Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on telegram
Share on email
צילום: אלמוג אליאס

לקראת המחזור ה-14 ליגות ב' צפון א'-ב'

עומר כץ בסיקור לקראת המחזור ה-14 בליגות ב' צפון א' וב'. במוקד ליגה ב' צפון א': הפועל עירוני כרמיאל-ג'דידה מכר,עראבה-איחוד שפרעם. בליגה ב' צפון ב': מ.ס טירת הכרמל-מכבי נוג'ידאת, הפועל בית שאן-איחוד כפר קרע

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on telegram
Share on email

ליגה ב' צפון א' בית א':

איחוד בני מג'דל כרום – בני "ממבע" הגולן,שישי,12:30

מפגש קצוות בין האחרונה בטבלה לקבוצה מהמקום ה-2. המארחת, נראית כיורדת המסתמנת לליגה ג', מגיעה למשחק אחרי 2 הפסדי בית רצופים, ותהיה זקוקה לנס מול הקבוצה מהצמרת על מנת להשיג נקודות במשחק. האורחת מגיעה למשחק אחרי תיקו וניצחון ב-2 משחקי הליגה האחרונים שלה וחייבת לנצח על מנת לשמור על הסיכוי להעפיל לפלייאוף העליון.

צעירי סכנין – אחווה כפר מנדא,שישי,13:15

המארחת מגיעה בתקופה מאוד לא טובה אחרי שהשיגה ב-6 משחקיה האחרונים 2 נקודות בלבד(כולל תבוסה צורמת של 5-0 בחוץ למכבי בני ג'דידה במחזור האחרון). היא תצטרך להיות במיטבה ביום שישי במידה ותרצה לצאת מהבוץ, כי היא תארח את מוליכת הטבלה, שרוצה לעשות צעד נוסף לעבר הבטחת המקום ה-1 בטבלה לקראת הפלייאוף העליון ומגיעה למשחק אחרי 2 ניצחונות ליגה רצופים(ועם יחס שערים של 0-10).

הישארו מעודכנים

אל תפספסו, הרשמו עכשיו לניוזלטר שלנו וקבלו את הכתבות והעדכונים הכי חמים ישירות למייל.

מכבי אחווה שעב – הפועל בני טובא זנגריה,שבת,14:30

המארחת מגיעה למשחק אחרי התבוסה המהדהדת 7-0 למוליכה כפר מנדא בשישי האחרון, תקווה להתאושש על חשבון הקבוצה מהמקום האחד-לפני-אחרון שגם היא מגיעה משחק עם הראש למטה-הפסידה את כל 3 משחקי הליגה האחרונים וכבר אין לה כל כך דרך להימלט מהפלייאוף נגד הירידה(בתנאי שגם לא תסיים אחרונה).

הפועל עירוני כרמיאל – מכבי בני ג'דידה מכר,שבת,20:00

המארחת מגיעה למשחק הזה ברגשות מעורבים-מצד אחד היא הביסה במשחק האחרון את נועלת הטבלה איחוד בני מג'דל כרום 0-4, אך מצד שני ב-2 המשחקים הקודמים לו היא הפסידה ל-2 יריבותיה לצמרת הפועל צפת ומ.ס. בני ממבע הגולן. לכרמיאל משחק חסר ביחס ליריבותיה לצמרת, והיא חייבת לנצח על מנת לשמור על חלום ההעפלה בחיים. האורחת מגיעה בתקופה לא כל כך טובה, עם ניצחון ו-3 הפסדים ב-4 משחקיה האחרונים. כנראה שלפלייאוף העליון היא כבר לא תגיע.

כרמיאל חוזרת למגרש הביתי, תמשיך ברצף הניצחונות מול ג'דידה מכר ? צילום: דוברות הפועל עירוני כרמיאל

ליגה ב' צפון א' בית ב':

צעירי טמרה – בית"ר נהריה,שישי,13:15

המארחת במקום ה-2 מגיעה למשחק אחרי הפסד(למוליכה שפרעם) וניצחון ב-2 משחקיה האחרונים לאורך החודש האחרון. היא תרצה לנצח ולשפר עמדות לקראת הפלייאוף העליון על חשבון האורחת שבמקום ה-5 ומגיעה למשחק בתקופה טובה מאוד שכוללת 2 ניצחונות ו-2 תוצאות תיקו ב-4 משחקיה האחרונים בליגה. משחק מרתק.

עירוני בני כאבול – הפועל דיר חנא,שישי,14:00

המארחת מגיעה למשחק אחרי הפסד מאכזב לבית"ר נהריה בשלישי, הפסד שהשאיר אותה במקום ומנע ממנה לעלות למקום ה-3 על חשבון מכבי עירוני יפיע שסיימה בתיקו מאופס מול הפועל עירוני עראבה. בשישי היא תקווה לנצח ולשפר עמדות לקראת הפלייאוף העליון על חשבון האורחת מהמקום האחרון, לה מגיע מזל טוב על ניצחונה הראשון העונה במחזור האחרון(0-2 על אחי עכו). האורחת היא אמנם זו שנועלת את הטבלה, אך היא מגיעה בתקופה טובה יחסית עם תיקו וניצחון ברזומה ב-2 משחקיה האחרונים, ותקווה להמשיך עם המזל הטוב ולראשונה העונה לצאת מהמקום האחרון על חשבון אחי עכו החלשה.

דיר חנא,יזכו בניצחון ליגה שני העונה ? צילום: פייסבוק הפועל דיר חנא

הפועל עירוני עראבה – איחוד בני שפרעם,שישי,16:30

המארחת מגיעה בתקופה חלשה מאוד עם נקודה אחת בלבד מתוך 9 אפשריות ב-3 משחקיה האחרונים, ו-0 שערי זכות בהם. היא תצטרך לעבוד קשה מאוד על מנת שכדור השלג ייעצר במשחק הקרוב, כי תארח את המוליכה שנראית בדרך הבטוחה לפלייאוף העליון כשהיא מובילה ב-11 נקודות(ומשחק עודף) על צעירי טמרה שבמקום ה-2.

ליגה ב' צפון ב' בית א':

מ.ס. טירת כרמל – מכבי נוג'ידאת,שישי,11:00

המארחת במקום ה-3 מגיעה למשחק אחרי הפסד חוץ מאכזב במחזור האחרון לצעירי אום אל פאחם שבמקום ה-6, הפסד שגרם למכבי נווה שאנן לחלוף על פניה ולעלות למקום ה-2. האורחת, שנמצאת בפור של 9 נקודות על המקום השני (משחק חסר), תקווה להמשיך את הדהירה העצומה של 7 ניצחונות ותיקו ב-8 משחקיה האחרונים ולהבטיח כמה שיותר מהר את המקום ה-1 לקראת הפלייאוף העליון.

מכבי נווה שאנן – מ.ס. כפר כמא,שישי,11:45

המארחת מגיעה מעודדת למשחק אחרי שניצחה במחזור האחרון את מכבי עוספיא ועלתה למקום ה-2 בטבלה. המקום ה-1 מבחינתה אולי כבר לא כזה ריאלי, אבל היא תרצה כמובן להגיע לפלייאוף העליון מהמקום ה-2, ובשביל זה היא צריכה לנצח את האורחת מהמקום הלפני-אחרון. האורחת מגיעה למשחק אחרי ניצחון סופר חשוב על מכבי אחי איכסל, שמצד אחד הרחיק אותה מהמקום האחרון ומצד שני עוד נותן לה את האפשרות שלא לשחק בפליאוף הירידה.
צילום: כמאל אבו סעדה
שחקני נווה שאנן חוגגים מול עוספיה. יחגגו מול כפר כמא ? צילום: כמאל אבו סעדה

מכבי אחי איכסל – צעירי א.א. פאחם,שישי,14:15

מפגש אמצע-תחתית בין הקבוצה מהמקום ה-7 שמארחת את הקבוצה מהמקום ה-6. המארחת כאמור הפסידה למ.ס. כפר כמא ועוד עלולה למצוא את עצמה במקום הלפני-אחרון בתום המחזור הזה, בעוד האורחת מאום אל-פאחם ניצחה במפתיע את מ.ס. טירת הכרמל במחזור האחרון והתרחקה עוד קצת מהתחתית המאיימת. הקבוצה שתנצח תברח מהתחתית ובמקביל תסבך את יריבתה.

הפועל בני מוסמוס – מכבי עוספיה,שישי,14:20

המארחת מגיעה בתקופה טובה יחסית אחרי שמאזנה ב-3 משחקיה האחרונים כולל ניצחון ו-2 תוצאות תיקו(כולל 4-4 מרהיב בחוץ מול מ.ס. פרדס חנה במחזור האחרון),ותהיה לה הזדמנות טובה להמשיך ולמנף את עצמה גם במחזור הקרוב, כי היא מארחת את נועלת הטבלה שצברה נקודה אחת בלבד ב-6 משחקיה האחרונים ורחוקה 4 נקודות ממ.ס. כפר כמא שנמצאת מקום אחד מעליה.

ליגה ב' צפון ב' בית ב':

אחי ביר אל מכסור – הפועל רמות מנשה,שישי,11:00

מפגש תחתית. המארחת טרם ניצחה העונה, היא הפסידה במחזור האחרון להפועל ד.א. כרמל ונראית בדרך הבטוחה לליגה ג'. האורחת, שנמצאת מקום אחד מעליה, תרצה לנצל את זה ולרשום 3 נקודות שקצת ייתנו לה אוויר לנשימה בתחתית הלוהטת. 2 הקבוצות מגיעות למשחק עם תיקו והפסד ברזומה ב-2 המחזורים האחרונים.

הפועל בית שאן – איחוד בני כפר קרע,שישי,13:00

המארחת סיימה את 2 משחקיה האחרונים ב-2 תוצאות תיקו 0 מאכזבים, ואם היא עוד רוצה להיספר בתור קבוצה שמתמודדת על הפלייאוף העליון, היא חייבת לנצח בשישי את הקבוצה מהמקום ה-7 בטבלה, שגם היא כמו יתר יריבותיה לתחתית עלולה להסתבך אם תפסיד(אחרי שהשיגה 2 נקודות בלבד ב-3 משחקיה האחרונים).

הפועל ד.א. כרמל – הפועל טירת כרמל,שישי,13:30

המארחת מגיעה למשחק אחרי שב-2 משחקיה האחרונים סיימה בתיקו 1 עם הפועל רמות מנשה מהמקום הלפני-אחרון וניצחה את אחי ביר אל מכסור שבמקום האחרון. היא אולי השיגה תוצאות טובות מול יריבותיה לתחתית, אבל בשישי מצפה לה משחק ביתי קשה במיוחד כי היא מארחת את מוליכת הטבלה שנמצאת בתקופה טובה של 4 נקודות מתוך 6 אפשריות ב-2 משחקיה האחרונים(כולל ניצחון חוץ יקר על איחוד בני בקה שבמקום ה-3), ותקווה לעשות צעד נוסף לעבר הבטחת המקום הראשון והפלייאוף העליון.

שחקני טירת הכרמל, יחזור למסלול הניצחונות ? צילום: אלמוג אליאס

איחוד בני בקה – הפועל סנדלה גלבוע,שבת,19:30

המארחת מגיעה למשחק מהמקום ה-3 ואחרי ניצחון חוץ 1-0 על איחוד בני כפר קרע, ורוצה להמשיך להיות בפקטור במאבק על העלייה לליגה א'. האורחת מגיעה למשחק מהמקום ה-5 והאמצעי בטבלה, אבל במשבר לא קטן-השיגה נקודה אחת בלבד ב-4 משחקיה האחרונים, ולא תגיע כנראה לפלייאוף העליון.

רגע לפני שאתם הולכים

אנחנו שמחים שקראת את הכתבה הזו, ומקווים שהיא עניינה אותך. אנחנו ב-JSPORT משקיעים מאמצים רבים כדי להביא לכם את התוכן האיכותי, האמין והכי מהר. אין מאחורינו טייקונים ובעלי עניין, אנחנו עובדים קשה כדי להביא לכם את התוכן הכי איכותי שיש בלי שום אינטרסים. כל שיש לנו הוא את הגולשים, אתם, שמחזיקים אותנו בתרומות שלכם. אז אם אהבתם את התכנים שלנו, נשמח אם תשקלו להצטרף אלינו ולתמוך בנו בהמשך הפעילות.

מערכת jsport עושה מאמצים לאתר זכויות על תמונות וסרטונים המתפרסמים בו ולהעניק להם קרדיט בולט והוגן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא ניתן לאתר את המקור או שזהותו אינה ידועה, לכן בהתאם לסעיף 27א' לחוק זכויות היוצרים כל אדם הרואה עצמו נפגע עקב בעלות על זכויות היוצרים של תמונה או סרטון מוזמן לפנות אלינו בכתובת המייל  [email protected]

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

עכשיו בכותרות

עקבו אחרינו

פרסומת

סקר

מי הקבוצה התעפיל מליגה ב' צפון א' לליגה א' ?

כתבות אחרונות