צ’נאיין ניצחה 3-0 את גואה ועלתה לגמר הסופר-ליג

0

צ’נאיין אירחה הערב (שלישי) במסגרת חצי הגמר של הסופר ליג ההודי למפגש גומלין מול גואה. במשחק הראשון בין שני הצדדים לפני שבוע המשחק הסתיים בתוצאה 1-1 משערים של מנואל לאנזונטה שכבש לזכות גואה ואנירודה תאפה שכבש לזכות צ’נאיין שער חוץ חשוב במיוחד. בחמשת המפגשים בין שני הקבוצות ניצחה כול אחת מן הקבוצות פעמיים ופעם אחת המשחק הסתיים בתוצאת תיקו.

הרכב צ’נאיין סיינגה,קלדרון,אלבס,סרנו,לאוזרלה,גאנש,סינגלה, גרגורי נלסון,רפאל אוגוסטו,פרננדז,לאפנקה.
הרכב גואה: קומאר,פרננדז,צאצאי,קונסהאם סינגה,דאס,אחמד יאהוה,דסאי,בומוס,חלדר,מנואל,פראן קורומינאס.

מהלך המשחק :
המשחק נפתח בצורה נהדרת עם קצב נפלא כאשר בדקה ה-13 גואה כמעט עלתה ליתרון ענק,כאשר מנואל בעט כדור חופשי נהדר בחמישה עשר מטרים אך סינגה הדף את הכדור בצורה נהדרת לקרן. הלחץ של גוואה המשיך ובדקה ה-16 היה זה אחמד יאהוה שהחמיץ מחמישה מטרים כאשר בעט לגופו של סינגה שהציל את קבוצתו משערים בטוחים. הקבוצה המקומית איימה לראשונה על עבר השער רק בדקה ה-20 כאשר גרגורי נלסון הגביעה כדור חופשי נהדר אבל ג׳ג׳ה משני מטרים נגח בצורה לא טובה מעל המסגרת. בדקה ה-26 צ’נאיין עלתה ליתרון 1-0 מהראש של ג׳ג׳ה שהפעם נגח בצורה נהדר מחמישה מטרים וכבש שער נהדר. בדקה ה-29 הגיע השער השני של צ’נאיין לאחר שגרגורי נלסון הגביעה כדור חופשי ענק וגאנאש נגח משני מטרים הישר לרשת של סינגה שנשאר חסר אוניים וצ’נאיין היתה כבר עם 2-0. בדקה ה-42 כמעט והגיע השער המצמק של האורחת כאשר דסאי בעט כדור אדיר מעשרה מטרים אך הכדור פגע במשקוף ויצא החוצה.

בואו לקבל את החדשות החמות
מחצית חד צדדית .(עמוד הפייסבוק של גואה)

המחצית השנייה נפתחה בקצב נהדר ובדקה ה-58 גואה כמעט וצימקה את התוצאה לאחר כדור קרן שבסופו קהצ’י נגח כדור נהדר אך הכדור חלף סמוך לקורת השער. לאחר שהמשחק נרגע בדקה ה-70 גואה ניסתה לצמצם את התוצאה כאשר מספר 4, בומוס בעט כדור חופשי נהדר אך הכדור שלו חלף ליד הקורה. בדקה ה-76 גואה שוב איימה לעבר השער כאשר מנואל בעט כדור אדיר משלושים מטרים אך סינגה עדף את הכדור נהדר לקרן. בדקה ה-84 שוב גואה כמעט הבקיעה מבעיטה חופשית כאשר פרננדס בעט כדור אדיר את סינגה היתעופף ועדף לקרן. למרות שגואה הייתה זאת ששלטה במחצית השנייה בדקה ה-90 טעות קשה בהגנה איפשרה לג׳ג׳ה לכבוש את השני שלו ואת השלישי לזכות קבוצתו. צ׳נאי עלתה לגמר ותפגוש שם את בנגלורו.

ניצחון אדיר.(עמוד הפייסבוק של צ’נאיין)
בואו לקבל את החדשות החמות
בואו לקבל את החדשות החמות
מגזין סופ"ש במייל עם כל הכתבות החמות ב-JSPORT הרשמו עכשיו
תוכלו להסיר את המייל בכל עת

השארת תגובה

כתובת המייל שלך לא תפורסם