תחליף ראוי לשמו – על מי כדאי להלביש את האליפות היוניברסלית של ה-WWE?

זה לא סוד שהריצה של ברוק לסנר עם האליפות היוניברסלית הייתה רעה מאוד, ואני בהחלט שם את זה כאן במילים עדינות מאוד. לסנר ניצח את גולדברג ברסלמניה 33 בקרב סקוואץ’ הכרחי ונחוץ, לאחר שגולדברג ניצח את לסנר תוך שתי דקות במפגש הראשון בין השניים מרגע חזרתו המתוקשרת של גולדברג לזירה. זה התחיל טוב, בהחלט טוב, אבל ברוק לסנר הוכיח לנו שלא אכפת לו קצת ואפילו לא טיפה מהיאבקות, אלא רק מהכסף שזורם לו אל הכיס.

לסנר לא הופיע לראו יותר מעשר פעמים, פחות או יותר, מרגע הזכייה שלו. לסנר הופיע רק לאירועים מאוד ספציפיים והשנה הופיע רק פעמים עם החגורה באירוע גדול. ככל שמתקדם הזמן, נדמה כי לסנר קרוב לעזיבה של ה-WWE לטובת ה-UFC, והגיע הרגע לחשוב על תחליף על מי שהיה הפנים של ראו במשך זמן לא קטן. ה-WWE מלאים בכישרון, אבל לא כולם נמצאים ברמה של האליפות, לפחות לא מבחינת בוקינג או אפילו יכולת. מי כן יכול להוות תחליף ראוי? בואו ננסה להבין את זה יחד.

סת’ רולינס

קודם כל, הבחירה הצפוייה של מי שמתפקד באופן רציף יותר בתור הפנים של ראו. מרגע קטיעת האיחוד המוצלח של השילד, רולינס רדף אחרי האליפות הבין יבשתית, והשיג אותה ברסלמניה 34 תוך השלמת זכייה בגראנד סלאם. רולינס סיפק לנו קרבות מצוינים כל שבוע מחדש, הוא מלא במומנטום, והוא כנראה המתאבק הטוב ביותר בראו כרגע. ההשתפרות שלו מטורפת ואם הוא יעשה את החסד שעשה עם אליפות ה-WWE ב-2015 גם עם האליפות היוניברסלית, היא תחזור לתלם תוך רגע.

כרגע בראו, הוא מספר אחת (WrestleTalk)

קווין אוונס

נכון, הוא יכל לעשות יותר בתור אלוף יוניברסלי בשנת 2016. אבל היי, בוקינג הוא פרמטר חשוב עבור אלוף והבוקינג שקיבל אוונס היה לא טוב, על גבול המחפיר. הניסוי שביצעו בו בתור האלוף הפחדן לא עבד טוב כמו שקרה עם רולינס ב-2015. עדיין, אין להתעלם מיכולת הזירה הנהדרת שלו, מהכריזמה והיכולת האדירה על המיקרופון, ומהעובדה שהוא יכול להיות אלוף היל פשוט מדהים. נקווה שהוא ינצח את בראון ויקח ממנו את מזוודת הכסף בבנק בסאמרסלאם.

מוכשר עם בוקינג צולע (WhatCulture)

בראון סטרואומן

הוא מקבל בוקינג פשוט מדהים, הוא השתפר פלאים בתור מתאבק, הוא מלא בכריזמה, והוא בין הדברים הכי טובים שה-WWE הגו בשנים האחרונות. אמנם הוא לא כזה מבריק כפייס, אבל הוא בהחלט עובר מסך ומסוגל לבצע עבודה מצוינת כאלוף ראשי של הבראנד הבכיר ב-WWE. בראון סטרואומן לא צריך את מזוודת הכסף בבנק כדי להיות משכנע מול ברוק לסנר, והוא ללא ספק האופציה העדיפה מבין האופציות הריאליות מול לסנר כרגע.

מבין האופציות הריאליות, הוא הטוב ביותר (Cageside Seats)

אליאס

האלבום הפנטסטי של אליאס שיצא ממש לפני כמה ימים הוסיף המון לפופולריות שלו שרק גודלת מרגע לרגע. אליאס עשה פריצה אסטרונומית והוא ללא ספק אחד מהמתאבקים האלה שהקהל פשוט רוצה לראות מצליח, לא משנה אפילו אם הוא ישיר על אחותם התאומה באחת התכניות. אליאס מתאבק סולידי בהחלט, הוא אמין, יש לו חיבור טוב עם הקהל, והוא יכול להרים את הרמה של האליפות הזאת ולהרים לא מעט גבות, אם רק יזכה לאמון הזה מראשי ה-WWE.

רק צריך להאמין בו (Sportskeeda)

פין באלור

וכעת נמשיך ונסיים עם האלוף הראשון אי פעם עם התואר השנוי במחלוקת שאפילו לא זכה לקרב החוזר שמגיע לו בצורה הוגנת לגמרי. פין באלור הוכיח לא פעם ולא פעמיים כי הוא אחד מהמתאבקים המוכשרים, הצבעוניים ובמיוחד האהובים בעולם. הדבר הראשון שצריך להיעשות זה להשיב את השד למסך הטלוויזיה של ה-WWE, ומשם לתת לפין לעשות את שלו. האליפות הזאת יכולה להיות טובה תחתיו גם בגימיק הנוכחי, הוא פשוט עד כדי כך טוב.

ככה הוא אמור להיראות. (ערוץ היוטיוב של ה-WWE)

תגובה