שובר שוויון: לקראת משחק מספר 3 בגמר ה-NBA

הלילה (בין רביעי לחמישי) בשעה 4:00 בבוקר יצא לדרך משחק 3 בגמר ה-NBA כאשר שתי הקבוצות לא מוכנות לוותר על האליפות הזאת.

לאחר שהאלופה הנוכחית גנבה את יתרון הביתיות עם ניצחון צמוד כאשר המשחק נגמר בחמש נקודות הפרש בלבד הקנדים ירצו להחזיר את הביתיות אליהם ולהתקרב עוד צעד אל עבר להיות האלופה הקנדית הראשונה ב-NBA.

הווריורס שמגיעים עכשיו לשני משחקי בית (אולי האחרונים שלהם בהיסטוריה של האורקל ארנה?) ירצו לנצח את המשחק הקרוב ולהיות מרחק שתי ניצחונות בלבד מאליפות שלישית ברציפות ורביעית בחמש השנים האחרונות, בנוסף הווריורז גם ירצו את האליפות הזאת מכיוון שזו השנה האחרונה שלהם באורקל ארנה לאחר כ-50 שנים שהם בהיכל זה כשבעונה הבאה הם יעברו להיכל בסן פרנסיסקו.

ינסה להביא עוד ניצחון בדרך לזכייה רביעית שלו (דף האינסטגרם של ה-NBA)

במשחק האחרון קוואי לאונרד הצטיין עם 34 נקודות ו-14 ריבאונדים אך הווריורס הראו יכולת קבוצתית נהדרת שלאונרד לא יכל להתחרות בה כאשר גרין (17 נקודות ו-10 ריבאונדים), קאזינס (11 נקודות ועשרה ריבאונדים), קרי (23 נקודות) ותומפסון (25 נקודות) כיכבו מול הראפטורס. קווין דוראנט עדיין לא כשיר לחזור מהפציעה בשריר התאומים שקרתה לו בתחילת פלייאוף ה-NBA במשחק 5 נגד יוסטון ולא שיחק במשחק האחרון וגם לא ישחק במשחק היום בלילה כשקליי ת’ומפסון נמצא בספק

הימור: לפי דעתי יהיה משחק צמוד כמו שני המשחקים הראשונים אך הראפטורז יגברו על העליונה וינצחו בסל באזר כאשר לאונרד יסיים את המשחק עם 27 נקודות ו-12 ריבאונדים, הסדרה יגמר לפי דעתי 4:2 לטורונטו.

השאר תגובה