קיבלה רענון: 2:0 להפועל רעננה על הפועל חיפה.

במסגרת המחזור ה-30 של ליגת ג’אפניקה בפלייאוף התחתון נפגשו הפועל חיפה (34 נק’) והפועל רעננה (32 נק’) בצהריי היום. הקהל הצביע ברגליים לאור מצבן של שתי הקבוצות ורמת העניין של המשחק והשאיר אצטדיון ריק כמעט לגמרי. הפועל רעננה אומנם במרחק 4 נק’ בלבד מהקו האדום והפועל חיפה במרחק של 6 נק’ בלבד אך עושה רושם ששתיהן לא בסכנה ממשית על אף המצב בטבלה. ב-5 המפגשים האחרונים בין הקבוצות הפועל חיפה ניצחה ב-3 ו-2 מפגשים הסתיימו ללא הכרעה, העונה הפועל חיפה סיימה בתיקו 2 עם הפועל רעננה לפני חודש וקצת פה בסמי עופר משערים של עידן שמש וגיא חדידה לזכות הפועל חיפה כשמנגד כבשו כארם ארשיד וירדן כהן. אי שם בדצמבר במסגרת הסיבוב הראשון הביסה הפועל חיפה את הפועל רעננה באצטדיון רמת גן 0:3 משערים של גיא חדידה, נס זמיר וראדו גינסארי.

ה-11 של הפועל חיפה: ארנסטטס שטקוס; דור מלול, ריקי מיטרבסקי, ניסו קפילוטו, לירן סרדל;  רסמוס סויסטאד (מתן חוזז 46′), גל אראל; גילי ורמוט, ראדו גינסארי (גיא חדידה 36′), נס זמיר (עידן שמש 68′); בן אז’ובל

ה-11 של הפועל רעננה: אסף צור; עדי נמני, בן ווהבה, עידו לוי, ירדן כהן; אביחי ידין, בן בנימין; מירקו אורמוש, אור דסה (בן סביר 90′), קייס גאנם (יואב תומר 71′); יוג’ין אנסה (כארם ארשיד 85′)

בדקה ה-11′: לאחר רצף של כדורי רוחב שנכשלו, לבסוף כדור חוזר שהגיע לרגליו של בן אז’ובל על סף הרחבה נבעט על ידו אך לא מספיק מדויק.

בדקה ה-20′: שני ניסיונות של אור דסה לכבוש כאשר אחת נבלמה על ידי קפילוטו והשנייה נבעטה טוב לכיוון השער אך נהדפה על ידי שטקוס, התקפה טובה של הפועל רעננה.

בדקה ה-27′: הגבהה לכיוון הרחבה של דור מלול מהאגף כמעט הסתיימה בשער כאשר ההגבהה הלכה לכיוון הפינה הרחוקה של השער אך אסף צור ברגע האחרון הדף את הכדור מעל השער לקרן.

בדקה ה-33′: פריצה גדולה של יוג’ין אנסה באגף ימין על לירן סרדל, הוא נכנס לרחבה ושיחרר רוחב שם מצא את הרגל של ירדן כהן שדחק את הכדור לשערו של שטקוס וזה 1:0 להפועל רעננה

בדקה ה-35′: סויסטאד ניסה את מזלו מכ-16 מטרים אך בעט עם הפס בעוצמה חלשה למדי ולא מצא את המסגרת.

תוצאת מחצית: 1:0 מוצדק להפועל רעננה על הפועל חיפה שכן אומנם הפועל חיפה שולטת במשחק אך זה רק בזכות הנעת כדור סתמית בין שחקני ההגנה שלה בחצי המגרש שלה ולא בגלל איזה הנעת כדור מתוחכמת שהובילה למצבים כשמנגד הפועל רעננה טסה בהתקפות מעבר ובסוף גם מצאה את השער בקלילות רבה.

(דף הפייסבוק הרשמי של הפועל רעננה)

 

 

בדקה ה-48′: שוב זה היה יוג’ין אנסה, הפעם ככובש. זה התחיל מעוד פריצה שלו באגף ימין וכדור רוחב שהגיע לקייס גאנם שנהדף בפעם הראשונה ע”י שטקוס אך, לריבאונד הגיע גאנם גם כן שנהדף שוב ולריבאונד הפעם הגיע יוג’ין אנסה שכבש מקרוב את ה2:0.

בדקה ה-55′: גילי ורמוט ניסה את מזלו מקצה הרחבה אך, הבעיטה שלו הלכה ישר לידיים של אסף צור.

בדקה ה-60′: כדור עומק נפלא של ידין מצא את אורמוש בלב הרחבה שניסה לגלגל את הכדור לפינה אבל, יציאה טובה של שטקוס בלמה את הניסיון.

בדקה ה-64′: חוזז קיבל כדור ארוך נפלא, פרץ טוב לאמצע אך, הבעיטה שלו הייתה חלשה ביותר ואסף צור אסף את הכדור.

בדקה ה-88′: הגבהה לרחבה הגיע לכיוונו של גיא חדידה שהיה חופשי בצד שמאל של הרחבה אך, שיחרר פצצה לרשת החיצונית.

תוצאת סיום: 2:0 קליל להפועל רעננה שצריכה לתת הרבה קרדיט ליוג’ין אנסה שהיה המוציא לפועל שלה ברגע שעבר מאגף שמאל לימין עשה ככל העולה על רוחו, הרבה עצבים היו במשחק הזה בעיקר מצידה של הפועל חיפה וקהל האוהדים שלה שקרא שוב ושוב במהלך המשחק לשרון מימר להתפטר.

תגובה