעה למשחק אחרי שצברה נקודה אחת בלבד ב-4 מחזורי הליגה האחרונים(ולא הבקיעה אפילו שער אחד בהם). מי תצא מהבוץ?

מכבי עירוני יפיע-הפועל דיר חנא,שבת,11:30

המארחת במקום ה-4 הפסידה במחזור האחרון לבית"ר נהריה, וחייבת ניצחון על מנת להשאיר את חלום הפלייאוף העליון בחיים. האורחת, שנמצאת במקום הלפני אחרון רק בגלל הפרש שערים עדיף על אחי עכו, מגיעה למשחק אחרי שסיימה כאמור בתיקו 2 מפתיע מול מ.כ. צעירי טמרה שבמקום ה-2, ותקווה שזה ייתן לה לא מעט מוטיבציה לקראת המשחק הקרוב ואולי גם נקודות על הדרך.

ליגה ב' צפון ב' בית א':

מכבי אחי איכסל – מ.ס. פרדס חנה כרכור,שישי,11:00

המארחת הפתיעה במחזור האחרון כשסיימה בתיקו 0 מול המוליכה מכבי נוג'ידאת. בשישי היא תארח יריבה אחרת לתחתית מ.ס. פרדס חנה כרכור, שהיא כנראה האכזבה הגדולה של הליגה ממקומות 2-3 היא התדרדרה עד לתחתית למקום ה-7, ואולי גם למאבקים נגד הירידה. היא לא ניצחה 5 משחקים ותקווה לחזור למסלול הניצחונות בהקדם.

מכבי נווה שאנן – מכבי נוג'ידאת,שישי,11:45

המארחת מגיעה אחרי 2 הפסדי ליגה רצופים, סיבכה את סיכוייה להעפיל לפלייאוף העליון אחרי שרוב העונה הייתה במקומות 2-3. נותרו לה רק 2 משחקי ליגה, כשהקרוב יהיה נגד המוליכה, שכבר הבטיחה את מקומה בפלייאוף העליון, אך הרשתה לעצמה להוריד קצת רגל מהגז (צברה נקודה אחת ב-2 משחקיה האחרונים).נווה שאנן תנצל את זה?
צילום: כמאל אבו סעדה
שחקני נווה שנן, ינצחו את המוליכה מנוגי'דאת ? צילום: כמאל אבו סעדה

הפועל בני מוסמוס – מ.ס. כפר כמא,שישי,12:00

המארחת נמצאת בתקופה דיי טובה (7 נקודות מתוך 9 אפשריות ב-3 משחקיה האחרונים), היא חייבת 3 נקודות ביום שישי על מנת להשאיר בחיים את הרצון להעפיל לפלייאוף העליון. זה נכון גם לאורחת לה יש גם את אותה כמות נקודות (18),אותו כמות משחקים(13). היא מגיעה אחרי 3 ניצחונות ליגה רצופים, ופתאום הפלייאוף העליון כן נלקח בחשבון מבחינתה.

משה ויצמן, יוביל את כפר כמא לניצחון מול בנ מוסמוס ? צילום: עודד חסין

מכבי עוספיה- צעירי א.א. פאחם,שישי,14:30

המארחת, נועלת את הטבלה, הפסידה בכל 3 משחקיה האחרונים, ונראית בדרך לליגה ג'. האורחת נמצאת בתקופה מצויינת, ואת כל 3 משחקיה האחרונים ניצחה בתוצאה 0-1. היא תקווה להמשיך בדהירה ולעשות צעד נוסף לעבר הפלייאוף העליון, אחרי שרוב העונה בכלל לא הייתה בחלק העליון של הטבלה.

ליגה ב' צפון ב' בית ב':

הפועל בית שאן – בית"ר חיפה,שישי,13:00

מפגש צמרת שיכול להכריע את זהות העולות לפלייאוף העליון המארחת נמצאת במקום ה-4 עם 24 נקודות, והאורחת נמצאת במקום ה-2 עם 26 נקודות, אך משחק חסר ביחס למארחת. המארחת מגיעה למשחק אחרי תיקו 2-2 מאכזב בחוץ מול הפועל סנדלה גלבוע שבמקום ה-5 וממזמן איבדה סיכוי להעפיל לפלייאוף העליון. האורחת מגיעה בתקופה מצוינת אחרי שניצחה את 3 משחקיה האחרונים.

שחקני בית שאן, ינצחו את בית"ר חיפה ? צילום: דוברות הפועל בית שאן

הפועל רמות מנשה-הפועל טירת הכרמל,שישי,13:30

המארחת במקום הלפני אחרון מסובכת מאוד בתחתית, מגיעה למשחק אחרי שהפסידה במשחקה האחרון לאחי ביר אל מכסור, נועלת הטבלה. ההפסד הזה צימק את הפער בין 2 הקבוצות ל-3 נקודות. האורחת שבמקום ה-1 מגיעה אחרי 2 ניצחונות רצופים, וניצחון בשישי יבטיח לה את הכרטיס לפלייאוף העליון.

הפועל ד.א. כרמל – הפועל סנדלה גלבוע,שישי,14:00

מפגש בין 2 קבוצות שמתכוננות לפלייאוף התחתון ועורכות כרגע מקצה שיפורים לקראתו. המארחת הושפלה במחזור האחרון 6-0 ע"י איחוד בני כפר קרע, יריבה אחרת לפלייאוף התחתון, ואילו האורחת סיימה ב2-2 מעניין מול הפועל בית שאן.

אחי ביר אל מכסור – איחוד בני כפר קרע,שישי,14:30

המארחת ונועלת הטבלה הפסידה במחזור האחרון להפועל טירת הכרמל המוליכה, וחייבת לצבור כמה שיותר נקודות כדי לא להיות זו שתרד ישירות לליגה ג'. האורחת השפילה במחזור האחרון 0-6 את הפועל ד.א. כרמל ורוצה לייצר מומנטום ולהמשיך לברוח מהתחתית.

רגע לפני שאתם הולכים

אנחנו שמחים שקראת את הכתבה הזו, ומקווים שהיא עניינה אותך. אנחנו ב-JSPORT משקיעים מאמצים רבים כדי להביא לכם את התוכן האיכותי, האמין והכי מהר. אין מאחורינו טייקונים ובעלי עניין, אנחנו עובדים קשה כדי להביא לכם את התוכן הכי איכותי שיש בלי שום אינטרסים. כל שיש לנו הוא את הגולשים, אתם, שמחזיקים אותנו בתרומות שלכם. אז אם אהבתם את התכנים שלנו, נשמח אם תשקלו להצטרף אלינו ולתמוך בנו בהמשך הפעילות.

מערכת jsport עושה מאמצים לאתר זכויות על תמונות וסרטונים המתפרסמים בו ולהעניק להם קרדיט בולט והוגן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא ניתן לאתר את המקור או שזהותו אינה ידועה, לכן בהתאם לסעיף 27א' לחוק זכויות היוצרים כל אדם הרואה עצמו נפגע עקב בעלות על זכויות היוצרים של תמונה או סרטון מוזמן לפנות אלינו בכתובת המייל  [email protected]

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

עכשיו בכותרות

עקבו אחרינו

פרסומת

סקר

מי הקבוצה התעפיל מליגה ב' צפון א' לליגה א' ?

כתבות אחרונות