שבע דקות בגן עדן – סיטי הביסה את שאלקה בדרך לרבע הגמר

משחק הגומלין בין מנצ’סטר סיטי לבין שאלקה 04 במסגרת שלב שמינית הגמר בליגת האלופות התקיים הערב ב-“אצטדיון איתיחאד” באנגליה, יש לציין כי במשחק הראשון ניצחה סיטי את שאלקה 3:2 במשחק בגרמניה.

המשחק נפתח בגישושים של האורחים שמהרו לצמק את תוצאת המשחק הקודם. המקומיים מיעטו להגיע למצבים, בדקה ה- 13′ סרחיו אגוארו פרץ לרחבה ובעט לכיוון השער אך הכדור נהדף בקורה. בדקה ה- 21′ המגן האורח בסטיאן אושיפנקה עלה גבוהה וניסה לאיים על שערו של השוער הברזילאי של סיטי, אנדרסון מוראס, אך זה קלט והדף את ההזדמנות. בדקה ה- 35′ הורה השופט על כדור עונשין לזכות האנגלים, אגוארו בעט את הכדור פנימה וקבע 1:0. לאחר 3 דקות בלבד, קון אגוארו פרץ לרחבה הצליח לעבור את ההגנה של האורחים ובעט פנימה וקבע צמד 2:0. בדקה ה- 42′ הדקות החזקות של סיטי המשיכו, לירוי סאנה שיחזור את המהלך של אגוארו, שלח את הכדור פנימה וקבע 3:0 בתום בליץ’ של 7 דקות של חניכיו של פפ גווארדיולה.

אגווארו פתח את סחף השערים בסיטי (עמוד הטוויטר של מנצ’סטר סיטי)

המחצית השנייה המשיכה את הקצב של סיטי, סאנה המשיך ללחוץ אל ההגנה של שאלקה הדפה. בדקה ה- 56′ סאנה שלח כדור לרגליו של ראחים סטרלינג שבעט פנימה וקבע 4:0. בדקה ה- 61′ סטרלינג ניסה פעם נוספת אך לידיים של השוער. בדקה ה- 69′ הקשר הפורטוגלי המקומי ברננדו סילבה קיבל כדור, מסאנה שבישל פעם נוספת, סילבה בעט פנימה וקבע 5:0. הקצב והשליטה של סיטי המשיכו בדקה ה- 77′ סאנה המשיך בקצב הבישולים, כשמצא את המחליף פיליפ פודן ששלח את הכדור פנימה מתוך הרחבה וקבע 6:0. בדקה ה- 85′ ברננדו סילבה מצא את גבריאל ז’סוס שדייק בבעיטה, קבע 7:0 והשלים את תוצאת המשחק המטורף שהעלה את מנצ’סטר סיטי לרבע הגמר.

סאנה איש המשחק עם שער ושלושה בישולים (עמוד הטוויטר של מנצ’סטר סיטי)

תגובה