Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'alchemists_instafeed_widget_load' not found or invalid function name in /home/jsportco/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 287

רבע אחרון מדהים סידר לגלבוע גליל ניצחון מרשים על הפועל ת”א. הפסד מרגיז לקריית גת נגד בני הרצליה

הפועל ת”א מעדה בגן נר 86:81 לאחר שהובילה לאורך כל המשחק ונכנעה לרבע אחרון נהדר של המארחים גריפין והוולאיי בלטו עם 20 נק’ כ”א. מכבי קריית גת רשמה הפסד דרמטי וכואב לבני הרצליה על אף 30 נק’ של באומן

מחזור מספר 18 בליגת ווינר סל יחתם הערב לאחר משחקיה של מכבי קריית גת נגד בני הרצליה וגלבוע גליל נגד הפועל ת״א של רמי הדר, הקבוצות הביתיות חייבות את הניצחון כמו אוויר לנשימה בעיקר הקבוצה הדרומית שתקועה מחזורים רבים המקום האחרון בטבלה.

מכבי קריית גת-בני הרצליה(19:50)

חניכיו של אלעד חסין סופרים גל של שלושה הפסדים מאז הניצחון הדרמטי נגד מכבי חיפה אך למזלה הרב של הקבוצה הדרומית גם חברותיה לתחתית(אשדוד וגלבוע נמצאות בכושר רע מאוד). מנגד חניכיו של מיקי גורקה מעט חוזרים לעצמם ומתחילים להראות את אותם ניצוצות שהיו בסיבוב הראשון לאחר הניצחון במחזור הקודם נגד הפועל ת״א 86:81, הערב הם יהיו חייבים לשמור על רצף הניצחונות אם יש להם שאיפה להתברג גבוה בפלייאוף העליון.

מהלך המשחק:

חמישיות:

מכבי קריית גת: קרטיס קלי, אייל שולמן, ברנדון בואומן, ג’וש סלבי ואור סולומון.

בני הרצליה: ג’ף אדריאן, תום מעיין, כרם משעור, טוריאן גרין וחליל קנאסביק.

רבע ראשון- 21:19 בני הרצליה

רבע הפכפך היה הרבע הראשון, הדרומיים פתחו טוב יותר עם סלים של באומן וסולומון אך חניכיו של מיקי גורקה ידעו לחזור למשחק והצליחו להפוך התוצאה הודות יכולת טובה של אדריאן וגרין. באומן הנהדר וקלי שוב החזירו את היתרון לידיו של אלעד חסין אך המילה אחרונה ברבע הזה הייתה שייכת לאורחים והרצליה יורדת ביתרון 21:19.

רבע שני-38:40 קריית גת

היתרון לא הפסיק לנוע מצד לצד גם ברבע השני, וקריית גת הצליחה להפוך את התואה ואף לעלות ליתרון של חמש נק'(כן זהו רגע מכונן במשחק), לאחר סל של ג’סטין קרטר. אדריאן ולאומי שוב הצליחו להחזיר את הרצליה למשחק והשוו את התוצאה(29:29), סל של גרין שוב העניק את היתרון לחניכיו של גורקה אך דווקא ברבע הזה המילה אחרונה הייתה של המארחים שירדו ביתרון 40:38 לאחר יכולת טובה של קרטר, משחק סופר צמוד הערב.

רבע שלישי-59:60 קריית גת

פתיחת המחצית השנייה הייתה שייכת כל כולה לחניכים בלבן, סל ועבירה על ג’ף אדריאן קבע ריצה של 10:0 לזכותה של האורחת(48:40), קריית גת מבינה את חשיבות המשחק הערב והייתה רחוקה מלוותר,ריצה של 8:0 משל עצמם בראשותו של אור סולומון החזירה לעניינים את קריית גת, שלשה של באומן לקראת סוף הרבע קבעה 59:60 למארחים.

רבע רביעי- 80:79 בני הרצליה

המשחק הזה לא מפסיק להיות צמוד, אנג’אי(שחקן הרכש החדש ישן) העלה את האורחים ליתרון אך שוב חניכיו של אלעד חסין ידעו לחזור למשחק בזכות משחק נפלא של קרטר שהחזיר את הדרומיים בלא מעט רגעי מפתח הערב. הסטטוס קוו נשמר לאורך זמן אך דווקא מי שפישל ברגע האמת זה אותו ג’סטין קרטר שקלע רק 1-2 מהקו ברגע מכריע. הרצליה אמרה תודה רבה ושלחה את גרין לקו שקלע את הראשונה והחטיא את השנייה בכוונה וקבע ניצחון לחניכיו של גורקה. 80:79 בסיום הפסד סופר מאכזב לקריית גת לאחר שהמשחק ברח לה מבין האצבעות.

הרבו לקלוע למכבי קריית גת: 30 באומן,16 אור סולומון, 15 קרטיס קלי ו10 ג’סטין קרטר

הרבו לקלוע לבני הרצליה: 19 טוריאן גרין, 13 סטיבן דניס וג’ף אדיראן כ”א ו12 כארם משעור.

ניצחון דרמטי לבני הרצליה (דף הפייסבוק הרשמי של מנהלת הליגה)
ניצחון דרמטי לבני הרצליה (דף הפייסבוק הרשמי של מנהלת הליגה)

גלבוע גליל-הפועל ת״א(20:00)

הפועל ת״א של רמי הדר שרויה בתקופה של חוסר יציבות, לאחר שני הפסדים רצופים למכבי ת״א ולבני הרצליה הגיעה התפוצצות של האדומים במחזור הקודם על חשבונה של מכבי קריית גת. גם הערב הפועל ת״א תמודד נגד קבוצת תחתית בדמותה של גלבוע גליל שמגיעה בכושר מזעזע ולמעט הניצחון הדרמטי בהארכה נגד האלופה הקבוצה מהגליל רושמת 4 הפסדים רצופים בהפרש דו ספרתי, אריאל בית הלחמי יהיה חייב להעיר את חניכיו הערב.

 

מהלך המשחק:

חמישיות:

גלבוע גליל: חואקין שוכמן, יחזקאל סקוורר, אריק גריפין, מייקל קוואלס ומרפי הולוואי.

הפועל ת”א: ר’יצארד הוואל,מארק לאיונס,תמיר בלאט,אלאנדו טאקר ותומר גינת.

רבע ראשון-29:20 הפועל ת”א

שתי הקבוצות הגיעו חדות מבחינה התקפית וקלעו באחוזים נהדרים ברבע הראשון, ר’יצארד הוואל היה הפקטור ההתקפי של רמי הדר בעוד מרפי הולוואי בלט אצל בית הלחמי. שלשות של בלטא וטאקר העבירו את ההובלה לאורחים מתל-אביב, מתן נאור גם נכנס לעניינים בסוף הרבע וחתם רבע מוצלח לזכותם של האדומים מתל אביב, 29:20 הפועל.

רבע שני-50:41 הפועל ת”א

המארחים פתחו טוב יותר את הרבע השני ואף הצליחו לצמצם את ההפרש ל-6 בלבד, רמי הדר מיהר להזעיק טיים אוט שללא ספק הוכיח את עצמו, תומר גינת שמר על קור רוח ודייק 4 מ-4 מהעונשין וקבע את ההפרש השיא של הערב עד כה 10 נק’. סיגרס והוולואיי צימצמו ל-5 בלבד אך אדריאן בנקס עם שתי שלשות בק טו בק וסל נוסף של גינת קבע 12 הפרש(46:34), יכולת טובה של גריפין בן צבי הוולאי הצליחו במעט להמתיק את הגלולה וזה חד ספרתי לזכותה של הפועל ת”א 50:41.

רבע שלישי-59:52 הפועל ת”א

המחצית השנייה נפתחה בצורה הרבה יותר מגומגמת מצד שתי הקבוצות לעומת החצי הראשון, מי שנהנתה מהיכולת הייתה בעיקר גלבוע שהצליחה לצמק את התוצאה לאחר סלים של ביר כץ וקוואלס, שלשה של סקוורר ממש העמידה את המארחת במרחק נגיעה מהאדומים(49:52), חניכיו של רמי הדר ידעו לסיים את הרבע החלש שלה בטעם טוב לאחר שתיים מדויקות של טאקר וזריקה קשה של הוואל. 59:52 להפועל ת”א האם גלבוע תצליח להפוך ברבע האחרון?

רבע רביעי- 81:86 גלבוע גליל

אדריאן בנקס פתח נהדר את הרבע המכריע ובמהלך של סל ועבירה שוב קבע יצרון דו ספרתי להפועל ת”א(62:52), המארחים נכנסון לזון בדיוק בזמן הנכון לפני שהמשחק הולך להם לאיבוד, גריפין הוולאי וסיגרס היו הגיעו לעבודה ברבע האחרון עבירה בלתי ספורטיבית של מתן נאור דאגה לקזז את ההפרש ל-2 בלבד(69:67), לאיונס החזיר מעט אוויר לנשימה לאחר שתיים מדויקות מן הקו אך שוכמן והוולאי דאגו לשיוויון בגן נר 71:71 איזה קאמבק של גלבוע. סיגרס וגריפין כבר דאגו לעלות את המארחים ליתרון ראשון מאז הרבע הראשון 76:71, אך חניכיו של רמי הדר לא ויתרו והחזירו במהלך של 6 נק ‘ רצופות לאחר סל ועבירה של וויליאמס ושלשה של לאיונס 77:76. סל ענק של גריפין לאחר שכמעט הכדור הלך לאיבוד קבע יתרון 4 לגליל 82:78, הפועל ת”א עוד ניסתה לחזור למשחק אך אריק גריפין פשוט מנע אותו עם חטיפה גדולה לטאקר. בסיום ניצחון מרשים לגליל גלבוע 86:81 לאחר 34:22 ברבע האחרון.

הרבו לקלוע לגליל גלבוע: הוולאי וגריפין 20 כ”א, 14 סיגרס ו-13 סקוורר

הרבו לקלוע להפועל ת”א: 17 לאיונס והוואל כ”א, 10 וויליאמס ותומר גינת כ”א

קאמבק אדיר לצפוניים הערב נגד הפועל ת"א (דף הפייסבוק הרשמי של מנהלת הליגה)
קאמבק אדיר לצפוניים הערב נגד הפועל ת”א (דף הפייסבוק הרשמי של מנהלת הליגה)

השאר תגובה