Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on telegram
Share on email
צילום: כמאל אבו סעדה

לקראת המחזור ה-15 בליגה ב' צפון א'-ב'

עומר כץ בסיקור לקראת המחזור ה-15 בליגות ב' צפון. במוקד: כפר מנדא-הפועל עירוני כרמיאל תארח למפגש מסקרן בליגה ב' צפון א'. בית"ר חיפה תארח איחוד בני בקה למפגש צמרת מסקרן בליגה ב' צפון ב'. כל המשחקים, שווה לקרוא !!

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on telegram
Share on email

ליגה ב' צפון א' בית א':

הפועל בני טובא – צעירי סכנין,שישי,11:30

מפגש תחתית בין 2 קבוצות שרוצות מאוד 3 נקודות ביום שישי לקראת המשך המאבק נגד הירידה בבית התחתון שצפוי להן. המארחת שבמקום ה-8 והלפני אחרון התאוששה מ-3 הפסדי ליגה רצופים, במחזור האחרון גברה 2-1 בחוץ על מכבי אחווה שעב, יריבה אחרת לתחתית. האורחת מסכנין נמצאת מקום אחד מעל בני טובא, ומגיעה למשחק אחרי שבמחזור האחרון נתנה את משחק העונה שלה גברה 3-5 בבית על מוליכת הטבלה אחווה כפר מנדא והנחילה לה הפסד ראשון העונה בליגה. אם 2 הקבוצות מגיעות במצב רוח טוב, נקווה שנראה מאבק עד הדקה האחרונה של המשחק בשישי הקרוב.

 מכבי בני ג'דידה מכר – הפועל עירוני צפת,שישי,13:00

המארחת, לה יש משחק עודף ביחס ליריבותיה לצמרת(ביניהן צפת), חייבת לנצח בשישי על מנת להישאר בתמונת הפלייאוף העליון. העובדה שהיא מגיעה למשחק אחרי 2 ניצחונות רצופים (האחרון שבהם על יריבתה לצמרת הפועל כרמיאל) בוודאי יעלו לה משמעותית את המוטיבציה. האורחת שבמקום ה-3 רוצה לנצח על מנת להוציא את בני ג'דידה סופית מהמירוץ, ובמקביל להמשיך את הדהירה (4 ניצחונות ו-2 תוצאות תיקו ב-6 משחקי הליגה האחרונים) ולעשות צעד נוסף לפלייאוף העליון.

הישארו מעודכנים

אל תפספסו, הרשמו עכשיו לניוזלטר שלנו וקבלו את הכתבות והעדכונים הכי חמים ישירות למייל.

אחווה כפר מנדא – הפועל עירוני כרמיאל,שישי,13:30

המארחת שהופתעה במחזור האחרון ע"י צעירי סכנין, תקווה לשוב למסלול הניצחונות ולהמשיך לשמור בבטחה על המקום הראשון על חשבון האורחת המאכזבת מהמקום ה-4 שמאבדת גובה ובמאזנה ב-4 המשחקים האחרונים רשמה ניצחון בודד ו-3 הפסדים.

אחמד סבע, כפר מנדא תשוב למסלול הניצחונות מול כרמיאל ? צילום: פייסבוק כפר מנדא

מכבי אחווה שעב – בני "ממבע" הגולן,שבת,11:00

המארחת נמצאת בתקופה לא טובה בה הפסידה את 2 משחקיה האחרונים, ובמידה ולא תעצור את כדור השלג היא עוד עלולה להתדרדר למאבקים נגד הירידה. מולה מגיעה האורחת מהמקום ה-2 שרוצה להפסיק לקרטע (ניצחון בודד ו-3 תוצאות תיקו ב-4 המחזורים האחרונים) ולרשום ניצחון חשוב שיקרב אותה להבטחת מקומה בפלייאוף העליון.

ליגה ב' צפון א' בית ב':

בית"ר נהריה – מכבי עירוני יפיע,שישי,13:00

המארחת מגיעה למשחק אחרי שבמהלך השבוע הקודם השיגה ניצחון והפסד (מחזור אמצע+סוף השבוע). אם היא רוצה לשמור על חלום הפלייאוף העליון בחיים, היא חייבת לנצח את האורחת, לה יש 2 משחקים חסרים. האורחת נמצאת במקום ה-4 בעצמה שמה לה את הפלייאוף העליון למטרה, אך על מנת להשיג אותו תצטרך לקטוע את רצף תוצאות התיקו 0 שהשיגה ב-2 משחקיה האחרונים.

הפועל דיר חנא – צעירי טמרה,שישי,13:45

אחרי שניצחה את אחי עכו, יריבתה לתחתית בשלישי שעבר, המארחת קיוותה לצבור תנופה, אך הפסידה בשישי האחרון לעירוני בני כאבול. לחזור לנצח תהיה משימה לא פשוטה, כי היא מארחת בשישי הקרוב את הקבוצה מהמקום ה-2 בטבלה, שניצחה את 2 משחקיה האחרונים בליגה. 
צילום: פרטי
שחקני צעירי טמרה, ימשיכו ברצף הניצחונות מול דיר חנא? צילום: פייסבוק צעירי טמרה

עירוני בני כאבול – אחי עכו,שישי,14:30

אחרי שבמחזור הקודם גברה 0-2 על נועלת הטבלה הפועל דיר חנא, המארחת מתכוננת לאירוח משחק ביתי נוסף מול קבוצה מהתחתית. אחי עכו שבמקום ה-7, ורוצה לצלוח גם אותו. האורחת מבחינתה שקועה עמוק בתחתית, הפסידה בכל 6 משחקיה האחרונים (בהפרש של 2 שערים לפחות), ותצטרך להיות בשיאה על מנת לעצור את כדור השלג העצום דווקא במשחק החוץ מול הקבוצה מהמקום ה-3.

ליגה ב' צפון ב' בית א':

מ.ס. פרדס חנה – מ.ס. טירת כרמל,שישי,11:45

המארחת, לאורך רוב העונה הייתה בצמרת, פשוט שוקעת-ב-4 משחקיה האחרונים היא פעמיים הפסידה ופעמיים סיימה בתיקו. לחזור בשישי הקרוב למסלול הניצחונות בוודאי לא יהיה קל, כי היא מארחת את הקבוצה מהמקום ה-2, שניצחה 3 מתוך 4 משחקיה האחרונים, ורוצה את 3 הנקודות כדי ששום דבר כבר לא ימנע ממנה להגיע לפלייאוף העליון.

צעירי א.א. פאחם – מכבי נווה שאנן,שישי,12:30

 משחק בין 2 קבוצות שכל אחת יכולה לסיים בתוך או מחוץ לפלייאוף העליון. למארחת שבמקום ה-5 משחק חסר, במאזנה נקודה אחת פחות מלאורחת שבמקום ה-3. המארחת מרגישה על הגל, כי היא ניצחה את 2 משחקיה האחרונים (בניהם את מ.ס. טירת הכרמל שבמקום ה-2), בעוד האורחת הופתעה בביתה במקום האחרון ע"י מ.ס. כפר כמא שבמקום ה-7, ובגלל זה ירדה למקום ה-3. הכל פתוח במשחק הזה. 
צילום: כמאל אבו סעדה
שחקני נווה שאנן, יחזור למסלול הניצחונות ? צילום: כאמל אבו סעדה

מכבי נוג'ידאת – מכבי אחי איכסל,שישי,13:10

למרות שהפסידה במחזור האחרון למ.ס. טירת הכרמל, המארחת מגיעה למשחק הזה רגועה כי היא יודעת שהיא במקום הראשון, עם פער של 8 נקודות מהמקום השני (ועם משחק חסר), ובידיעה שהכרטיס לפלייאוף העליון כבר הושג. מולה תתייצב האורחת מהמקום ה-8 והלפני אחרון, שיודעת שהיא הפסידה את 2 משחקיה האחרונים ושהיא נמצאת 5 נקודות מעל מכבי עוספיא נועלת הטבלה, אך עם משחק עודף, ולכן אין לה זמן לבזבז. 

מ.ס. כפר כמא – מכבי עוספיה,שישי,13:15

משחק תחתית בין המארחת שבמקום ה-7 לנועלת הטבלה שבמקום ה-9. המארחת מגיעה בתקופה מצויינת, אחרי שניצחה את 2 משחקיה האחרונים, שהיו נגד מכבי אחי איכסל יריבתה לתחתית, ומשחק חוץ קשה מול מכבי נווה שאנן (שהייתה במקום ה-2 ערב המשחק). גם במשחק הזה 3 נקודות זה דבר רלוונטי, כי האורחת שבמקום האחרון השיגה נקודה אחת בלבד ב-7 משחקיה האחרונים ולא ניצחה מאז אמצע אוקטובר. אם האורחת לא רוצה להיות זו שתרד ישירות לליגה ג', המשחק בשישי הוא כנראה ההזדמנות האחרונה להתחיל במסע שימנע את זה.

משה ויצמן, כפר כמא תנצח במפגש התחתית את עוספיה ? צילום: עודד חסין

ליגה ב' צפון ב' בית ב':

אחי ביר אל מכסור – הפועל טירת כרמל,שישי,10:45

מפגש קצוות נועלת הטבלה מארחת את מוליכת הטבלה. נועלת הטבלה קמה לתחייה אחרי שניצחה במחזור האחרון את הפועל רמות מנשה שנמצאת מקום אחד מעליה, ופתאום הרעיון שלא לרדת ישירות לליגה ג' הפך לקונקרטי מבחינתה. האורחת לעומת זאת, קרובה להבטיח את מקומה בפלייאוף העליון, אחרי שהשיגה 7 נקודות מתוך 9 ב-3 משחקיה האחרונים, יכול להיות שהמשחק בשישי הוא הגרוש שחסר לה בשביל הלירה.

הפועל טירת הכרמל, תמשיך ברצך הניצחונות מול ביר אל מכסור ? צילום: אלמוג אליאס

הפועל מ.כ.סנדלה גלבוע – הפועל בית שאן,שישי,11:00

המארחת, שבמהלך העונה קיוותה להגיע לפלייאוף העליון, יודעת שאליו היא כבר לא תגיע. כעת, למרות שהיא במקום ה-5, היא מסתכלת אחורה ורואה שאת כל 3 משחקי הליגה האחרונים היא הפסידה, ואם לא תתעשת היא עוד עלולה להתדרדר למאבק נגד הירידה. האורחת לעומת זאת, נמצאת חזק בתמונת הפלייאוף העליון, כשניצחה 3 מתוך 5 משחקי הליגה האחרונים (ב-2 המשחקים האחרים סיימה בתיקו),בכללי לא הפסידה מאז ה-22 באוקטובר. 

בית"ר חיפה – איחוד בני בקה,שישי,12:00

איזה משחק צמרת מחכה לנו. הקבוצה מהמקום ה-3 מארחת את הקבוצה מהמקום ה-2 לקרב שיכול להכריע את זהות העולות לפלייאוף העליון. המארחת(עם 3 נקודות פחות אבל משחק חסר ביחס לאורחת) ניצחה את 2 משחקי הליגה האחרונים שלה, וכך גם האורחת. משחק שהוא לא רב שערים לא יתקבל על הדעת כאן. איחוד בני כפר קרע – הפועל ד.א. כרמל,שישי,14:30המארחת הפסידה את 2 משחקיה האחרונים ולא ניצחה כבר 4 משחקים, ואם לא תתאפס על עצמה היא תמצא את עצמה חזק במאבק נגד הירידה. גם האורחת לא רוצה למצוא את עצמה בסיטואציה כזאת, אחרי שהפסידה במחזור האחרון למוליכה מטירת הכרמל, ונמצאת 2 נקודות מעל המארחת, אך עם משחק עודף.    

אורן זילכה, מוביל את בית"ר חיפה לעונה מצוינת. צילום: פרטי

רגע לפני שאתם הולכים

אנחנו שמחים שקראת את הכתבה הזו, ומקווים שהיא עניינה אותך. אנחנו ב-JSPORT משקיעים מאמצים רבים כדי להביא לכם את התוכן האיכותי, האמין והכי מהר. אין מאחורינו טייקונים ובעלי עניין, אנחנו עובדים קשה כדי להביא לכם את התוכן הכי איכותי שיש בלי שום אינטרסים. כל שיש לנו הוא את הגולשים, אתם, שמחזיקים אותנו בתרומות שלכם. אז אם אהבתם את התכנים שלנו, נשמח אם תשקלו להצטרף אלינו ולתמוך בנו בהמשך הפעילות.

מערכת jsport עושה מאמצים לאתר זכויות על תמונות וסרטונים המתפרסמים בו ולהעניק להם קרדיט בולט והוגן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא ניתן לאתר את המקור או שזהותו אינה ידועה, לכן בהתאם לסעיף 27א' לחוק זכויות היוצרים כל אדם הרואה עצמו נפגע עקב בעלות על זכויות היוצרים של תמונה או סרטון מוזמן לפנות אלינו בכתובת המייל  [email protected]

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

עכשיו בכותרות

עקבו אחרינו

פרסומת

סקר

מי הקבוצה התעפיל מליגה ב' צפון א' לליגה א' ?

כתבות אחרונות